جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: کپسول های Vitain for hair

behrooz20 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض کپسول های Vitain for hair

سلام
    بنده هم مثل هزاران مرد دیگر با مشگل ریزش مو مواجه بودم و همه دارو های موضعی و قطره ای گیاهی و
    قرص ها و کپسول های اکوفان زینک پلاس - قرص های فیناستراید هندی - امریکایی 1 میلی و ...

اما جدیدا مطالبی در مورد کپسول های Vitain for hair شنیدم نظر شما را می خواستم

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

این محصول هم مانند بسیاری دیگر از محصولاتی که بازار غیر استاندارد محصولات جلوگیری کننده ریزش مو را اشغال کرده اند...اعتباری ندارد و کوچکترین اثری از آنها در هیچ کدام از منابع معتبر وجود ندارد.

چه خوب هست که کسانی که این محصولات را معرفی می کنند حد اقل اینکه گواهی نامه اصالت محتویات محصولات خود را از یکی از منابع و مراجع معتبر ارائه کنند تا اطمینان در مصرف کنندگان ایجاد شود. به عنوان مثال بنده ممکن است ادعا کنم محصولی که معرفی شده نه تنها مفید نیست بلکه فلان ماده مضر هم در آن وجود دارد و یا اینکه چیزی که معرفی شده مثلا آب جوی است ( به عنوان مثال عرض می کنم ). قائدتا تولید کنندگان و فروشندگان این محصول باید مدرکی بر اعتبار محصولشان داشته باشند که مشخصا در این مورد وجود ندارد. و الا صرف اینکه شخصی ادعا کند من راضی هستم یا راضی نیستم ملاک درستی نخواهد بود

فیناستراید-پروپشیا(اخبار و گزارشات)
    فیناستراید-پروپشیا(اخبار و گزارشات)
    ماینوکسیدیل(اخبار و گزارشات)
    http://forum.iransalamat.com/showthread.php?t=2853

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت