جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: خارش سر

hamed.s24 آفلاین است عضو فعال

پیشفرض خارش سر

ایا خارش سر حتی بعد از شستن مو و یا بعد از گذشت یکی دو روز نشانه مشکل خاصی است ؟لطفا راهنمایی فرمایید

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

در اغلب مواقع نه.. برای اینکه یک جور بیماری پوستی وجود داره که خیلی شایع هست.. و اسمش هست..
    در ماتیت سبوروئیک.. که خیلی شایع هست..اونقدر شایع که اصلا نمیشه اسم بیماری روی گذاشت.

اغلب اینها مشکلاتشون مزمن هست.. و معمولا دچار ریزش شوره و خارش سر هستند که گاهی اطرافیان ناآگاه فکر میکنند که علت خارش سر.. بعلت شپش هست..تشخيص افتراقي درماتيت سبوروئيك سر.. شامل پسوريازيس.. درماتيت آتوپيك.. شپش و شوره سر است .

هــومــن آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

من هم چند سالي هست كه 2 الي 3 روز بعد از حمام و شستن سر موهام مقدار ريزش كرده و پوست سرم هم درد مي‌گيرد .
    البته اين مورد دقيقاٌ زماني آغاز شد كه من از شهرم به يكي از شهرهاي ساحلي براي كار منتقل شدم و اون شهر رطوبت زياد و گرما و البته آب آن نيز شور و مقدار زيادي املاح معدني دارد.
    و هم اين كه من چند وقت پيش از ژلهاي حالت دهنده مثل گلت استفاده مي كردم كه چند وقت بعد از آن متوجه شدم كه مقداري موهاي سرم از قسمت ريشه نسبت به قبل ضعيفت تر شده است.
    سئوال مهم براي من اين است كه علت اين درد و خارش پوست سر و ريزش تقريبي مو بعد از 3 روز چيست و آيا نسبت به موارد گفته شده خودم در بالا ربطي دارد يا خير؟

با تشكر.... 8)

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

مشکلات موی سر شما هم بی ارتباط با درماتیت سبوروئیک نیست
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت