جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: زیر چشم

abdollahi.g آفلاین است تازه وارد

پیشفرض زیر چشم

سلام
    من ۲۷ سال سن دارم و ۱۳ سال است که عینک میزنم.در ضمن من پوست مختلط دارم و وقتی که صورتم را میشویم احساس خشکی در کل صورتم میکنم که برای صورتم مرطوب کننده استفاده میکنم اما نمی دانم که میشود همان کرم را به دور چشم هم زد یا خیر
    همچنین من هیچ وقت زیر چشمم گود نبود،اما ۲ سال است که زیر چشمهام گود افتاده ، در انتهای این گودی یک خط کبود رنگ مشخص است.(امیدوارم که واضح توضیح داده باشم.)و چون پوست من سفید است این خط کبود مشخص است.در عین حال خواب کافی و کم خونی ندارم.
    در ضمن من خارج از ایران هستم و تنوع محصولات در اینجا گیج کننده است.، من نمیخواهم محصولی که به پوست عادت بده را استفاده کنم.
    برای این دو مشکل من چه راهنمایی میکنید

#اینجا یک سری کرم تبلیغ میشود که سرعت رشد مو را بعد از اصلاح کم میکند، آیا واقعا مفید است.

ممنون

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

با سلام

سوال شما تا حدی جنبه طبابت داره...برای اینکه ظاهرا سوال شما اینه که چه کار کنم مشکل حل بشه. اما ما در تاپیکی که به همین منظور ایجاد کردیم در باره این مسئله بطور کامل و در مقالات متعدد توضیح دادیم و انتظار داریم که حودتان کمی حوصله به خرج دهید و عین همان مطالب رو در باره خودتان هم پیاده کنید

در مقالات ذکر شده , که در قریب به اتفاق کسانی که این مشکل را دارند ژن عامل مهمی هست و کار چندانی برای رفع مشکل نمی شود کرد جز اینکه گاهی از بعضی از محصولات زیبائی استفاده شود که البته جنبه موقتی دارند.همینطور ذکر شده که بد نیست در باره بعضی از علل هم تحقیق بشه که شامل آلرژی و حساسیت به مواد مختلف ( مخصوصا در فصل بهار و پائیز ) کم بودن خواب با کیفیت ,سوء تغذیه , خستگی مفرط , مشکلات کبد و کلیه از جمله آنها هستند

از بين اين داروها مي‌توان به ويتامين k، رتينول، ويتامين C، داروهاي بازكننده عروق خوني مثل آرتي شوك اشاره کرد

سوال دوم : جواب منفی هست و ادعای کذبی هست..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت