جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: سوزش هنگام مقاربت

koupaie آفلاین است تازه وارد

پیشفرض سوزش هنگام مقاربت

با سلام
    من بعد از نزدیکی با همسرم پرده بکارتش (از نوع دندانه ای) پاره نشده و خونی نیز نیامده ولی هنگام آمیزش همسرم سوزش شدیدی احساس میکند که باعث میشود ما از سکس لذت زیادی نبریم و تازه بعد از مدتی سوزش از بین میرود بعضی مواقع با تماس آب بعد از نزدیکی سوزش میگیرد
    سوال من این است علت این سوزش از کاندم است یا بخاطر این است که مجرای ورودی تنگ است
    در این مورد از پرده بکارت توضیح دهید که در آینده برای همسرم مشکلی بوجود می آید یا نه(در دوران زایمان و درد آن)
    ما در دوران عقد هستیم و از روش پیشگیری کاندوم استفاده میکنم بخاطر همین نمی توانم از روش پیشگیری دیگری استفاده کنم (او از قرص خوراکی بدش می آید و از آن استفاده نمیکند)
    با سپاس

دکتر یاور آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

در باره سوزش و ناراحتی های خانم ها هنگام مقاربت در این لینک بطور کامل صحبت شده..
    البته ما یک حالت حساسیت به کاندوم هم داریم که بعدا در بارش صحبت میکنم.. ولی علت سورش به خاطر اینکه مجرای رحم اون خانم هنوز آمادگی لازم رو پیدا نکرده..همون لینک رو بخونید بیشتر راهنمائی میشید

سوال آخر شما واضح نیست..اگر پرده بکارت پاره نشده..بتدریج و با مقاربت های مختلف آسیب میبینه.. اما اگر علی رغم مقاربت های مکرر پرده بکارت هم چنان پاره نشده بماند ( بیشتر در پرده های بکارت حلقوی هست..) هیچ مشکلی در طی روند بارداری و زایمان ایجاد نمیشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت