جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: درد زانو

dolati7 آفلاین است تازه وارد

Post درد زانو

با سلام
    من 18 سال سن دارم و یه 6 ماهی میشه زانوم درد میکنه به دکتر رفتم و ایشون گفتند که احتمال دارد نرمی غضروف باشه ومیگفتند تو سن شما این مشکل وجود دارد و قرصtriple flex را به من تجویز کردند برای مدت 6 ماه ولی من باز هم نگران هستم چون مادرم همین مریضی رو داشت و بعد دچار پریدگی غضروف شد و مجبور شد ارتروسکپی کند با توجه به این امکان دارد این بیماری ارثی باشد ؟این قرص میتواند در مدت ذکر شده مرا خوب کند و دچار پریدگی غضروف نمیشوم؟چه ورزش هایی را پیشنهاد میکنید

خیلی ممنون از سایت خوبتون

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

با سلام

اینکه مشکل شما چه هست باید در کلینیک پاسخ داده شود که اینکار هم شده... ما با امکانات اینترنتی قادر به طبابت نیستیم ... با اینحال اطلاعات شما متناسب با مشکل نرمی غضروف هست. این بیماری از جمله مشکلات شایع و در عین حال خوش خیم زانو هست و در قریب به اتفاق موارد کاملا بهبود پیدا می کند و مشکلی ایجاد نمی کند .ما در باره اظهار نظر همکاران صحبتی نداریم. صرفا در باب کلیات صحبت می کنیم

درمان
    درمان بیماری تقریبا در همه موارد باید از توع انتظاری باشد. معمولا از بانداژ سفت crepe استفاده میشود. و فعالیتهای شدید محدود میگردد.
    این گونه احتیاطات معمولا علایم بیمار را تاحد زیادی کاهش میدهد . از درمان جراحی باید اجتناب شود زیرا اگر چه روشهای مختلفی توصیه میشوند نتایج آنها تقریبا در همه موارد نامید کننده هستند.

بیماری نرمی غضروف زانو(كندرومالاسي)
    بیماری نرمی غضروف زانو(كندرومالاسي)

آرتروز - بررسی مفید بودن قرص گلوکز آمین
    آرتروز - بررسی مفید بودن قرص گلوکز آمین

حفظ سلامت زانو(اخبار و گزارشات)
    حفظ سلامت زانو(اخبار و گزارشات)

حفظ سلامت مفصل زانو - علل درد زانو( مقالات)
    حفظ سلامت مفصل زانو - علل درد زانو( مقالات)

طبابت کردن در محیط مجازی اینترنت
    http://fablog.iransalamat.com/?file=...ion=show&id=30

freshuni آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

با سلام و احترام
    من نیز چند سالی است که از زانو درد می رنجم من 25 سال سن دارم و افزایش درد مفصل زانو من زمانی است که می خواهم پریود شوم و این درد در این زمان افزایش می یابد در سایر روزها هم اگر روی زمین بنشینم چند بار یک بار باید پاهایم را دراز کنم وگرنه از زانو درد کلافه می شم می شه منو راهنمایی کنید آیا این ارتباطی به زمان پرویود من دارد

دکتر ملک زاده آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط freshuni مشاهده موضوع
    با سلام و احترام
    من نیز چند سالی است که از زانو درد می رنجم من 25 سال سن دارم و افزایش درد مفصل زانو من زمانی است که می خواهم پریود شوم و این درد در این زمان افزایش می یابد در سایر روزها هم اگر روی زمین بنشینم چند بار یک بار باید پاهایم را دراز کنم وگرنه از زانو درد کلافه می شم می شه منو راهنمایی کنید آیا این ارتباطی به زمان پرویود من دارد
    وزن شما چقدر است آیا مجرد هستید یا متاهل از داروی خاصی استفاده میکنید ؟
    در هر صورت در زمان پریودی چون تغیرات هرمونی رخ میدهد حساسیت بدن به دردهایی که از قبل وجود داشته بیشتر میشود که میتواند این افزایش درد به آن مربوط باشد
    موفق باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت