جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: ارتباط طول آلت تناسلی مردان وارضا زنان

omrani.b آفلاین است تازه وارد

پیشفرض ارتباط طول آلت تناسلی مردان وارضا زنان

با سلام
    آیا ارتباطی بین طول آلت تناسلی مردان و ارضاء زنان وجود دارد؟

دکتر یاور آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

به ارگاسم رسیدن اکثر بانوان ارتباطی با طول آلت تناسلی مردان نداره

داشتن روابط زناشوئی خوب ,معاشقه کافی قبل از نزدیکی , تماس بدنی مناسب از جمله عواملی هستند که در ایجاد رابطه جنسی رضایت بخش دوطرفه دخالت دارند. درصد کمی از زنان مقاربت واژنی را لذت بخش میدانند و اکثرا از تحریک شدن توسط ناحیه کلیتوریس احساس رضایت بیشتری می کنند

رضایت یا عدم رضایت از آمیزش جنسی(مقالات)
    رضایت یا عدم رضایت از آمیزش جنسی(مقالات)
    اوج هیجان جنسی یا ارگاسم مردان و زنان(مقالات)
    اوج هیجان جنسی یا ارگاسم مردان و زنان چیست ؟
    مراحل هيجان جنسي (مقالات)
    مراحل هيجان جنسي (مقالات)

david87 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

اينكه كوچكي يا بزرگي آلت براي خانمها مهم نيست به نظر من درسته به شرطي كه اون خانم يا قبلا الت بزرگتري رو تجربه نكرده باشه يا اينكه اين فيلمهاي پورنو رو نديده باشه ! :? اگر يكي از اين 2 حالت اتفاق افتاده باشه مطمن باشيد يه روز اون خانم كوچكي الت شما رو به رختون ميكشه ! در هر حال من فكر ميكنم ضخامت آلت بيشتر خانم رو تحريك كنه تا درازاي اون !1
    اگر قيافه آلت براي شخص مهم نباشه يك راه اينه كه از كاندومهاي با اندازه خار درشت استفاده شود كه متاسفانه در ايران خيلي كم گير مياد :( يه راه ديگه اينه كه با استفاده از پارچه و پيچيدن اون بصورت استوانه به دور آلت و نهايتا قرار دادن يه كاندوم به روي آن ميتونيد عمل مشابه رو انجام بديد !! :|

در حالتي كه اصل آلت براي شخص مهم باشه بهترين كار استفاده از روشهايي در نزديكي هست كه مجراي زن در بسته ترين حالت خودش قرار داره ! :wink:

دکتر یاور آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

چه خوب شد این موضوع مطرح شد... برای اینکه کمی بیشتر روی مسئله صحبت کنیم...شاید بتونیم کمی از ابهامات زیادی که ذهن ما رو در بر گرفته کم کنیم...

حتما با سایت معروف www.webmd.com آشنا هستین و گزارشات محتلفی را که ما ازش استناد میکنیم را خوندید... سایتی بسیار بزرگ و خیلی معتبر که میشه گفت بهترین سایتی هست که برای عموم مردم انگلیسی زیان داره بهترین و جدیدترین
    اخبار پزشکی را منتشر میکنه...

در باره sex دو تا تالار خیلی شلوغ و دو تا سایت خبری خوبی داره که یکیشونو متخصص اداره میکنه.. و یکی دیگرو برای صحبت آزادانه مردم با مردم هست... این مقالاتی را که معرفی میکنم از همین سایت هست..
    webmd.com
    این مقاله میگه که بررسی کردن دیدن.. فقط 30% زنان ارگاسم شون با آلت تناسلی مرد ارتباط داره..گفته که خیلی مردان از این وضع ناراحتن که چرا آلت اونها کوتاه هست... در صورتیکه نمیدونن اندازه آلت 80% مردان بین 12.5 تا 17.5 هست در حالت
    راست شدن کامل..و گفته که ممکنه مردی بزرگترین آلت را نداشته باشه.. ولی بهرحال کو تاه ترین را هم نداره... و گفته که مردان نمیدونن که تا 70% زنان ارگاسمشون ربطی به آلت مرد نداره.. و خیلی مردان چون این اضطراب غلط را در باره سکس دارن... همین اضطراب باعث اختلال در سکس اونها میشه.. و نظم طبیعی سکس ایده آل ر و بهم میزنه... اینجاست که شریک شما گله میکنه....ولی اگر مردی اعتماد به نفس داشته باشه و بلد باشه چطور شریکشو ارضا کنه..جوری رفتار میکنه که زن را کاملا ارضا کنه.. و اینطوری نیست که زنی ارضا بشه .. اما آخرش بگه که چون آلت کوچک بود من حال
    نکردم.... نهایتش مقاله نویسنده پیشنهاد کرده..خودتونو هر روز عذاب ندین... سعی کنید هر روز به این مسئله فکر نکنید... و به مسائل دیگری فکر کنید که باعث تحریک بیشتر زنان میشه..

در این تاپیک یک نفر دقیقا همین سوال شما را از پزشک مسول تالار پرسیده ... اونهم گفته که... اون مردانی که شما در فیلم ها میبینید .. کسانی هستند که برای اینکار انتخاب شدن.. ودر صد خیلی کمی از مردان هستند که این اندازه آلت داشته باشن.. در عین حالی که اصولا زنها با وارد کردن آلت به تنهایئ در مهبلشون به ارگاسم نمیرسند...
    حالا اندازه هر چقدر که میخواد باشه... اون گفته که من نمیتونم بگم که زنها از اندازه الت لذت نمیبرند.. چون من زن نیستم.. ولی همینقدر میدونم که آلت من( منظور , مسول اون تالار انگلیسی) بزرگ نیست... و با همین اندازه هم همسر من مشکل داره
    و از درد ناک بودن ورد آلت میگه... و من فکر میکنم اگر بزرگتر بود..اوضاع بدتر بود... البته گفته من میدانم که همانطور که خیلی مردان از پستانهای بزرگ زنان لذت میبند.. خیلی زنان هم از آلت های آنچنانی لذت میبند.. ولی در صد این زنان بسیار کم است.. و این فقط ظاهر قضیه هست.. برای اینکه همه از دیدن اندامهای تنومند ورزشکاران لذت میبند..

در تاپیک دیگری..مسول تالار از جنبه دیگری به این قضیه نگاه کرده است...
    گفته که یک علتی که در جامعه اینطور القا شده که ارگاسم زنان به اندازه آلت ارتباط دارد( البته به غلط).. به خاطر جوکهائی هست که کم و بیش میشنویم.. وگرنه در عمل و در واقعیت اینطور نیست..دلیل دیگر اینکه .. چیزی که حیلی مردان نمیدانند مجرای رحم بانوان دارای سیستم عصب دهی ضعیفی است..چیزی که برای سکس بسیار لازم است.. و لی برعکس... کلیتوریس زنان دارای سیستم بسیار قوی است.. یعنی همانطوری که تحریک آلت مردان شدیدا آنها را تحریک میکند .. نقطه مقابل آن هم کلیتوریس زنان است...مهبل زنان آنقدر عصب دهی ضعیفی دارد که حتی گاهی بعضی عمل های جراحی کوچک را بدون بیحسی و بیهوشی انجام میدهند..بنار براین هر چقدر بیشتر کلیتوریس را تحریک کنید.. وی خیلی بهتر به ارگاسم میرسد.. برای همین است که بسیاری از زنان ازسکس دهانی همسرشان بی نهایت راضی هستند..دلیل دیگری که آورده شده این هست که خیلی از زنان فقط شنیدن که الت بزرگ باعث لذت بیشتر اونها میشه... ولی در عمل اینطور نیست... و این فقط تصور ذهنی اونهاست..
    در باره کلیتوریس هم که حتما میدونید... برآمدگی بالای مجرای خروج ادارای زن هست... ارگانی بسیار شبیه آلت مرد.. چیزی که در دوران جنینی که جنسیت جنین معلوم نیست...نه مردانه است نه زنانه.. ولی بتدریج هویت خودشو پیدا میکنه..
    بزرگ کردن اندام تناسلی مردانه -سراب يا واقعيت (اخبار وگزارشات)
    بزرگ کردن اندام تناسلی مردانه -سراب يا واقعيت (اخبار وگزارشات)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی