جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 5 از 5 مجموع

موضوع: تنگی واژن

somaye32 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض تنگی واژن

سلام
    بنده به تازگی ازدواج کردم ولی بدلیل تنگ بودن واژن همسرم هنوز موفق به سکس کامل نشدم.
    به دکتر که مراجعه کردیم کرم لئوکدئین و یه پماد روان کننده داد ولی باز هم همسرم درد بسیاری میکشه.دکتر گفت اگرنتونستید باید عمل بشه .حال چندتاسوال داشتم:

1- ایاداروی دیگری(پمادیااسپری) هست که سریع بی حس بکنه؟
    2- ایا باید حتما عمل کنیم؟
    3- حدودچقدرهزینه داره؟
    4-ایاباعمل مشکل حل میشه؟

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

اگه درد هنگام مقاربت وجود داره الزاما به این خاطر نیست که مجرا تنگ هست بلکه به خاطر اسپاسم و جمع کردن نا خود آگاه عضلات و بافت های اون قسمت هست... تعیین علت درد با پزشکتان است..صحبت در باره درمان , وقتی منطقی هست که تشخیص مشخص باشه و تشخیص هم با امکانات اینترنتی امکان نداره

با اینحال اگر لازم باشه که مجرا تنگ و یا گشاد بشه...به راحتی توسط پزشکان زنان انجام میشه...

طبابت کردن در محیط مجازی اینترنت
    http://fablog.iransalamat.com/?file=...ion=show&id=30

zakeri آفلاین است عضو دائمی

پیشفرض

سلام
    دوست عزیز نمیخام نگرانتون کنم ولی مشکل شما اگه توی چند ماه اول ازدواج حل نشه مطمئن باشید ممکنه تا چند سال طول بکشه.
    یکی از دوستان نزدیک من هفت سال بود ازدواج کرده بودند ولی مشکل شما را داشتند تا این که چند ماه پیش عمل کرد و پردش رو برداشت
    به دکتر متخصص زنان و زایمان مراجعه کرد بعد از معاینه قرار عمل گذاشتند 5دقیقه هم عملش وقت نبرد و یه نصفه روز توی بیمارستان بستری شد و بعد هم مرخصش کردند هزینه عملش هم 320 هزار تومن شد که بعد از یه مدت بیمه به جز یه مقدار کم تمام هزینه عمل را به اونها برگردوند.هيچكس از اقوام و خانواده آنها هم متوجه نشدند.
    بعد از اون باز هم دو ماه طول کشید که نتونستند نزدیکی داشته باشند و لی بعد با استفاده از ژل لوبریکانت که خیلی در این زمینه بهشون کمک کرد و مفید بود و با کنار گذاشتن ترس و استرس مشکلشون کامل حل شد.
    امیدوارم مشکل شما هم زودتر حل بشه . ترس و نگرانی را کنار بگذارید و ژل لوبریکانت را زیاد استفاده کنید واژن همه خانمها مثل همه و اونقدر قابلیت انعطاف پذیری داره که سر وتن بچه از آن خارج می شه .

فروزنده آفلاین است عضو فعال

پیشفرض

همونطور كه دوستمون سورينا گفتند بهتره اين مشكل رو بوسيله يك پزشك زود حل كنيد
    هيچ واژني اينقدر تنگ نيست كه نتونه آلت مردانه رو تحمل كنه . ديواره هاي واژن اينقدر خاصيت انعطاف داره كه در زايمان طبيعي سرو كله يك نوزاد ازش خارج ميشه و بيش ازاونچه تصورش رو بكنيد ميتونه باز و نهايتا بسته بشه پس اين مشكل عمدتا ارتباطي به اندازه ورودي واژن نداره .ممكنه مشكل شما به خاطر ممانعت ايشون و آماده نبودن شرايط بدنشون باشه . مثلا تحريك نميشن بنا بر اين هيچ مايع ليز كننده اي كه به ورود الت كمك كنه ازشون خارج نميشه . خودش رو سفت ميگيره و به الت شما مثل يك جسم خارجي بزرك و غير قابل باور نگاه ميكنه و نهايتا آماده پذيرشش نيست .بهتره براي مشخص شدن موضوع زودتر به پزشك مراجعه كنيد .

حسن نوری آفلاین است عضو دائمی

پیشفرض

همانطور که ابتدا آقای دکتر هم اشاره کردند ولی اسم بیماری را نگفتند خانم شما واژینیسموس دارد وباید به روانپزشک یا روانشناس مراجعه کنید من دکتر نایینیان کلینیک سلامت خانواده بیمارستان مصطفی خمینی را پیشنهاد میکنم مراجعه به متخصص زنان بیهوده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت