جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: سرطان سينوس بینی

علي.رها آفلاین است تازه وارد

پیشفرض سرطان سينوس بینی

بنام خدا
    چندي پيش پدرم از ناحيه صورت احساس ناراحتي ميكردند كه با مراجعه به دكتر ايشان بروز سرطان را در سينوسهاي پدرم به ما گوشزد كردند و چندي بعد عملي بر روي سينوس هاي پدرم صورت گرفت كه 40 ٪ از سلولهاي سرطاني از صورت پدرم به صورت آندوسكپي تخليه شد و بعد از آن بعد از نمونه گيري و ازمايش هاي سيتي اسكن و چند آزمايش ديگر پدرم عمل دوم را كه قرار بود انجام دهد انجام نداد و به دكتر هاميوپات مراجعه كرد و توسط ان دكتر هاميوپات هر روز 1 قرص زير زباني به نام carcinus 1000 به پدرم داد كه اين قرص را براي 5 ماه به پدرم تجويز كرده اما بعد از آن اكثر نقاط بدن پدرم از لكه هايي مانند جوش هاي بزرگ پر شده و خارش فراوان خواب و خوراك را از پدر من گرفته اما دكتر هاميوپات مصر به ادامه ي درمان است و معتقد است كه بيماري را علاج خواهد كرد.
    اكنون 2ماه از دوره ي تحت نظر هاميوپات مي گذرد قسمت داخليه دهان پدرم زخم شده و بوي بسيار بدي از آن ساطع ميشود . التهابات بر روي پوست پدرم در چند جا خوب شده اما از جاي ديگر سر بر آورده است . صورت پدرم متورم است و تورم آن كم و زياد ميشود و مدتي است كه درد و مور مور در قسمت سر و صورت پدرم بيشتر شده.در ضمن تخليه و ترشح عفونت از دهان و بيني پدرم زياد است.
    پدرم از بيماري خود خبر ندارد و به همين دليل زياد هم نميتوانيم پدر را به دكتر هاي مختلفي ببريم.....

چه كنم آيا هاميوپاتي را ادامه دهيم يا به دكتر جراح مراجعه كنيم.
    آيا درمان از طريق راديوتراپي يا شيمي درماني ممكن است
    كمكم كنيد
    نتايج بعضي از آزمايش ها

------------------
    -----------------------
    tumoral lesion of left maxilary sinus with bone erosion and extension into the nasal cavity
    Outside diagnosis:malignent spindle cell yumor compatible with malignant fibrous histiocytoma
    IHC Makers:
    vimentin: positive
    CD68: Positive in some of the cells
    Antitrypsin: Positive in many of the cells
    Smooth muscle actin negative
    s100:Positive in some of the cells (mostly with cytoplasmic pattern)
    tomus of left maxilary sinus paraffin block no:s-84-4336 for ihc
    -----------------------
    in mored ha moshkel dar bod va tik khordeh bood

E.S.R 1hrs ..... >70<Alk>329<
    -----------------------
    bade amal dr ro kaghaz neveesht
    measuring 2x1 . 5x1 cm.
    S.o.S: m/1
    embeded : 40%
    section show a spndle cells noeplasm with massive areas of necrosis , composed of elogented cells with pleomorphic nucli and some mitotic figures arrangened in
    storiform patteren
    از همه ي شما ياوران و بزرگواران ممنونم و هچنين كمال تشكر را از دكتر سجاد دارم اينجانب نياز مند كمك شما هستم . ياران عزيز اگر دكتر مجربي در اين زمينه داريد خواهشمندم مرا در جريان بگذاريد. هر موردي داشتيد با من تماس بگيريد

zendegi_f1_nadareh@yahoo.com
    09125493041
    خداوند به شما توفيق عنايت فرمايد

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

بیمار دچار نوعی سرطان بدخیم بافت نرم در سينوس ها شده که اسمش هست... malignant fibrous histiocytoma
    بطور کلی احتمال زنده ماندن اینها تا 5 سال.. در بهترین شرایط 58-36% هست.. ولی به مسائل دیگه ای هم بستگی داره
    .. یعنی اینکه محل تومور کجا باشه.. از چه نوعی باشه.. اینکه سرطان به جاهای دیگه هم دست اندازی کرده یا نه..

بهترین درمان اینها برداشتن نسوج سرطانی با جراحی هست.. اما جراح و پزشک معالج باید تشخیص بدن که آیا با توجه به وضع بیمار( که دلائلشو گفتم....) بیمار قابل عمل هست یا نه.. یعنی اینکه عمرشو زیاد میکنه یا نه.. و اگر تاثیری روی افزایش عمرش نداره.. آیا مشکلات بیمار رو کم میکنه یا نه.. یا اینکه بر عکس مشکلی به مشکلات بیمار اضافه میکنه؟ این چیز ها رو همان پزشکان باید بگن.. که حتما تا بحال انجام شده..

اما تا اونجائیکه من میدونم شیمی درمانی و رادیوتراپی تاثیری نداره...
    هامیوتراپی هم دیگه از همه بدتر.. و من نمیدونم کی به شما پیشنهاد داده که برای درمان چنین بیمار سرطانی بدخیمی از هامیوتراپی استفاده کنید.. چون باید با عرض معذرت عرض کنم.. ارزشی که هامیوپاتی برای درمان سرطان داره.. مثل ارزشی هست که فالگیری برای تعیین سرنوشت منو شما داره.. برای اینکه شاید از بین 200 شاخه ای که به عنوان طب مکمل معرفی شده.. فقط یکی دوتاش تا حدی تایید شده. و بقیه چیزی در حد سرکاری هست. مضافا بر اینکه جدیدا یک تحقیق بین المللی انجام شده که بطور کلی مفید بودن چنین روشی رو زیر سول برده..
    ترديد درباره تاثير هوميوپاتی در درمان بيماری ها
    http://www.jamejamdaily.net/shownews...n=100554&t=hlt
    پیشنهاد میکنم هر چه سریعتر قرص های تجویزی اون به اصطلاح درمانگر رو قطع کنید و بیمارتون رو بیش از حد زجر کش نکنید. من تعجب میکنم اون کسی که اون قرص ها نامعلوم رو به شما داده.. میخواد کاری بکنه که جراح سرطان نتونسته.شیمی درمانی هم نتونسته و رادیوتراپی هم نکرده. لذا به همان پزشکان جراحتان مراجعه کنید و بپرسید که آیا قابل عمل هست یا نیست.. اگر نیست چه کارهائی میشه انجام داد تا مشکلات بیمار کمتر باشه و زجر کمتری بکشه
    malignant fibrous histocytoma
    http://www.emedicine.com/radio/topic420.htm

Treatment and Prognosis

MFH of the oral region is usually treated by radical surgical resection, but at least 40% of lesions recur locally and a similar proportion metastasize within two years. Five-year survival is poor, no more than 30%, although it is somewhat better for the myxoid variant.

http://www.maxillofacialcenter.com/B...issue/mfh.html

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی