جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: زانواهم درد ميكنه

tala آفلاین است تازه وارد

پیشفرض زانواهم درد ميكنه

سلام من 29 سال سن دارم و 8سال است كه از درد زانو رنج ميبرم يكي ميگه پوكي استخوان يكي ديگه ميگه نرمي كشكك و ديگري ميگه عضلات رانت شل شده من نميدانم چيه فقط ميدانم كه مدتيه زانو هامو در حد امكان خم نميكنم ديگه رانندگي رو خيلي كم كردم و روي دو زانو نمينشينم اخه پاهام خيلي زود خواب ميره .موقع نشستن و بر خاستن نير زانوهام صدا ميده . دارم افسرده ميشم خصوصا از وقتي كه صبحها هم موقع بيدار شدن دستهام باز وبسته نميشه انگشتانم به شدت ورم و درد ميكنه يعني انگار كه قفل شدن و باز نميشن نمي دونم كه آيا با زانو هام در ارتباطه يا خير ؟ من فكر ميكنم براي داشتن چنين دردهايي هنوز خيلي جوانم . من تازه ازدواج كردم اما مثل پير زنها همش دارم از دردهام مينالم جلو ي شوهرم خجالت ميكشم :cry: خواهش ميكنم كمكم كنيد /الان دارم قرص روغن ماهي امگا3 و ويتامين ي (هفته اي 2 تا) و ويتامين 6ب و اتورواستاتين مصرف ميكنم (يك ماه و نيمه كه دارو ميخورم )
    در عكسها ي زانو يه چيزهايي هست كه ميگن پوكيه ؟؟؟ در سونوگرافي از صفرا معده كبد ريه لوزوالمعده رحم تخمدانها مثانه و كليه ها همه چيز نرمال گزارش شده و در آزمايشات تكميلي همه چيز خوب بود تنها كلسترول 216 و مقداري كم خوني گزارش شد كه خيلي جزپي بود .
    لطفا مرا راهنمايي و درمان كنيد خواهش ميكنم (در ضمن ار پيدا كردن سايت بسيار خوب شما خيلي خوشحال شدم )بي صبرانه منتظر پاسخ شما هستم

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

بهتره... شما در وحله اول نگاهی به درد های ناحیه زانو داشته باشد... علت اغلب دردها.. در اون لینک اشاره شده.. موارد دیگری هم هست .ولی چون زیاد شایع نیست... من ننوشتم.. بعدا کاملتر میشه... به نظر من هر بیماری ,با خوندن
    این توضیحات نا خود آگاه میتونه تا حدی به بیماری خودش شک کنه..
    مشکل شما ارتباطی به پوکی استخوان نداره... اونها معمولا بی درد هستتند...
    در باره اینکه پاها تون زیاد خواب میره.. جدیدا بحثی در بخش مغز و اعصاب باز شده

..ولی دیدن این لینک هم خوبه... ممکنه این مشکل ارتباطی با درد مفاصلتون داشته باشه...که من حدسهایئ در باره علل احتمالیش میزنم.. گزگز و مورمور و خواب رفتن دست‌ها و پاها

خلاصه: شاید قبل اینکه شما معاینه بشید... اظهار نظر کردن در باره مشکلتون صحیح نباشه چون شاید بی دلیل باعث نگرانی شما بشم.... ولی .با این توضیحاتی که دادین... من به بیماری آرتریت روماتوید شک دارم...چون علائمی که شما میگید. خیلی شبیه اون هست... گرچه 80% بیماران آرتریت رو ماتوئید 35 سال به بالا هستند..
    به این تاپیک ما که جدیدا در باره آرتریت روماتید باز شده توجه کنید...البته بحث زیادی داره که سعی میشه بتدریج اونو کامل کنیم...وامید داریم بهترین سایت فارسی در باره آرتریت روماتئید رو با یک تاپیک ساده درست کنیم..

این لینک در باره آرتریت روماتوئید خوبه..
    http://www.irib.ir/health/html/Rheum...tis-821228.htm

نهایتا اینکه بهتره شما به یک پزشک متخصص بیماریهای مفصل یا رو ماتولوژیست مراجعه کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت