جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: سوال در مورد اولین شب عروسی (شب زفاف)

karimi86 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض سوال در مورد اولین شب عروسی (شب زفاف)

سلام
    تشکر میکنم از راه اندازی چنین سایتی که به موضوعات مختلف میپردازه
    راستش من تا چند روز دیگه عروسی میکنم خانمم خیلی میترسه از شب زفاف ، من طبق مقالاتی که از سایت بسیار مفید ایران سلامت و سایت های دیگر مطالعه کردم تصمیم گرفتم که ازاله پرده بکارت رو به شب دیگری موکول کنم . اینجا 4 تا سوال دارم که لطف کنید من رو راهنمایی کنید

1- آیا استفاده از اسپری های بی حسی ليدوكايين عوارضی داره یا خیر ؟
    2- استفاده از ژل لوبریکانت چقدر موثر واقع میشه
    3- بهترین روشی که زن باید قرار بگیره تا دخول انجام شود کدام است ( آیا تصویری در این رابطه هست یا خیر)
    4- آیا خوردن داروهای گیاهی ( حلوایی که صبح عروسی به عروس و داماد داده میشه) ، زرده تخم مرغ و شیر و گلاً این چیزهایی که در قدیم مرسوم بوده صبح عروسی به عروس و دادماد داده میشه تا واقعاً مفیده یا طبق نظر همون قدیمی ها فقط برای سفت کردن کمر هست و هیچ سودی نداره

راستش در رابطه با سوال سوم هر کس چیزی میگه من با مشاور خانواده که صحبت کردم اینطور جواب گرفتم زن روی کمر دراز میکشد (قرار دادن بالشتک در زیر گودی کمر ) پا ها را باز کرده و عمل دخول انجام شد ما در اینترنت مقالات طور دیگری بیان شده بودند

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

گزارش بخصوصی از عوارض مصرف بیش از حد پماد های بیحسی برای اون قسمت نداریم... اما بهتره زیا د استفاده نشه و اگه بعد از چند بار اقدام به مقاربت نتیجه گرفته نشد... با مراقب بهداشتی درمانی خودتون مشورت کنید...

چه لیدوکائین و چه پماد لوبریکانت در حدی که عرض کردم باید موثر باشه که هست...

اون مواد غذائی ارزش غذائی بالائی دارند که شکی در اونها نیست...اما اینکه مثلا باعث نعوظ بهتری بشن و یا انزال زودرس رو به تعویق بیندازند... گزارشی نداریم ...

من مسائل غیر مرتبط با این سایت شما را حذف کردم ( نوع حالت مقاربت...) چون جنبه طبی ندارند... امیدوارم برداشت اشتباه از بخش جنسی نداشته باشید...
    منظوراز آموزش های جنسی چيست؟
    http://www.iransalamat.com/index.php...on=show&id=879

petros آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

من از لیدوکائین استفاده کردم ولی سوزش خیلی زیادی داره این طبیعیه

khordad.d آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام
    دوست عزيز سوزش به علت دخولي كه صورت كرفته مي باشد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت