جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: ريزش مو در زنان با الگوي مردانه

رعنا28 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض ريزش مو در زنان با الگوي مردانه

سلام
    در مورد ريزش موي زنان با الگوي مردانه چه داروهايي پيشنهاد ميكنيد البته به غير از ماينوكسيديل. من تاپيكها رو كه ميخوندم اغلب در مورد ريزش موي مردان صحبت شده و داروهايي كه مردها ميتونند مصرف كنند . از داروهاي موجود چه انواعي رو زنها هم ميتونند استفاده كنند؟ موهاي من ظاهرا به همون مقدار كم تستوسترون موجود در بدنم هم حساس هستند و از دوران بلوغ و ظهور تغييرات هورموني در بدنم موهام به مرور نازك و در عرض چهار پنج سال ريزش پيدا كرد البته نه به طور كامل بلكه از ناحيه جلوي سر و فرق سر كمپشت شد نه طاس. با مراجعه به چند پزشك مختلف هيچكدام هيچ آزمايشي برام ننوشتند و فقط با معاينه ظاهري داروي ماينوكسيديل رو تجويز كردند و گفتند ارثي هست اين نوع ريزش مو. در حاليكه در خانواده من فقط پدرم طاس هست و حتي برادرهام همه موي كامل بدون ريزش دارند با اين حال كه بين سي تا چهل سال هستند. و ا گه قرار بود ارثي باشه مگه نه اينكه پسرها احتمال بيشتري براي طاس شدن دارند و دخترها بايد از دو طرف مادري و پدري ارث ببرند؟ پس چرا دكترها ميگن كه اين ارثيه؟:cry: تازه مادرم و خانوادش همه مو دارند. الان از سن بلوغ من و شروع مشكلم حدود 15 سال ميگذره و نميدونم با اين وجود و شرايط ميشه كاري كرد؟ البته با مصرف قرص سيپروترون كامپوند كه براي بيماري پليكيستيك من تجويز شده بود احساس ميكنم كمي موهام بهتر شده. ولي مشكل همچنان وجود داره وكمي بهتر شدن زياد وضعيت موجود رو عوض نميكنه از دوستان و كساني كه تجربه در اين زمينه دارند خواهش ميكنم لطفا منو راهنمايي كنند. آخه چهره زيبايي دارم ولي كمي موهام اصلا نميذاره كه اين زيبايي به چشم بياد و از لحاظ روحي احساس خوبي ندارم:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

تنها داروی موثر.. برای ریزش موی خانمها.. ماینوکسیدیل هست..داروی موثر و ثابت شده دیگری وجود ندارد. به این توضیح در باره ریزش موی ارثی و ژنتیکی توجه کنید:ژنتیکی به مفهوم این نیست که حتما از پدر و مادر به ارث رسیده..
    علت بیماریها یا اکتسابی هست.. مثل شرایط زندگی ... و محیطی.. در غیر این صورت مادرزادی و ژنتیکی هست..
    گاهی بعضی مشکلات نوع دوم رو پدر و مادر دارن... گاهی هم ندارن.. موقعی که داره نطفه بسته میشه.. مقرر میشه
    که مثلا در چه سنی چه مشکلی برای اون فرد ایجاد بشه.. در واقع میتونیم به زبون ساده بگیم که بعضی کد ها . موقع تولد
    اشتباهی و یا ناجور کد گذاری میشن...
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت