جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 3 از 3 مجموع

موضوع: احساس ادرار کردن هنگام ارگاسم

بهارك آفلاین است تازه وارد

پیشفرض احساس ادرار کردن هنگام ارگاسم

با سلام
    همسر من خيلي سعي مي كنه كه در هنگام سكس من ارضا بشم و من هم از اون خيلي راضيم ولي موقع ارضا شدن احساس مي كنم كه ادرار دارم.
    ميدونم كه خانم ها هم مي تونن مثل آقايان انزال داشته باشن و من هم همچين حسي دارام ولي نميتونم اين كارو انجام بدم و خيلي به من فشار مياد.
    اگر ممكنه من رو راهنمايي كنيدكه چطور مي تونم اين مايع درونيمو تخليه كنم؟

بي اشيان آفلاین است تازه وارد

Exclamation

سلام دقيقا منم مشكل تو رو بعضي مواقع پيدا ميكنم يعني حس ميكنم ادرار دارم وخيلي خودمو كنترل ميكنم .شايد اين همون انزاله وما ميترسيم اونو تخليه كنيم چون خجالت ميكشيم .كنار اومدن باهاش سخته منم نميدونم چه كار بايد بكنم

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

طبیعت و فیزیولوژی مقاربت و تحریکات جنسی گاهی باعث سردر گم شدن می شود.

برای پاسخ به سوال شما باید به چند فاکتور توجه کرد که یکیش مقاربت هست.مردا نمی تونن هم انزال مایع منی داشته باشن هم ادرار کنند.وقتی مردا به حالت انزال نزدیک میشن می تونن ادرار شون رو نگه دارن.بنا براین دلیلی برای دست پاچه شدن وجود نداره.

برای زنان داستان کمی فرق داره... اونها می تونن در یک زمان هم ادرار کنند هم انزال داشته باشند.بنا براین بعضی زنان ارگاسمشون رو نگه میدارن.از طرف دیگه بعضی خانمها از اینکه مایع انزالشون خارج بشه احساس خوبی دارن
    بعضی ها نه.در هنگام مقاربت دست انگشتان آلت و چیز های دیگه مرتب در حال فشار اوردن به مثانه شما هستند
    . این در حالی هست که کلیتوریس و واژن خیلی نزدیک مثانه هستند. بعضی خانمها کمی بی اختیاری دارن و ممکنه با کمی خندیدن , عطسه , سرفه و یا حتی در ارگاسم مایع ادرار خارج بشه. ما قبلا در اینمورد بخش ادرار صحبت کردیم ولی مانور های کگل به هدف تقویت عضلات لگن کمک خوبی به اینها میکنه.

بعضی خانمها مشکل بی اختیاری ندارن اما مسئله این هست که خیلی حساس هستند به تماس جنسی.
    مخصوصا در قسمت های حساس تناسلی مثل کلیتوریس.کلیتوریس و مجرای ادرار خیلی نزدیک هم هستند
    و سخت هست که یک کدوم تحریک نشن و قسمت دیگه هم بی تاثیر بمونه. منظور اینکه با تحریک کلیتوریس مجرای ادرار هم ناچارا تحریک میشه.

با اینحال بهتره قبل از مقاربت مثانه را کاملا خالی کنید.این مسئله یک مقدار احتمال عفونت ادراری بعد از مقاربت
    رو هم کم می کنه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی