جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 7 از 7 مجموع

موضوع: مقدمه چینی قبل از نزدیکی

tala آفلاین است تازه وارد

پیشفرض مقدمه چینی قبل از نزدیکی

سلام
    من خودم يك زن هستم اما ميخواستم نظرم را به آقايوني بگم كه هميشه بي مقدمه ميخوان برن سر اصل مطلب و فقط خودشون رو راحت كنن . آخه اين خيلي بده :x
    ميدونين من خودم به عنوان يه زن دوست دارم شوهرم حد اقل يك ساعت قبل از شروع سكس با من درمورد مساپل تحريك كننده حرف بزنه و يه جورايي جو رو سكسي كنه . مثلا اگه از يه ماجراي سكس و يا حتي يه داستان خالي بندي اما سكسي حرف بزنه من رو تحريك ميكنه و من با آمادگي بهتري تسليم سكس ميشم . اين ميتونه در حالتي اتفاق بيفته كه حتي من اصلا ميل به سكس نداشتم و حتي فكر كردن به اون هم براي من زجر آور بوده . اما هميشه بعد از چنين چيزي و يك ماساژ خوب راضي شدم و حتي خودم ازش خواستم و بعد از اين نوع سكس احساس دوست داشتن شديد تري نسبت به همسرم داشتم . ميخواستم به عنوان نماينده خانمها اين نكته رو به آقايون عجول گوشزد كنم كه اين هم جز همون خواسته هاي همه خانمها يي است كه روشون نميشه راحت به شوهرشون بگن كه چه جوري دوست دارن . و چه جوري بيشتر لذت ميبرن . در اين جور مواقع زن خيلي بيشتر از سكس لذت ميبره و با رضايت كامل حال ميده و حتي بيشتر هم شرايط رو براي لذت بردن مرد آماده ميكنه و يه نكته ديگه اينكه اين زمان سكس رو هم طولاني تر ميكنه كه مردها كشته اين قضيه ان . :evil: :P

سحر123 Guest

پیشفرض

منم با نظر طلا جون موافقم اما اگه يكي از اقايون هم بيان بگن كه چه انتظاراتي دارن در سكس ميتونن به ما هم كمك كنن .
    دقيقا همين سوال رو جواب بدن كه چگونه ميتونيم همسرمون رو براي يك سكس ايده ال به وجد بياريم .

:wink:

andisheh آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام

در مورد اماده كردن قبل از سكس با شما موافقم ولي در حين سكس مردها تشنه ي شنيدن حرفهاي تحريك اميز هستن كه متاسفانه بعضي خانمها در اين لحظه سكوت ميكنند كه اين خيلي مهمه براي مردها

سحر123 Guest

پیشفرض

واقعا ؟ من نميدونستم كه شنيدن حرفاي تحريك آميز براي آقايون مهمه !

sonya آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام
    منم خيلي دلم ميخواد بدونم.
    لطفا آقايونبه اين سوال جواب بدن.
    راستش همه اين مقاله ها خوب و مفيده اما اينكه از اون قالب رسمي و كتابي خارج بشه و مستقيما از زبون خود آقايون مطرح بشه بهتره.
    از سايت خوبتونم ممنون.

سحر123 Guest

پیشفرض

درسته ما حالا كه اينجا هستيم و از مقالات استفاده ميكنيم ميتونيم از وجود همديگه هم استفاده كنيم ..فقط بايد يه كم همكاري داشته باشن همه و در بحث ها شركت كنن تا بتونيم از اطلاعات همديگه استفاده كنيم ...

. اقايون لطفا بيايد جواب بديد !

hamraz_q آفلاین است عضو دائمی

پیشفرض

اينكه چيزي مثل عطش يا هوس تو نگاه زنت باشه خيلي حس فوق العاده اي هست - چون اكثرا مردها شروع كننده هستن هميشه اين حس بد وجود داره كه نكنه اين رابطه زوريه و همسرم هيچ علاقه اي به اين ارتباط نداره ؟!؟
    اينكه شروع با زن باشه و در رابطه اون رهبر باشه خيلي جالبتره - مثلا تا مدتي مرد هيچ كاري نكنه و فكر كنه تمام رخداد ها قسمتي از هوس شديد همسرشه ! شايد اين كار در هر 4-5 دفعه 1 بار لازم باشه توسط زن انجام بشه ولي كافيه !
    اونوقته كه بايد زن انتظار داشته باشه كه دفعاتي ديگه با آرامش و ناز و نوازش شروع بشه.
    اميدوارم گنگ نگفته باشم !!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت