جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع
Like Tree1Likes
  • 1 Post By دکتر سید حمید سجاد

موضوع: كافئين و ريزش موي مردانه

ali-t آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    تهران

پیشفرض كافئين و ريزش موي مردانه

در خبرنامه ريزش موي اين فاروم و در جاي ديگر خواندم كه
    بر اساس تحقیقات انجام شده مالیدن مقداری کافئین روی پوست سر می تواند باعث کند شدن روند طاسی شود با این حال نوشیدن قهوه هیچ کمکی در توقف روند کند شدن نخواهد کرد
    مي خواستم بپرسم كه كدام محصول كافئين دار را براي ماليدن روي سر پيشنهاد مي كنيد ؟
    فرضا قهوه يا ... ؟
    كافئين خالص اصلا وجود دارد ؟ اگر هست از كجا بايد تهيه كرد ؟
    خيلي سپاسگزارم

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

بله اون خبر رو ما از خبر گزاری ایسنا نقل قول کردیم..
    :كافئين از طاسي سر مردان پيشگيري مي‌كند

کافئین از ریزش مو جلوگیرى میکند
    تحقیقات جدید دانشمندان آلمانى نشان میدهد استفاده از فراورده هاى کافئین دار میتواند روند طاسى را در مردان متوقف کند. به گزارش پایگاه اینترنتى آنانوا، پروفسور "پیتر السنر" از دانشگاه جنا میگوید کافئین در مردانى که ریشه موهاى آنها در برابر تستوسترون بسیار حساس است بیشترین تاثیر را دارد. هورمون تستوسترون یکى از علل ریزش مو شناخته شده است . اما نتایج این تحقیق به این معنا نیست که کسانى که قهوه میخورند دچارطاسى نخواهند شد بلکه این ماده باید بطور مستقیم بر روى سر مالیده شود تا موثر واقع شود. "آدولف کلنک " از تحقیقات زیبایى "کورت ولف " میگوید براى آنکه مقدار کافئین کافى به ریشه هاى مو برسد فرد باید روزانه ۶۰ تا۸۰ فنجان قهوه بنوشد. این محقق به مردانى که نگران از دست دادن موهاى خود هستند توصیه میکند از سنین جوانى استعمال کافئین بر روى پوست سر را آغاز کنند.

این چیزا هنوز توی کتب معتبر نیموده. و اطلاعات بهتری ازش در دسترس نیست.ممکنه که اون محقق واقعا به نتایج خوبی هم رسیده ومدارگ معتبر بهتری در دسترس نیست. ضمن اینکه چطور باید ازاون ماده استفاده کرد نیز نا مشخصه.این مثل این عقیده میمونه.. که من شخصا خودم چند بار دیدم که زگیل های پوستی براختی با مالیدن شیره تازه درخت انجیر رفع میشه.. اما تا بیام اونو وارد کتب درسی کنم و محققین بین المللی رو قانع کنم که از هر جهت مصرفش ایمن هست ومصرف اون بهتر از مضرات احتمالی اون هست..راه درازی در پیش است.
    Aramedel likes this.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت