جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 5 از 5 مجموع

موضوع: آلت بزرگ

merilin آفلاین است تازه وارد

پیشفرض آلت بزرگ

سلام

آلت شریک جنسی من چه از نظر طول و چه از نظر قطر بزرگه .مشکلی ایجاد نمیشه ؟

sahra.f آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

منم این مشکلو با شریک جنسی ام دارم.من فکر می کنم دستات بهترین کمک را می کند.من دوست دارم از نرم کننده AstroGlide استفاده کنم.اونو به دوتا دستام می مالم. و همینطور سر الت. و حتی تمام بدنم.می تونی از این ماده برای نرم کردن واژن هم استفاده کنی.
    Astroglide - Wikipedia, the free encyclopedia
    آلت رو لای پاها بزار... حالتی شبیه دخول واژن بهش دست میده.ولی داخل واژن نکن.گاهی اون با ویبراتور بزرگ واژن منو تحریک و آماده می کنه... اینطوری تحمل آلت اون بهتره و لذت بخش هم هست.

shokat آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

اینکه چطور از آنال لذت میبره... من متوجه نشدم... خوب چطور ممکنه اصلا وارد بشه... منهم این مشکلو با شوهرم دارم ولی نه به اون بزرگی که تو اشاره کردی. من فکر کنم هر چقدر ماساژ و تمرین و معاشقه بیشتری انجام بشه عضلاتت نرم تر می شوند و بهتر می توانند ورود آلت بزرگ رو تحمل کنند.ضمن اینکه چون حدس میزنم تازه با هم آشنا شدید من فکر می کنم اگر در کنار هم بیشتر به فکر آشنائی بیشتر هم باشید بهتر هست...منظورم از نظر فیزیکی هست.از نظر دهانی من فکر نکنم با این اندازه اصلا امکان پذیر باشه... مگر اول آلت.به نظر من همان ماساژی که با دست انجام می شود می شود همان احساس مقاربت دهانی رو به مرد بده

montazer.a آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

من فکر می کنم مقاربت در وضعیت cowgirl بتونه این مشکلو حل کنه. تصاویر نقاشی شده آموزشی از سایت ویکی پیدا

en.wikipedia.org

برای اینکه در این وضعیت زن می تواند خودش این کنترل را داشته باشد که چقدر از آلت وارد شود و احتما ل آسیب دیدن واژن زن خیلی کم می شود

حسن نوری آفلاین است عضو دائمی

پیشفرض

بزرگی آلت هیچگاه مشکل آفرین نیست از نوزادکه بزرگترنیست اگر میخواست مشکل ایجادکندامکان زایمان نبود

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی