جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: زرد بودن و لزج بودن مني

امير پاپ آفلاین است تازه وارد

پیشفرض زرد بودن و لزج بودن مني

با سلام و عرض خسته نباشي.مايع مني من چند وقتي(تقريبا يك سال) به رنگ زرد كم رنگ و دونه هايي لزج مانند داخلش هست .اگه ميشه توضيح بدين كه مشكلي جدي يا نه ؛متشكرم

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

با سلام

مشکلی وجود ندارد و هر دو مورد کاملا عادی هست

s1b2p3 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

دکتر عزیز سلام از آنجایی که من هم مشکلی که یکی از دوستان در این تاپیک مطرح کرده رو دارم یعنی زرد بودن قسمت هایی از منی با حالت ژله ای مانند(حدود 6 ماه این مشکل رو دارم) دیگر تاپیک جدیدی در این باره ایجاد نکردم می خواستم ببینم این مشکل دلیلش چیست و راه درمان آن چیست، بنده استمنا های نامرتبی داشتم (مثلا شاید در یک هفته 5 بار استمنا و هفته بعدش بدون استمنا ). ممنون میشم اگه راه درمانی داره بگید آخه این موضوع ذهنم را خیلی مشغول کرده. مرسی
    آخرین ویرایش توسط s1b2p3 در تاریخ 06-Jul-2008 انجام شده است

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط s1b2p3 مشاهده موضوع
    دکتر عزیز سلام از آنجایی که من هم مشکلی که یکی از دوستان در این تاپیک مطرح کرده رو دارم یعنی زرد بودن قسمت هایی از منی با حالت ژله ای مانند(حدود 6 ماه این مشکل رو دارم) دیگر تاپیک جدیدی در این باره ایجاد نکردم می خواستم ببینم این مشکل دلیلش چیست و راه درمان آن چیست، بنده استمنا های نامرتبی داشتم (مثلا شاید در یک هفته 5 بار استمنا و هفته بعدش بدون استمنا ). ممنون میشم اگه راه درمانی داره بگید آخه این موضوع ذهنم را خیلی مشغول کرده. مرسی
    با سلام

وقتی مسئله ای طبیعی هست دلیلی برای نگرانی و پیگیری نباید باشه ! به این جهت عرض کردیم که طبیعی هست که موارد مشابه ارزیابی شده اند و مسئله غیر عادی پیدا نکرده اند و دلیلی هم نداره که برای هر مسئله عادی ای دلیلی وجود داشته باشه... یا حد اقل اینکه من نمی دونم و گزارشی هم در اینمورد دریافت نکردم

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی