جستجو در سایت توسط گوگل

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج 1 تا 10 از 13 مجموع
Like Tree2Likes

موضوع: احساس ارضا نشدن در خانمها

kamelia23 آفلاین است عضو دائمی

پیشفرض احساس ارضا نشدن در خانمها

با سلام و خسته نباشيد:26 سال دارم و 6 ماه است كه عقد كردم.در مدت اين 6 ماه كه سكس داشتم هيچگاه معني ارضا شدن را نفهميدم.البته اصلا ايراد از همسر من نيست چونكه تمامه تلاشه خود رو ميكنه(هرچند كه به همسرم ميگم ارضا شدم)نه اينكه بگم لذت نميبرم .لذت ميبرم ولي اون حسي رو كه دوستانم ميگن من ندارام.يعني اصلا نميدونم ارضا شدن چي.اين 1 بيماري است؟خواهش ميكنم به من بگين علت اين موضوع چي؟خانمها به چه شكل ارضا ميشن؟ميترسم در زندگي من مشكل به وجود بياد.لطفا جواب من را بدين.قبلا تشكر ميكنم....
    Iran2 likes this.

سينوهه آفلاین است تازه وارد
    موقعیت
    ايران

پیشفرض

شما قبل از ازدواج خودارضايي نميكردين؟ يعني حتي يكبار هم خودتون خودتون را به ارگاسم نرسوندين؟

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

سميرا - ه ، ورامين : من در طول 6 سالي كه ازدواج كرده ام هيچ وقت در هنگام رابطه جنسي بطور كامل ارضاء نشده‌ام. آيا اين وضعيت غيرطبيعي است و مشكل و بيماري محسوب مي‌شود؟
    بايد گفت كه تعداد قابل توجهي از خانم‌ها اگر چه از رابطه‌ جنسي خود لذت مي‌برند اما هيچگاه به ارگاسم (يا همان اوج لذت جنسي) نمي‌رسند. در اصل در اين خانم گاهي لذت جنسي در تمام طول مدت برقراري رابطه جسماني از سطوح تقريبا يكساني برخوردار است و هيچگاه به حد اعلاي خود نمي‌رسد.بدين ترتيب در صورتي كه اين روابطه به اندازه كافي لذت بخش است احتياج به درمان يا مداخله طبي ندارد. اما اگر رابطه جنسي بدون لذت جنسي باشد و زن را ارضاء نكند، غير طبيعي است و مي‌تواند با عوارض ناخوشايندي در سطح خانواده همراه باشد. اين خانم‌ها به تدريج از اين رابط دل سرد شده و تمايل به آن نشان نمي‌دهند. همين امر در نهايت باعث دور شدن و سرد شدن زوجين شده صميميت لازم بين زوجين را از بين مي‌برد. در اين موارد حتما به درمان روانپزشكي حتي در صورت لزوم، به درمان طبي نياز است.
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

پیشفرض

با سلام به شما اقاي دكتر.
    من تمام لينك هاي شما رو ديدم و خيلي هم سعي كردم اونها رو به كار ببرم.ولي هنوز در سكس ارضا نميشم.البته باز هم بگم كه (از تمام مراحل سكس لذت ميبرم)ولي هنوز معني ارضا شدن رو نفهميدم.(من خيلي هم شديد عاشق سكس هستم و خيلي هم خيس ميشم)ولي نميدونم ارضا شدن يعني چي.تورو خدا به من نگين كه برم پيش روان پزشك.چون ميدونم كه مشكل رواني نيست.من كاملا لذت ميبرم و عاشق سكس هستم.پس اين مشكل من چي هست؟اصلا خانم ها كه ارضا ميشن چه حالي بهشون دست ميده؟خواهش ميكنم بگيد چرا من ارضا نميشم ولي خيلي لذت ميبرم؟تمام لينك هاتون رو خوندم انجام هم دادم از نظر رواني هم مشكلي ندارم خيلي هم لذت ميبرم....خواهش ميكنم خواهش ميكنم بگيد چرا ارضا نميشم؟
    خيلي از شما متشكرم

najme.k آفلاین است عضو دائمی
    موقعیت
    قلب یار

پیشفرض

به نظر من اول شما نباید به همسرتون دروغ بگید کاری که خیلی ها میکنند.
    ای کاش پیغام خصوصی فعال بود و میتونستم بیشتر اونجا براتون توضیح بدم.
    ولی اینکه خیلی از خانمها ارضاء نمیشند و از سکس لذت میبرند هیچ جای نگرانی نیست؛ فرق زن با مرد اینه که وقتی اکثر مردها ارضاء میشن ازشون مایع منی خارج میشه که میتونی ببینی که ارضا شدن ولی در مورد خانمها اینطوری نیست. خانمها هیچ چیزی از خودشون خارج نمیکنن که بشه فهمید ارضا شدن البته اکثرآ.
    و خیلی سخت هست که بشه یکی زن رو به ارگاسم رسوند ولی غیر ممکن نیست.
    البته اگه خود زن هم بتونه خودش رو به ارگاسم برسونه میتونه کمک بزرگی رو به شریکش بکنه و اون رو راهنمایی کنه.
    یکی از راه هایی به غیر از دخول که شما میتونید به ارگاسم برسید از طریق کلیتوریس یا همون چوچوله است.
    ولی در زنها و مردها:
    هنگام رسيدن به اوج لذت جنسی عوارضی بروز می‌‌کند ضربان قلب بيشتر می‌شود بدن گرم می‌شود گهگاه در بدن لرزشهائی بوجود می‌‌ايد و طرف احساس سرما می‌کند (معمولا در شروع عمل جنسی و معاشقه ) در مردها آلتشان سفت می‌شود و در زنها مقداری قطر رحمشان افزايش می‌‌يابد مايعی لزج از ان بيرون ميايد که در مردها نيز مايعی لزج به بيرون تراوش می‌کند که غالبا بيرنگ است که اين امر موجب می‌شود عمل دخول اسانتر صورت گيرد در زنها قسمت داخلی رحم کمی تنگتر می‌شود نوک سينه ها کمی سفت می‌شود اب دهان هردو جنس کمی خشک می‌شود ميزان تنفس افزايش می‌‌يابد در مردها بعد از انزال بدن سست می‌شود.

نشانه ارضاء شدن در زنها
    1-نوک پستانها سفت میشود نفس نفس زدنهای تند ممکن است نشان دهنده این باشد که خانمتان حتما ارضاء شده

2-احساساتی میشود بعضی از مواقع به ارگاسم رسیدن زن چنان موجی از احساست در او بوجود می آورد که شروع به گریه میکند
    3- به خواب میروند البته بیشتر مردم تصور میکنند این حالت درمردان بیشتر نمایان میشود اما در حقیقت این چنین نمی باشد به خاطر داشته باشید اگر زن شما بعد از برقراری رابطه جنسی به خواب رفت و پشتش را به شما کرد بی احترامی از جانب او تلقی نکنید این خود نشانه خوبی از ارضاء شدن آن میباشد
    4-نیاز به آغوش صمیمی : بعد از به ازگاسم رسیدن مایلند که شما محکم آنها را در آغوش بگیرید این کار احساس حوبی به آنها دست میدهد و به عنوان خاتمه کار مفید میباشد

البته بعضی وقتها لرزش رو شما حس میکنید در حین ارگاسم

reza.m54 آفلاین است عضو دائمی
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

چرا سعي نمي كنيد كه خودتون خودتونو به ارگاسم برسونين؟؟اينجوري بدنتونو بهتر ميشناسين.
    گاهي تغيير وضعيت بدني در سكس ميتونه راهگشا باشه حالت هاي جديد رو امتحان كن.
    به همسرتم دروغ نگو در اين ضمينه بذار كمكت كنه

پیشفرض

مرسي از شما دو دوست عزيز.
    ولي باور كنيد نميتونم راستش رو به شوهرم بگم.اخه اولا هميشه بهش گفتم كه ارضا شدم بدشم اينكه ميترسم با گفتن اين حرف احساس بدي بهش دست بده.اخه مردها بهشون بر ميخوره اگه بفهمند هيچ وقت نتونستن زن خودشون رو ارضا كنن(گرچه شوهر من هم خيلي وارده هم خيلي تلاش ميكنه)من همهء اين كارايي رو كه ميگيد كردم.بارها مدلش رو عوض كردم.خيلي هاش حالت هاي بهتري بود ولي باز معني ارضا شدن رو نفهميدم.من از سكس خيلي لذت ميبرم و حتي حاضرم روزي 10 دفعه اين كار رو بكنم.خيلي هم بهم حس خوبي ميده.ولي انگار عقديي شدم.فقط دلم ميخواد براي 1 بار هم كه شده بفهمم ارضا شدن چه مزيي داره.من تاحالا نه لرزيدم نه به اوج لذت رسيدم.فقط ميخوام بدونم وقتي ارضا نميشم پس چرا باز عاشق سكسم.پس چرا از سكس خسته نميشم؟پس چرا مثل خيلي هي كه ميگن اگه ادم ارضا نشه بد از 1 مدت افسرده ميشه و از نظر روحي بهم ميريزه پس چرا من اينجوري نميشم؟تورو خدا منو كمك كنيد.يعني ممكنه ارضا ميشم ولي نميفهمم؟يكي از دوستانم ميگه همچين چيزي امكان نداره.اون ميگه حتما ارضا ميشي و نميفهمي.
    دختر ايروني.......ازتون خواهش ميكنم اون چيزي رو كه ميخواستين بگين و نگفتيد رو به ايميل من بفرستيد.ازت خيلي ممنونم.بچه ها خواهش ميكنم كمكم كنيد.
    KAMELLIA_H@YAHOO.COM

فروزنده آفلاین است عضو فعال

پیشفرض

دوست عزيز اگه به طور كامل ارضا بشيد در طول يك روز ارزو نميكنيد كه 10 دفعه سكس كنيد چون بعد از ارضا و رسيدن به اوج تا يه مدت چند ساعتي احساس ميكنيد تمايلي به ارضا مجدد نداريد ولي لذتي كه شما تا به حال تجربه كرديد در حد مقدمات سكس و رسيدن به ارگاسم بوده كه البته اون هم لذت بخشه . در بدن شما نقطه اي هست كه در يه حالت خاص و طي يه حركات خاصي در شما اون نقطه اوج لذت جنسي رو بوجود مياره كه در اصطلاح به اون نقطه جي اسپات ميگن . اگه يه بار كشفش كني ميتوني در هر بار سكس اين تجربه رو تكرار كني . راجع به محل و موضع اين نقطه در همين انجمن تاپيكي هست كه بگردي پيداش ميكني . بايد خودت كشفش كني تا بعد بتوني به شريك جنسيتم راهنمائي بدي اگر مدل و حالتهاي سكست رو عوض كني احيانا ممكنه بهش بر بخوري ولي اگر ميخواي زودتر كشفش كني بايد هم مطالعه كني و هم با بدن خودت بيشتر آشنا بشي . ضمنا نگران افسردگي و اين حرفا هم نباش شما قابليت ارضا شدن رو داريد جاي نگراني نيست

پیشفرض

مرسي فروزنده عزيز....ولي باور كن اون نقطه هم كشف شده و در سكس هميشه 1 بار سراغ اون مدلي كه با نقطه جي برخورد ميكنيم ميريم.من هم كه گفتم از اون حالت بيشتر از حالات ديگه لذت ميبرم.ولي باور كن باز هم ارضا نميشم.همين امروز هم در سكس حتي به اون نقطه برخورد كرد و خيلي هم لذت بخش بود ولي به خدا باز ارضا نشدم.حتي ديگه روم نميشه از شما دوستان عزيز كمك بخواهم.چون شما هرچي ميدونستين گفتين و چيز ديگري نمونده جز اينكه بگيد اين دختره خل و چل هست.خودم هم توي سيستم بدنم حيرون موندم.اين همه سعي و تمرين.....اخه مگه ميشه؟؟شايد هم خدا من رو طوري افريده كه اصلا ارضا نشم......نميدونم.خدا كمكم كنه.

سينوهه آفلاین است تازه وارد
    موقعیت
    ايران

پیشفرض

شما اصلا بگين تصورتون از ارگاسم چيهَ ..شايد تصورتون اشتباه است...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت