جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 5 از 5 مجموع

موضوع: ترس از اولین آمیزش

بيتا آفلاین است تازه وارد

پیشفرض ترس از اولین آمیزش

با سلام و خسته نباشيد

مشكلي دارم كه دوست دارم من رو راهنمايي كنين چون دوست ندارم حضوري به روانپزشك مراجعه كنم. من و ناوزدم همديگرو واقعادوست داريم و قرار هست چند ماه ديگه عروسي كنيم

اما مشكل من كه شايد به نظر شما مسخرا بياد اين هست كه من از داشتن رابطه جنسي با همسرم مي ترسم نمي دونم چرا؟ با مادرم صحبت كردم و اطلاعات كافي در اين مورد دارم اما بي فايده هست. شايد دليلش

دردي هست كه همه در موردش حرف مي زنن و تازه عروسها از حجله مي ترسن!

نامزدم هيچ مشكلي از نظر ظاهري نداره كه از اون بترسم اما اين فكر مثل خوره به جونم افتاده

كه من اين درد رو نمي تونم تحمل كنم. چون من هميشه به درد خيلي حساس هستم

نمي دونم بايد چكار كنم اين موضوغ كم كم داره روي رابطه من و نامزدم اثر بدي ميگذاره

خواهس ميكنم من رو راهنمايي كنين. مرسي

يكتا آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    شيراز

پیشفرض

سلام
    رابطه جنسی اونطور که می گن درد نداره و ترسش از دردش بدتره .
    من 2 سال است که ازدواج کردم و حال تو رو خوب درک می کنم . اما موضوعی را دیدم که تجربه خوبی برایم شد .
    یکی از دوستانم بعد از 2 سال که از ازدواجش می گذشت هنوز دختر بود . چون از این رابطه می ترسید . داشت کارش به جدایی می کشید که اون را به یک دکتر معرفی کردم و حالا رابطه بسیار خوبی باشوهرش داره...آخه آدم چرا بهترین لحظاتی را که می تواند با شوهرش داشته باشد خراب کند؟
    به نظر من اول اینکه ترس را به خودت راه نده ... دردش یک باره که اون هم با استفاده از کمی ژل روبریکت و پماد لیدوکایین خیلی کم می شه . ان شاءالله این دو رو از داروخانه تهیه کن.
    دوم اینکه با نامزدت کم کم در باره این مسایل حرف بزن . ترست را به او بگو تا اون با صحبتهاش کمی آرومت کنه
    سوم اینکه حتما لازم نیست در شب اول همه چیز تمام بشه . یک برنامه سفر بعد از ازدواج ترتیب بده تا به دور از استرس و حرفهای خانوادگی در یک محیط عاشقانه با هم رابطه داشته باشید .
    آرام آرام این کار را انجام بده بدون اینکه عضلاتت را منقبض کنی . شاید یک ماه کامل طول بکشه که آدم بتونه یک رابطه کامل داشته باشد . چه اشکال دارد؟
    کم کم با شوهرت یاد می گیرید که چطور از یکدیگر لذت ببرید و چگونه اون تو رو برای یک رابطه عاشقانه و لذت بخش آماده کنه .
    اگر سوالی داشتی بپرس.
    امیدوارم که تونسته باشم کمکت کنم.
    اگر سوالي داشتيد بپرسيد .
    يكتا...كارشناس ارشد علوم تربيتي ( كارشناس مسائل تربيتي ٬ روانشناختي و تحصيلي كودكان و نوجوانان )
    و
    عضو هيات تحريريه ايران سلامت

saman3631 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

با عرض سلام.من يه پسر 22 ساله هستم كه به زودي با يه دختر خيلي خوب ميخوام ازدواج كنم.ولي يه ترسي هميشه با منه.اينكه نميدونم كه ميتونم زنم رو ارضا كنم يا نه.چون قطر آلتم از استاندارد يه مقدار پايين تر(4 سانت)چون دوسش دارم فكر ميكنم اين در حقش نامرديه.از شب اولي كه ...ميترسم از همه چي ناراضي بشه.با تشكر.

سعيد 27 آفلاین است تازه وارد
    موقعیت
    تهران

پیشفرض Re: ترس از اولین آمیزش

خانم بيتا شايد تجربه من بتونه كمكتون بكنه:
    من تا چند روز ديگه كه عروسيمه يكساله كه عقد كرديم و خانمم هنوز باكره است.ما هر دو از روز اول مايل بوديم شب زفاف همون شب عروسي باشه.توي اين يكسال ما رابطه جنسي زياد داشتيم و هر دو هم از رابطه ها لذت برديم.ترس از پاره شدن پرده بكارت و مخصوصا دردش كه مد نظر شماست رو هميشه در خانومم مشاهده كردم و خود ايشان هم بارها اين موضوع رو گفتند ولي چند تا نكته هست كه ميتونه به شما كمك كنه:
    اول اينكه بقول خانوم بنده دردي كه با لذت باشه هر چقدر هم كه زياد باشه قابل تحمله (مثل درد زايمان)
    دوما شما همسرتونو دوست داريد پس ميتونيد بهش اعتماد كنيد و اگر همسرتون هم همين احساسو نسبت به شما داشته (كه حتماداره) شما اصلا مشكلي نخواهيد داشت.
    شما تا قبل از عروسي و حتي اگه احتياج بود بعد از اونهم ميتونيد با هم سكس داشته باشيد و فقط عمل دخول رو انجام نديد.اين كار باعث ميشه شما لذت اين عمل رو بچشيد و بعد از مدتي ترستون تا حد زيادي كم بشه و مطمپنم بعد از مدتي شما بيشتر از همسرتون مايليد عمل دخول انجام بشه.
    همچنين در مدت ناراحتي همسرتون هم كاملا از بين خواهد رفت.
    همسر شما در رفع اين مشكل شما نقش خيلي مهمي داره وبايد با آرامش و عشق به شما نزديك و نزديكتر بشه.
    كساني كه همديگر را دوست دارند سختيها و دردها بخاطر هم تحمل ميكنند :wink:

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

ترس از اولین مقاربت در دختر خانمها

متاسفانه اين هراس در بسياري از دختران جوان ديده ميشود . در جامعه ما به علت حالت مردسالاري بسياري از آقايان قدرت جنسي و مردانگي خود را در به كار بردن خشن آلت خود بدون هيچ مقدمه و پيش نوازي ميدانند و بسياري حتي سکس دهانی اندام تناسلی زن را مايه كسر شان خود ميدانند كه اين خود اولا مشكلاتي در رسيدن خانومها به ارگاسم ايجاد نموده و نيزاكثريت قريب به اتفاق آنها از دخول ميترسند . اين هراس اول از همه باعث ايجاد واژينيسم يا گرفتگي غير ارادي عضلات رانها و مهبل و ممانعت از دخول ميشوند كه واقعا درمان آن بسيار مشكل بوده و ممكن است به جدايي منتهي گردد. پس بر همه جوانان الزامي ست كه قبل از ازدواج از حالت نرمال خود اطمينان حاصل نموده و سپس پاي به زندگي مشترك گذارند . مرداني كه استمنا مي كنند بايد آن را ترك گفته و تا بروز اولين احتلام ( انزال در خواب ) حق ازدواج ندارند. همچنين مرداني كه دچار مشکلات نعوظ هستند بايد تحت درمان واقع شوند .در مورد زنان هم كساني كه از سكس نفرت دارند و يا مي هراسند تا زايل شدن اين احساس منفي حق ازدواج ندارند . در درمان اين حالت در روان سكس تراپي زوج درماني را داريم كه بايد در حضور هر دو اين امر انجام شود و حتما بايد زن از اين حالت خود براي شريك جنسي و مرد خود بازگو كند تا اولا پيش نوازي ها افزايش يابد و ثانبا از هر گونه خشونتي امتناع كند . البته در عده اي از دختر ها به علت مشكلات خاص هورموني در حقيقت نارضايتي جنسيتي رخ ميدهد كه در اين حالت فرد خود را مرد حس مي كند و از سكس توسط يك مرد احساس انزجار دارد كه صد البته اين افراد بهتر است زن بگيرند تا شوهر كنند ! معمولا اين هراسها تدبير مرد را مي طلبد كه نگراني زن خود را از همان روز اول بيمورد برايش جلوه دهد و براي دخول تعجيل نكند . بارها گفته شده كه سكس در شب زفاف ممنوع است. به علت خستگيها و هيجانات شب اول ازدواج ممكن است تجربه تلخ اولين سكس ريشه ناسازگا ريها و اختلالات جنسي همچون بيزاري جنسي-اوج لذت بازداري شده و يا واژينيسم و مقاربت دردناك در زنان شود . پس اين را آقايون توجه كنند كه اولين سكس پايه و اساس روابط آتي يك زن است و اگر ناشيانه انجام گيرد ممكن است تا آخر عمر آن زن قادر به انجام سكس نشود . در مورد بيزاري جنسي يعني دچار ترس-اظطراب يا تنفر كردن در فرصت مهيا شده براي سكس فرد ممكن است نسبت به جنبه خاصي از تجربه جنسي متمر كز شود . مثلا ممكن است فرد نسبت به ترشحات آلتي حساس باشد . بيزاري جنسي هم يا مادام العمر است و يا اكتسابي باشد .

نشانه هاي شناسايي اين افراد بدين قرار است :
    1-عدم توجه به سر ووضع خود و ژوليده بودن 2-زود خوابيدن و مصرف مواد مخدر 3-غرق شدن در فعاليتهاي شغلي و اجتماعي و...به نحوي كه وقتي ازين افراد در مورد سكس سوال ميكني ميگويد وقتش را ندارم !
    دسته بزرگي از اين افراد را مبتلايان به بيماري پانيك ( وحشتزدگي ) تشكيل ميدهند.
    از علل بوجود آورنده اين اختلال ميتوان موارد زير را بر شمرد :
    1-مورد سو استفاده واقع شدن در دوران كودكي 2-زنا با محارم (سكس با خويشاوندان) 3- تجاوز به عنف
    در برخي مواقع هم برخي دختران تجربه يك سكس ناشيانه و درد آور دوست خود را شنيده و پس از آن ازين عمل احساس هراس و وحشت عجيبي مي كنند.

علی اشرفی
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی