جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: تنگي و خشكي واژن+انزال زود رس

mohsen110atigh آفلاین است تازه وارد

پیشفرض تنگي و خشكي واژن+انزال زود رس

با عرض سلام خدمت آقای دکتر. من به تازگی با زنی ازدواج کرده ام که قبلا شوهر داشته و از آن شوهر صاحب یک فرزند است. طبق اظهارات همسرم، زفافش با همسر سابقش، به علت تنگی بیش از حد مجرای و واژن حدودا یک ماه به طول انجامیده. و بعد از موفق شدن به دخول تا چند بار اول آمیزش با خونریزی صورت میگرفته. تلاش برای دخول در این یک ماه بدون امتحان روش های مختلف آمیزش جنسی بوده. ولی بعد از عادی شدن مساله دیگر مشکلی نبوده و حتی به صورت طبیعی هم زایمان داشته.
    از زمان جدایی شش سال میگذرد که طبعا در این مدت همسر من هیچ فعالیت جنسی هم نداشته. الان که بعد از شش سال با من ازدواج کرده، باز همان مشکل وجود دارد. مجرای واژن تنگ است، تا حدی که یک انگشت هم با درد وارد میشود و اصلا اندازه بزرگتر از آن را نمیپذیرد.
    و این در حالی است که آلت تناسلی من هم تا حدی قطور تر از حالت معمولی است و نیز به شدت هم زود ارضا میشوم. اگر از بیحس کننده استفاده کنم که آلتم سفتی حات عادی خود را از دست میدهد و تلاش برای دخول غیر ممکن میشود. اگر هم با حالت عادی سعی در دخول کنم، که به علت معتل شدن ناشی از تنگی مجرای واژن همسرم، قبل از دخول به مرحله ارگاسم میرسم.
    این مشکل باعث شده تا من در انجام ساده ترین وظیفه در قبال همسرم در همین ابتدای شروع ناموفق باشم. و این باعث شرمندگی من میشود. لذا با وجود اینکه فکر میکردم در میل جنسی از انرژی زیادی برخوردارم، تا حدی هم از میل جنسی بیزار شده ام. اما این را می دانم که این مشکل در صورت ادامه اصلا جالب نیست. چون من به کنار، همسرم اگر نیاز نداشت با من ازدواج نمی کرد. لذا خواهشمندم که به سرعت من را یاری بفرمایید...

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

در باره درد هنگام مقاربت خانم ها قبلا صحبت هائی داشتیم...

این مسئله شایعی هست... طوری که تا 20% خانم هائی که به درمانگر مشکلات جنسی مراجعه می کنند... چنین مشکلی دارند.
    درمانگر مشکلات جنسی هم معمولا چنین افرادی را به پزشک زنان ارجاع میدهد... برای اینکه در اغلب موارد یک مشکل جسمی وجود دارد... اما قبل از ارجاع اون خانم حتما این توصیه را به زوجین دارد که برای کم شدن چنین مشکلاتی باید اون خانم
    به قدر کافی تحریک شده باشه... و معمولا اینکار به عهده مرد است. مسلما اگر خانمی به قدر کافی تحریک نشه... عصلات بدنش شل و لخت نخواهد شد و مقاربت نه تنها لذت بخش نیست بلکه زجر آور هم خواهد شد.بنا براین سعی کنید اون زمانی که قصد مقاربت دارید... سعی کنید شریکتون رو به انواع روشهای مختلف تحریک کنید ( منظورم تحریک بدنی نیست... تحریک بدنی برای مراحل آخر هست...). منظور , در درجه اول روابط خوب زناشوئی داشتن ... , جوک گفتن , شوخی های مناسب حال همسرتون... گلی خریدن , هدیه ای دادن... و بطور کلی معاشقه کردن... معاشقه در کلام , در رفتار و در نهایت تحریک بدنی... تا اطمینان حاصل کنید مجرای اون خانم به قدر کافی آمادگی داره و مخصوصا ترشح پیدا کرده و به اصطلاح کمی خیس شده... اگر فکر میکنید به قدر کافی تحریک شده اند ... اما مشکل همچنان باقی هست... معمولا این مشکلات مطرح است...

¤بیشتر وقتها, عفونت مثانه(cystite)
    ¤گاهی عفونت قا رچی (mycoses)
    ¤بیماریهای آمیزشی (Infection Sexuellement Transmissible )
    ¤بیماری های پوستی مثل اگزما
    ¤ناهنجاریهای اندامی - تشریحی (anatomique ) : پس از آ بستنی دشوار ، اپیزیوتومی بد دوخته شده
    ¤به ندرت انقباض و سختی لیگا مان ها
    ¤پرده بکارت سفت و سخت
    ¤نا هنجاری های ساختمان مهبل (malformations vaginale )

بیشتر این دسته از مشکلات را میتوان با معاینه بالینی تشخیص داد .

انزال زودرس داستان دیگری دارد

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت