جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 5 از 5 مجموع

موضوع: کوچکی سینه دختر 15 ساله به دنبال رژیم غذائی

موقعیت
    كرج

پیشفرض کوچکی سینه دختر 15 ساله به دنبال رژیم غذائی

سلام.
    من عاطفه 15 ساله هستم.
    مدتي رژيم غذايي گرفتم و لاغر شدم .متاسفانه در برنامه لاغريم سينه هاي من فوق العاده كوچك شده به طوري كه ديگه از ادامه رژيم منصرف شدم.
    ميخواستم بدونم آيا داروي خاص و بي خطري براي بزرگ شدن سينه ها (فقط سينه) وجود داره كه من بتونم تهيه كنم؟
    با تشكر از شما

پیشفرض

با سلام
    چون كوچكي پستان شما بدنبال رژيم غذايي بوده است بنابراين با توقف رژيم غذايي وبرگشت به حالت عادي واستفاده از رژيم پر پروتيين مشكل شما حل خواهد شد .در نهايت مي توان از يك دوره درمان هورموني استفاده كرد.

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

سلام و با تشکر از سوال و پاسخ داده شده.. مایل هستم نظر خودمو در باره روشهای بزرگ کردن سینه های بانوان بدون کمک گرفتن از جراحی بیان کنم.من از شما دعوت میکنم که به این مقاله انگلیسی توجه کنید که از طرف سایت معروف و معتبر webmd تهیه شده و نظر خودشونو در باره اینکه چه روشهایی وجود داره تا سینه های بانوان را بزرگ کرد... ابراز کردهاند.
    http://my.webmd.com/content/article/70/80958.htm
    من خیلی دوست دارم که اصل مقاله را بطور کامل ترجمه کنم و در سایت درج کنم. ولی متاسفانه فعلا وقت اجاز نمیده ..اونها معتقد هستند که تنها راه بزرگ کردن سینه ها. مشورت با جراحان پلاستیک هست.. و روشهای دیگری که ذکر میشه مثل قرص های گیاهی یا کرم های بخصوص...کارائی ندارند..البته این جور صحبتها بیشتر مورد توجه بانوان کشور های آمریکائی و اروپائی هست... ولی در کشور خودمون هم کم و بیش به این قبیل سوالات برخورد میکنیم.

پیشفرض

است و زمان درمان دکتر به من گفت که به تدريج افزايش وزن پيدا ميکنم ولي با گذشت زمان و ادامه دادن درمان اين اتفاق نيفتاد و
    همين طور سال گذشته قبل از عيد بخاطر مشکل نفخ معده پيش دکتر رفتم بلافاصله گفت که بايد اندوسکوپي انجام دهم در اندسکوپي
    مشکل خاصي نشان داده نشد وميکروبي هم درون معده ام پيدا نشد وقرص هاي هماتينيکء نورتريپتيلينء ويک قرص براي افزايش وزن
    تجويز کرد بعد از يک ماه هيچ تغييري نکردم ودر نوبت بعدي مراجعه به دکتر و عنوان کردن عدم بهبودي گفت که مشکل از اعصابم
    است ونبايد عصباني بشوم وهمينطور نبايد غذاهاي نفخ دار بخورم واين بار قرص افزايش وزن را حذف ويک شربت بجاي ان تجويز کرد
    بعد از ان من ديگر پيش ان دکتر نرفتم البته خودش هم گفت که نيازي به مراجعه ي مجدد من نيست به هر حال تا اخر دارو ها را ادامه
    دادم وبا انکه کمتر عصباني مي شدم وغذاهاي نفخ دار نمي خوردم خيلي کم تغيير کردم و همين طور وزنم بالا نرفت وبسيار لاغر هستم
    به گفته مادرم تا دو و سه سالگي بچه چاقي بودم اما بعد به علت لوزه سوم بسيار لاغر شدم تا سه سال پيش فکر مي کردم دليل لاغرم
    همين موضوع است اما بعد از عمل و گذشت زمان هيچ تغييري نکردم وبعد از ان هم که موضوع تيروئيدم پيش امد سینه هایم بسیار کوچک .
    است به اندازه یک دختر 12 - 13 ساله انگار در ان دوره از زمان رشدش متوقف شده است لطفا راهی جلوی پایم بگذاریداين موضوع بسيار
    مرا ناراحت کرده لطفا راه حل منطقي به من پيشنهاد کنيد چون به هيچ وجه حاضربه ريسک کردن در اين زمينه
    نيستم ونمي دانم با شرح حالي که از خودم دادم مي توانم از برنامه غذايي براي چاقي استفاده کنم چون گفته شده براي افراد سالم است و
    اگر بتوانم آيا حبوبات وشير که معده ام را اذيت ميکند را بايد مصرف کنم يا نه.وسوال ديگري که داشتم اين بود که آيا ورزش هايي مثل
    سنگنوردي و دوباعث تشديد تيروئيدم مي شود يا نه. قبلا از اين که وقتتان را صرف خواندن اين نوشته ميکنيد وبه ان پاسخ ميدهيد سپاسگذارم
    .و ممنون ميشوم از اين که سوالم را در سايت مطرح نکنيد
    . باتشکر از شما

موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

setarehk:

اگه قصد طرح سوالتون در جمع نداشتید چرا اینکار را کرده اید و دوم اینکه گویا ابتدای سوال شما در نامه تان درج نشده... اما تا حدی متوجه منظور شما شدم...

اول اینکه اون ورزش ها تاثیری روی تیروئید شما نداره...

اینکه شما تمایل دارید وزنتون رو زیاد کنید ممکنه ظاهرا جالب باشه... اما توجه داشته باشید که بهترین معیار سلامتی شما وزن شما نیست بلکه معیار قد به وزن شما هست که از روی این فرمول به راحتی حساب میشه.. به این منظور که وزن شما هر چه هست اون عدد باید بین 27-22 باشه...اگه وزنتون بیشتر شد اون عدد هم بیش از 27 میشه و در درازمدت برای سلامتی شما خوب نخواهد بود..

اما اگر فرض کنیم در میزان طبیعی اون عدد هستید اما قصد افزایش وزن رو دارید... باید بگم باید مشخص بشه که آیا از نظر طبی علتی برای لاغری هست یا نه... مثل فشارهاي دروني، استرسها و افسردگيها- ثانويه به بيماريهايي ازقبيل : هيپرتيروئيديسم (پر‌كاري تيروئيد) ، ديابت (بيماري قند خون بالا) ، بيماري‌هاي انگلي ، بيماري‌هاي گوارشي و …- اختلال تغذيه‌اي (دريافت كم كالري و زيادي فعاليت)... که ظاهرا اقداماتی انجام شده... و مشکلی نبوده. اگر اینها هم نبود دیگه به عامل ژنتیک میرسیم... که مبارزه با اون کمی سخته...

برای این دسته افراد ما روش هائی رو پیشنهاد دادیم که نمی دونم اونها رو مطالعه کردین یا نه...

اونها رو بخونید تا اطلاعات کلی تون بالا بره... و بعد برای اجرای اون به کارشناس تغذیه با سواد و با تجربه ای مراجعه کنید... شاید بتونه با اون عامل ژنتیک مبارزه کنه... هر چند کار ساده ای نیست...
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت