جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: رگه خون بعد از مقاربت

asemaneziba آفلاین است تازه وارد

Question رگه خون بعد از مقاربت

من ماه پیش به پزشک مراجه کردم و تست پاپ اسمیر دادم با توجه به تست کمی عفونت داشتم که دکتر به من پماد واژینال کوتریمازول 1% و قرص مترونیدازول تجویز کرد (علت مراجعه به پزشک وجود یک رگه خونی خفیف بعد از نزدیکی در چند ماه اخیر و مقداری سوزش در ابتدای واژن البته بدون خارش موقع نزدیکی بود) در ضمن من ترشحات خیلی خیلی کمی دارم اما با توجه به استفاده از قرص و پماد نتیجه ای نگرفتم الان هم کمی درد در ناحیه زیر ناف احساس می کنم به نظر شما ممکن است عفونت برطرف نشده باشد؟
    ایا وجود مایع بی رنگ و تا حدی زرد رنگ در سینه ممکن است به علت وجود مشکلی باشد؟

در ضمن مدت 6 ماه است که در اطراف مجرای ادرارم در قسمت خارجی احساس خارش می کنم ابتدا دکتر رفتم و پمادی به من داد که موثر نبود اما در بارهای بعدی در همان استفاده اول از یکی دو پماد داده شده توسط پزشک دچار خارش بیشتری می شدم که دیگر مصرف انها را به طور کلی کنار گذاشتم ایا این مسئله بعدا می تونه مشکل جدی برای من به وجود بیاره؟ (من باید چکار کنم اصلا پماد نمی تونم استفاده کنم).
    ممنون
    آخرین ویرایش توسط asemaneziba در تاریخ 23-Jul-2008 انجام شده است

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

با سلام
    اگر مشکلتون از بابت مراجعه به پزشک نگرانی از بابت وجود خون بعد از مقاربت هست... باید عرض کنم این مسئله علل زیادی داره که تشخیص علت با پزشک مشاور در کلینیک هست و عمده آن که مربوط به شما می شود شامل : ضایعات واژن- التهاب گردن دهانه رحم- پولیپهای دهانه رحم- سرطان دهانه رحم.اگر همان مشکل وجود دارد بهتر است مجددا به ایشان مراجعه کنید تا حضورا اظهار نظر کنند که التهابی در گردن رحم و هر گونه مشکلی وجود دارد یا خیر... ممکنه عفونت رفع نشده...
    خونریزی به دنبال مقاربت (مقالات)
    http://forum.iransalamat.com/showthread.php?t=2795

سوال دومتون هم وقتی می توان اظهار نظر کرد که تشخیص مشخص باشد... وقتی تشخیص مشخص نیست اظهار نظر کورکورانه کردن چه سودی دارد. علل مختلفی برای چنین مشکلی وجود دارد ( گرچه کمی مشکل مبهمی دارید ! )
    خارش مهبل(مقالات)
    خارش مهبل(مقالات)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت