جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 8 از 8 مجموع

موضوع: درد در هنگام نزديكي

شادي 2005 آفلاین است تازه وارد
    موقعیت
    اصفهان

پیشفرض درد در هنگام نزديكي

من موقع نزديكي يه دردي در ناحيه لگن دارم اونقدر كه احساس ميكنم نمي تونم دخول داشته باشم و با هر حركت شوهرم يه احساس پارگي بهم دست ميده نمي دونم به خاطر ترسي كه هنوز دارم تمام عضلات و منقبض ميكنم يا مشكل ديگه اي
    2- يه سوال ديگه اينكه من موقع نزديكي خيلي خيلي كم ترشح دارم و باعث خشكي ميشه اونقدر كه نزديكي و برام درد آور ميكنه آيا پماد يا داروي خاصي براي اين مورد وجود داره يا نه لطفا من و راهنمايي كنيد :cry:

zohre8 آفلاین است تازه وارد
    موقعیت
    شيراز

پیشفرض

با سلام . من هم مشكلي مشابه دارم . من داراي پرده ارتجاعي هستم و هر ماه بعد از قاعدگي درد شب اول را دارم . واژنم به شدت تنگ مي شود و احساس مي كنم سدي جلوي دخول را مي گيرد . و بعد از اين نزديكي دردناك خونابه از من خارج مي شود. اما براي دفعات بعدي مشكلي ندارم. ايا اين طبيعي است؟
    لطفا من را نيز راهنمايي فرماييد.

ali-t آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

:? يه چيزي كه من مي خوام بپرسم اينه كه همه شما ها از نزديكي درناك شكايت داريد كه گاها توام با خونريزي هم هست . خوب سوال من اينه نميشه ، يعني بهتر نيست تا پيدا كردن يه راه حلي چيزي از نزديكي كه اينهمه هم درد آوره صرف نظر كنيد ؟
    البته من مجردم احتمالا خيلي ملاحظات را نمي دانم
    اما بابا سكس كردن درسته مهمه اما نه اونقدر كه يك طرف فقط درد بكشه . مگه نبايد 2 طرفه باشه ؟ :?:

موقعیت
    شيراز

پیشفرض

سكس يك لذت خدادادي است كه تا ازدواج نكني لذت ان را حس نمي كني. و به نظر من زناني كه اين لذت را از خودشون مي گيرند و با همسرشون در اين رابطه تلاش نمي كنند جنايت بزرگي به خودشون كردند.
    اگر هم دردي يا ترسي وجود داره موقتي هست كه بايد درمان بشه.

ali-t آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

سكس يك لذت خدادادي است كه تا ازدواج نكني لذت ان را حس نمي كني. و به نظر من زناني كه اين لذت را از خودشون مي گيرند و با همسرشون در اين رابطه تلاش نمي كنند جنايت بزرگي به خودشون كردند.
    اگر هم دردي يا ترسي وجود داره موقتي هست كه بايد درمان بشه.
    ببينيد يه سوتفاهمي شده . من درسته مجردم اما الانم سكس دارم اصلا سكس رو تقبيح نمي كنم اما مي گم مگه قرار نيست هر دو طرف از اين سكس لذت ببرند ؟ پس چرا حاضر مي شيد با درد و خونريزي اينكار رو بكنيد ؟ يكم تحمل كنيد وقتي راه حلي پيدا كرديد بعد روزي 10 بار سكس كنيد اما من فكر ميكنم خانم يا حتي آقايي كه توي سكس درد تحمل مي كنه و فقط مي خواد طرفش رو ارضا كنه احتمالا خاطره خوشي از سكس توي حافظه اش نمي مونه و هميشه نوعي ترس داره .
    البته من قصد دخالت ندارم به من مربوط نيست ابدا اما خواستم نظرم رو بگم
    من اگر ببينم شريك جنسيم موقع سكس درد ميكشه هيچوقت بخاطر ارضا كردن راضي نيستم باهاش سكس كنم و ميرم دنبال راه حل :)

موقعیت
    شيراز

پیشفرض

من فقط يك بار در ماه . اون هم بعد از اتمام قاعدگي درد و كمي خونريزي دارم . و در طول ماه رابطه لذت بخشي با همسرم دارم . مي خواستم بدونم يه وقت مشكلي نباشه.( البته وقتي كه از لوبريكت براي همين يك بار استفاده ميكنم درد كمتره اما باز خونريزي را دارم . انگار كه در طول اين چند روز قاعدگي واژن من دوباره حالت دخترانه به خودش مي گيره و پرده من ( ارتجاعي ) دوباره سفت مي شه.)

Donya69 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض رفع خشكى

[quote=شادي 2005;3613]

براى رفع خشكى بايد قبل از شروع خوب تحريك بشى تا ترشحاتت افزايش پيدا كنه.

حسن نوری آفلاین است عضو دائمی

پیشفرض

این مشکل جسمی نیست اختلال واژینیسموس است که توسط روانپزشک ویا روانشناس باید درمان شود راه حل آن نه آمیزش با فشار است ونه ترک ارتباط جنسی. روش درمان که معمولا 8هفته طول می کشد بوسیله روانپزشک توصیه می شود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی