جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: چاقی و بی توجهی همسر

maryam1982 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض چاقی و بی توجهی همسر

سلام

از وقتي که چاق شدم حس مي‌کنم همسرم ديگر به من توجهي ندارد. با اينکه خودش کتمان مي‌کند اما کاملا آن را متوجه شده‌ام...

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

به نظر من مساله اختلافات موجود که شما اشاره کرده‌ايد و سرد شدن روابط با همسرتان به اين سادگي که مي‌گوييد نيست و حتما لازم است به يک روان‌پزشک يا روان‌شناس مراجعه کنيد تا از شما و همسرتان شرح حال کاملي گرفته شود. براي ريشه‌يابي مشکل شما به يک بررسي کامل و جامع نياز داريم. بايد ديدآيا اين هم‌زماني چاق شدن يا اضافه وزن شما و بروز اختلافات، فقط يک برداشت شخصي خودتان است و يا نمودهاي واقعي دارد. بايد بررسي شود آيا چاق شدن باعث شده که از نظر ميل جنسي با مشکلاتي مواجه شويد يا خير. بدون شرح حال، نمي‌توان راهنمايي خاصي ارايه داد، به خصوص که هر فردي نسبت به ظاهر و اندام خود و يا تصور ذهني که در مورد بدنش دارد رفتارهاي خاصي نشان مي‌دهد و بروز اين حالت در خانم‌ها با حساسيت بيشتري ديده مي‌شود. گاهي اوقات، اين خود ما هستيم که از وضعيت ظاهري‌مان رضايت نداريم و به اين دليل در رفتارهاي عادي ديگران به دنبال اين بازخورد منفي مي‌گرديم. گاهي لازم است فقط واقع‌بينانه بنگريم و باور کنيم آنها چنين رفتاري نداشتند و تلقي ما از رفتار آنها با اين سوءبرداشت همراه بوده است. حتما براي پيشگيري از بروز اختلافات جدي با يک کارشناس مشورت کنيد و بررسي شويد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت