جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: پف چشم همراه با پف صورت - پیدا کردن علت

farhad30 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض پف چشم همراه با پف صورت - پیدا کردن علت

با سلام و عرض خسته نباشید
    من تقریبا همیشه زمانی که از خواب بیدار می شوم می بینم که چشمانم پف کرده اند و اکثرا آنقدر ورم زیاد است که تا شب ادامه دارد.
    جدیدا پف چشمهایم بسیار بیشتر شده و همزمان صورتم نیز به شدت ورم می کند و حتی با استفاده از تمام روشهای توصیه شده مانند استفاده از یخ بر روی چشمها( حتی تا 20 دقیقه) و نخوردن نمک در شب قبل و غیره نتیجه ی چندانی حاصل نشده است.
    اواخر سال 87 به چشم پزشک مراجعه کردم و ایشان بیان داشت که حساسیت است و 2 قطره ی بتامتازون و باکتریماید تجویز کرد اما باز هم همان مشکل را علارغم مصرف کامل آنها دارم خصوصا که مساله ی پف صورتم اصولا بررسی نشد.

ضمنا من تالاسمی مینور دارم که فولیک اسید مصرف می کنم ، ماینوکسیدیل 5% استفاده می کنم ، پوستم زیاد جوش می زند ، زود عصبانی می شوم و حالاتی از افسردگی دارم که حدود یکسال سیتالوپرام 20 مصرف کردم اما بدون هماهنگی با پزشک قطع کردم ، جدیدا احساس می کنم که طپش قلب دارم ، گاهی پایم در خواب اصطلاحا غش می رود ، رفلاکس اسید دارم که دوره ی درمانیم با پنتوپرازول پایان یافته اما با تجویز پزشک در مواقع درد از همان قرص و کلیدینیوم سی مصرف می کنم و ضمنا در کودکی مبتلا به تنبلی کبد بودم که در حال حاضر اطلاعی از آن ندارم و اینکه مشکل نعوظ کامل نیز در مواقع مقاربت(صرفا) دارم .
    حتی کرم دور چشم لیراک نیز صبح و شب استفاده می کنم که اگرچه چروکها و سیاهی اطراف چشمهایم بسیار کمتر شده اما هیچ تاثیری روی پف نگذاشته در حالیکه برای پف نیز توصیه شده است.اگرچه که تمام صورتم نیز مانند چشمهایم پف می کند.
    لطفا من را راهنمایی کنید و اگر نیاز به مراجعه ی پزشکی دارم نوع تخصص مورد نیاز را بفرمایید. آیا نیاز به تست کلیه و غده ها ی فوق کلیوی و هیپوتیز هم دارم؟ با تشکر .
    آخرین ویرایش توسط دکتر نادر در تاریخ 10-May-2009 انجام شده است

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

سلام

تورم کره چشم- تورم پلک - احتباس مایعات بدن- حساسیت غذائی- قائدگی - آویزان شدن پوست های شل-
    بالا رفتن سن- بیماری گریو graves ( یکی از بیماریهای تیروئید) - بیماری کلیه

اینها از علل معمول پف چشم و پلک هستند.اگر چشم پزشک معاینه کردند و نظر دادن و نتیجه نگرفتید به دلائل دیگر این مسئله فکر کنید. اگر خودتان نمی توانید استنتاج کنید که نباید هم بتوانید چون کار پزشک است... به پزشک عمومی با تجربه و با سوادی مراجعه کنید تا در باره بقیه مسائل طبی اظهار نظر کند. اگر هیچ مسئله طبی وجود ندارد قائدتا باید به فکر مسائل زیبائی و اقداماتی باشید که ممکنه به شما کمک کند و می تواند توسط پزشک متخصص پوست با تجربه در امور زیبائی و یا توسط پزشک فوق تخصص جراحی پلاستیک انجام شود

پف پلک و چشم(اخبار و گزارشات)
    پف پلک و چشم(اخبار و گزارشات)
    زيباپي دور چشم(اخبار وگزارشات)
    زيباپي دور چشم(اخبار وگزارشات)

منابع انگلیسی برای مطالعه بیشتر
    http://en.wikipedia.org/wiki/Eye_puffiness
    http://www.mayoclinic.com/health/und...finess/an00664
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت