واي چقدر بداخلاقي وقتي تو خونه هستي عين برج زهر مار مي موني اين گره هاي ابروهات اونقدر تو هم رفته كه با يك من عسل هم نميشه خوردت بعد هي نگو واي چقدر من تنهام واي چه دنيايي شده هر چي سر ادم مياد تقصير خودشه هر چيزي چه خوب چه بدش باعثش خودمونيم ما ادم ها در همه چيز داراي ازادي هستيم ما خودمون دوستامون را از بين ادم ها انتخاب مي كنيم و دنبال كساني ميريم كه براي ما جذاب باشند مي دوني جذابيت چطوري ايجاد ميشه؟؟؟؟ به نظر من جذابيت از دو بعد قابل بررسي است يكي اين كه هميشه سعي كني ظاهر جذاب و مرتبي داشته باشي منظورم اون قيافه هاي عجيب غريب نيست كه بعضي از ما براي خودمون درست ميكنيم راه مي افتيم تو خيابون نــــه منظورم اين بود كه مرتب و تميز باشيم منو ببخشيد كه رك حرف مي زنم اخه يه چيزهايي هست كه بلاخره يكي بايد بگه ديگه اميدوارم اونقدر توانايي داشته باشم كه بتونم همه چيز را صريحا بيان كنم براي خانم ها ارايش به نظر من چيز خوبيه ولي نه ارايش هايي كه ادم ياد مداد شمعي ميندازه بعضي از ارايش ها واقعا زننده است طرف بدون ارايش بسيار جذاب تر و زيبا تر است ما همه دوست داريم مورد توجه باشيم ما همه نياز داريم كه مورد توجه ديگران باشيم و ديگران هم جذب ادم هاي مرتب مي شوند منظورم كفش nike peyton ,dr martin عينك police ,.. عطر clinic , scada, benneton sport american نيســــــت بعضي ها هستند وقتي از كنارشون تو خيابون رد مي شيم بوي عطر يك سال پيش روي لباسشون مونده يعني يك ساله اين لباس شسته نشده واي واي واي يا بعضي ها اونقدر عرق بدنشون بوي بد مي ده كه كم مونده همون وسط ادم بيهوش بشه مي تونند به عنوان متخصص بيهوشي بدون تجربه كاري تو هر بيمارستاني با امكانات و شرايط عالي مشغول به كار شوند دكتر طهورث فروزين در يكي از كتاب هاي خود به اين موضئع اشاره مي كند كه خانم بيماري جوان و خوش برخورد به ايشان مراجعه مي كنند كه دو بار ازدواج كرده ولي هر دو شوهر او او راطلاق داده بودند و وي از اين كه چرا در هر مهماني كه ميرود هيچ كس حاضر نيست با او هم صحبت شود و مي خواست علت دوري مردم از ايشان را بداند پزشك همانطور كه با بيمار مشغول صحبت بوده متوجه مي شود كه دهان و زير بغل اين خانم زيبا بوي تعفن وحشتناكي ميدهد كه انگار لاشه گوسفندي را براي مدت زيادي در جايي رها كرده باشند متاسفانه اين گونه افراد براي اين كه به اين بو عادت كرده اند اصلا متوجه ان نمي شوند براي برطرف كردن اين افراد بايد روزي دو سه بار زير بغل حود را با صابون بشويندو مرتب پيراهن هاي استين دار خود را عوض كنند از كرم ها و يا اسپري هاي خاص استفاده كنند و بهترين غذا بادمجان است و براي برطرف كردن بوي دهان بايد دندان هاي چركي رادرست كردهو سينوزيت بايد نسبت به عمل جراحي و يا درمان ان اقدام كرد در صورت وجود سوهاضمه يعني گنديدن غذاها در معده و روده از داروهاي هضم كننده استفاده شود دندانها هر روز دو بار مسواك زده شود و براي جذاب بودن به غير از ظاهر بايد مسائل ديگه اي را نيز در نظر گرفت و اون اخلاق و رفتار شماست بايد بگم افراد هميشه جذب ادم هايي مي شوند كه هميشه شاد باشند و قدرتمند و موفق باشند و از ادم هاي افسرده دوري ميكنند و جذب ادم هاي با شور و نشاط مي شوند اعتماد به نفس ابزار پيش روي موفق ترين افراد كساني هستند كه وقتي بدان نياز دارند بتوانند ان حس را در خود به وجود اورند هيچ وقت احساس كمبود از ديگران نكنيد يعني هر گز خودتان را دست كم نگيريد تفاوت ايجاد جذابيت مي كند چيزي كه شما در باره ان حرف مي زنيد طرز تفكرتان را به ديگران نشان مي دهد حالات جسم منظورم حركات مثلا طرز راه رفتن حرف زدن خنديدن و...

همسر من زیبا نیست با اون ارضا نمیشم
http://forum.iransalamat.com/showthread.php?t=5654
تاثير چهره در سكس
http://forum.iransalamat.com/showthread.php?t=5621
جذاب بودن (مقالات )
جذاب بودن (مقالات )