جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: علت سوزش در هنگام مقاربت

atena2 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض علت سوزش در هنگام مقاربت

سلام
    خسته نباشید

من ماه گذشته آزمایش پاپ اسمیر دادم که سالم بود فقط کمی التهاب داشتم که با خوردن کلیندامایسن و.. رفع شد. هفته گذشته بعد دوره قاعدگی ، در هنگام نزدیکی احساس سوزش کردم.( البته قرص آزیترومایسین به خاطر گلو درد می خوردم). چون بعد آن دچار درد کلیه و تکرر ادرار شدم به پزشک عمومی مراجعه کردم .بعد آزمایش معلوم شد عفونت اداری در حد few دارم و دارم سیپروفلوکساسین می خورم (برای 7 روز) .سونوگرافی هم دادم که کلیه و رحم و مثانه همه طبیعی بود. آیا به خاطر سوزش لازم است دوباره به متخصص زنان مراجعه کنم؟
    البته الان مشکلی ندارم و به خاطر عفونت کلیه آب زیادی مصرف می کنم . آیا همین مصرف زیاد آب مشکل سوزش مهبل را هم حل خواهد کرد؟
    در ضمن پس از پایان سیپروفلوکساسین قصد بارداری هم دارم. سن من 30 سال است.
    در ضمن از ژل لوبریکانت هم استفاده می کنیم .ممکن است سوزش به خاطر حساسیت به این ژل باشد؟ آیا این سوزش تبدیل به عفونت خواهد شد یا با رعایت بیشتر بهداشت حل خواهد شد.
    سابقه عفونت شدید مهبل نداشته ام. اما به کرات دچار عفونت اداری شدید همراه با تب و لرز شده ام.
    آیا ممکنه سوزش هفته گذشته به خاطر عفونت اداری باشد؟
    اگر به متخصص زنان مراجعه کنم دوباره برایم آنتی بیوتیک خواهد نوشت؟
    در این یک ماه سه دوره آنتی بیوتیک های مختلف مصرف کرده ام.

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

اینکه روشی که پزشکتون برای حل مشکل شما در پی گرفتن درست هست یا غلط ما علاقه ای به اظهار نظر نداریم
    ولی اگر نظر ما را در باره مشکلتون بخواهید باید عرض کنم اگر موقع مقاربت سوزش دارید این مسئله چند علت عمده داره

عفونت واژن
    حساسیت به مایع منی
    خشک بودن واژن

عفونت ادرار سوزش ادرار ایجاد می کند ولی سوزش واژن هنگام مقاربت ارتباطی به عفونت ادرار نداره...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت