جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 3 از 3 مجموع

موضوع: سرطان بيضه؟

ايمانجي آفلاین است تازه وارد

پیشفرض سرطان بيضه؟

سلام
    من 24 سالمه. در کودکی بیضه چپم پایین نیومده بود که در 11 سالگی عمل کردم. در حال حاضر بیضه راستم بزرگتر از بیضه چپمه.
    یادم نمیاد از چند وقت پیش بود که روی بیضه راستم یه برامدگی که شبیه به یه جوش سفت کوچیک احساس میشه پیدا کردم. این برامدگی نزدیک رگهای نرمیه که از بیضه خارج میشه و هیچ دردی نداره. دوازده روز پیش به متخصص کلیه و مجاری ادراری مراجعه کردم. پزشک بعد از معاینه بیضه من و سوال درباره اینکه چند وقته که همچین چیزی وجود داره (پرسید که بیشتر از دو ماهه و من حدس زدم که آره) گفت که نباید نگران سرطان بیضه باشم و بهیم توضیح داد که این مساله به علت یه عفونت میکربی قدیمی ایجاد شده و حالا به این شکل در اومده. بیست قرص سیپروفلوکساسین 250 داد که شبی یکیشو بخورم و یه تعداد قرص ایبوپروفن 200 (روزی سه تا). اما بعد از دوازده روز مصرف دارو حس میکنم هیچ تغییری در اون برامدگی بوجود نیومده. برای همینم نگرانم. آیا تشخیص ایشون درسته یا بهتره به یه پزشک دیگه مراجعه کنم.

مشکل من اصلا ضایعه پوستی نیست. اصلا چیزی نیست که روی کیسه بیضه ها باشه یا قابل مشاهده باشه. داخل کیسه بیضه است و فقط با لمس کردن متوجهش میشم. دقیقا روی خود بیضه راست.

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

چیزی که مهمه اینه که خودتون بتونید بیضه هاتونو معاینه کنید و دانش لازمه رو داشته باشید که در چه مواقعی به پزشک مراجعه کنید.اکثر توده هائی که در بیضه احساس میشن طبیعی و خوش خیم هستند .. اما به هر حال باید نسبت به موارد مشکوک هم هشیار بود
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

دكتر بسكابادي آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

با سلام احتمالا تشخيص پزشك شما اپيديديميت مزمن بوده است.اصولا اگر توده مذكور جدا از بيضه است احتمال بدخيمي وجود ندارد و اگر در اين مورد مشكوك هستيد انجام سونوگرافي بيضه ها براحتي مي تواند منشا توده را مشخص نمايد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت