جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: ریزش موی ریش

armin7 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض ریزش موی ریش

مردي 38 ساله هستم. مدت 4ماه است که ريش‌هاي صورتم در يک نقطه و بعد در دو نقطه ديگر شروع به ريزش شديد کرده است. به پزشک متخصص مراجعه کردم آمپول زير پوستي و عضلاني رفع حساسيت، ويتامين b و چيزهاي ديگر برايم تجويز کرد. مصرف کردم نتيجه نداد. چه كار بايد بکنم؟

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

مشکل پوستي شما ريزش موي نوع آلوپتشي‌آرآتا يا ريزش موي ناحيه‌اي يا سکه‌اي است. معمولا استرس به خصوص استرس‌هاي خيلي شديد و ناگهاني در ايجاد آن نقش بسيار زيادي دارد. افرادي که از اين مشکل رنج مي‌برند بايد هرچه سريع‌تر دوره درماني خود را شروع کنند.

در اين صورت احتمال پاسخ به درمان نيز بيشتر است. گر چه تعداد کمي از موارد ريزش موي سکه‌اي به طور خود به خود بهبود پيدا مي‌کنند. درمان استاندارد اين مشکل هم تزريق داخل ضايعه توسط متخصص پوست است زيرا نوع و روش تزريق در درمان مشکل بسيار مهم است به اضافه استفاده از ماينوکسيديل 5 درصد موضعي و کرم‌هاي کورتون موضعي.

باز هم تاکيد مي‌کنم افرادي که اين مشکل را دارند بايد از خوددرماني پرهيز کنند و زير نظر متخصص پوست درمان شوند. زيرا اگر در درمان صحيح و درست اين مشکل، تاخيري بيفتد ممکن است ديگر پاسخي از درمان نگيرند. به اضافه اينکه اگر شدت ريزش مو زياد است و پيشرفت مي‌کند بايد از داروهاي خوراکي و سيستميک نيز استفاده کنند.

پاسخ به درمان نيز به اين شکل است که پس از گذشت يکي، 2 ماه، رويش موهاي کرکي و سفيد شروع مي‌شود و 2، 3 ماه بعد اين موها ضخيم شده و به حالت اول درمي‌آيند. اما ويتامين b که استفاده کرده‌ايد و تزريق عضلاني که به آن اشاره کرده‌ايد ارتباطي با اين مشکل ندارند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت