جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 3 از 3 مجموع

موضوع: نزديكي دردناك

زويا آفلاین است تازه وارد

پیشفرض نزديكي دردناك

باسلام من زني 30ساله هستم كه 25سالگي عقد و 2سال بعد عروسي كردم وبا وجوداينكه محدوديتي در دوران عقد نداشتم حدود 3سال طول كشيد تا اولين نزديكي را تجربه كنم.مشكل اينست كه شروع نزديكي وگاهاتا اخربرايم سخت و دردناك است و به همين دليل رفته رفته دچار كم ميلي و بي ميلي جنسي شده ام.علاوه بر اين من مشكل پلي كيستيك هم دارم ولي با اين وجود از لحاظ هورموني هيچ مشكلي ندارم.چندين بار به پزشك مراجعه كرده ام ولي متاسفانه جواب قانع كننده اي نگرفته ام -يكبار احتمال چسبندگي برايم داده اند-بار ديگر باوجود معاينه به من گفته اند كه عظلاتم را ناخواسته منقبض ميكنم واينبار بدون معاينه شياف كلوتيزول برايم تجويز كرده اند.اما حتي اپليكاتور هم به سختي وفقط تا 4سانتيمتر فرو ميرود. آيا باوجود مصرف كلوميفن روزي 2عدد واين هم در دوره پريود استفاده از اي شياف مانعي ندارد؟ و در ضمن من بامشكل نزديكي ام چه كنم؟
    با تشكر فراوان

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

در باره درد و ناراحتی خانمها در هنگام مقاربت مفصلا صحبت شده... اگر من بخوام اونها را توضیح بدم تکرار مکررات هست... این اطلاعات رو بخونید... تا آگاهی تون بالا بره... اما در هر صورت مشاوره حضوری با پزشک زنان لازم هست... اگر از یک پزشک نتیجه نگرفتید به پزشک دیگری مراجعه کنید

آمیزش دردناک زنان(مقالات و گزارشات)
    آمیزش دردناک زنان(مقالات و گزارشات)

دكتر رويا آفلاین است عضو دائمی
    موقعیت
    دوبي

پیشفرض Re: نزديكي دردناك

در مورد دیسپارونیا و مقاربت دردناک در اثر واژینیسموس باید یگم من در مورد بیمارانم نتایج بسیار امیدوار کننده ای از دارودرمانی و تزریق دارو از قبیل بوتاکس و دیسپورت داشتم و در دراز مدت هم بیماران شکایت خاصی نداشتند البته تزریقات فوق العاده دردناک هستند و حتما بهتر است که با رعایت احتیاط کافی و در اتاق عمل انجام گیرند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت