نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع
    saravani آفلاین است تازه وارد

پیشفرض تو فکر دختر همکلاسی ام هستم

پسرى22 ساله‌ام و به دانشگاه مي‌روم. هرگز دوستي نداشته‌ام و حالا بسيار تنها هستم و به شدت در کارهايم به خصوص درسم افت كرده‌ام. مدتي است از يکي از دختران ترم‌هاي پايين‌تر خوشم آمده و دوست دارم آن خانم را از اين قضيه آگاه کنم اما تا چند سال ديگر توان ازدواج کردن ندارم. پدر و مادرم مذهبي‌اند و اجازه آشنايي با او را نمي‌دهند. نمي‌توانم از فکرش بيرون بيايم و روحيه بدي دارم. چه کنم؟

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

افراد بايد براي توانايي برقراري ارتباط با ديگران معلومات و دانستني‌هاي اجتماعي خود را افزايش دهند. يكي از راه‌هاي ارتباطي اين است كه درباره موضوعات مختلف با يكديگر صحبت كنند.

وقتي كسي راجع به مسائل اجتماعي، هنري، ورزشي و... اطلاعات كافي داشته باشد، مي‌تواند از آن به عنوان ابزاري براي برقراري ارتباط و شروع صحبت با ديگران استفاده كند. اين موضوع در مورد تمام افراد با جنسيت‌هاي مختلف؛ چه موافق و چه مخالف، صدق مي‌كند. شما نيز مي‌توانيد با اين خانم به عنوان يك هم‌دانشگاهي در مورد موضوعات مختلف صحبت كنيد.

هنوز معلوم نيست كه احساس آن خانم به شما چيست؟ اگر قصد ازدواج داريد بايد شرايط ازدواجتان از لحاظ اقتصادي و فرهنگي فراهم باشد اما نمي‌توانيد اين دوست داشتن را به عنوان مقدمه‌اي براي ازدواج بدانيد.

بايد به عنوان يك هم‌دانشگاهي با وي ارتباط برقرار كنيد و در نهايت اگر ديديد آن خانم هم به شما علاقه‌مندند و از همه لحاظ براي ازدواج مناسب و هم سطح است، با خانواده‌تان صحبت كنيد يا صبر كنيد شرايط ازدواج برايتان مهيا شود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0