جستجو در سایت توسط گوگل

صفحه 2 از 2 ابتداابتدا 12
نمایش نتایج 11 تا 15 از 15 مجموع

موضوع: تاثير چهره در سكس

 1. #11
  SAYE آفلاین است تازه وارد
  تاریخ عضویت
  Aug 2006
  ارسالها
  12

  پیشفرض

  پس نتيجه مي گيريم كه مهمترين عامل توي داشتن سكس بهتر دوست داشتنه :oops:.
  و اينكه قيافه ي قشنگ و هيكل خوب آقايون تاثير زيادي نداره و خانم ها زياد بهش فكر نمي كنن :roll:. با اين وجود من اين برداشت خودم از حرفاي بعضي از دوستان رو قبول ندارم اما قبول دارم كه دوست داشتن ملاك اصلي و شايد تنها ملاك باشه .

 2. #12
  سحر.ميم Guest

  پیشفرض

  بله دوست داشتن ملاك اصليه اما هركس انكار كرد كه شالوده ي اين احساس عميق ، در ابتدا مقبوليت ظاهريست به خودش و به شما دروغ گفته
  و البته زيبايي تعريف مشخصي نداره ... هركس برداشت مخصوص بخودش رو داره

 3. #13
  reza.m54 آفلاین است عضو دائمی
  تاریخ عضویت
  Feb 2006
  موقعیت
  تهران
  ارسالها
  71

  پیشفرض

  از دكتر نادر تشكر مي كنم شركت در اين گفت و گو ها تاكيد مي كنه شما هم مثل ما اينجا حضور داريد در بين ما.

  هر كس كه شخصي رو دوست داشته باشه اون فرد به نظرش زيبا مياد شايد اينجوري قضيه حل بشه نه؟

 4. #14
  ره گذر آفلاین است تازه وارد
  تاریخ عضویت
  Jun 2007
  ارسالها
  2

  پیشفرض

  يافتن يك همسر مناسب براي يك مرد حقيقتا كار دشواري است. مردان هميشه بدنبال زيباترين زن روي زمين هستند چرا كه فكر مي كنند زن زيبا پاسخ جنسي و تحريك جنسي بالاتري خواهد داشت در حاليكه اين مسئله كاملا غلط است.خاصيتهاي يك زن سكسي چيزهاي ديگريست كه آنها را فهرست كرده ام. وي مي تواند لاغر باشد ، چاق باشد ، پير باشد ، صورت يا پوست فوق العاده نداشته باشد . عاقل باشد و يا ساده باشد و يا شيطان باشد و يا خيلي خنگ! اما بايد شرايط زير را داشته باشد تا شما هيچگاه كمبود جنسي را حس نكنيد.

  1-همسر شما همیشه تميز است.
  اين اولين چيزي است كه بايد به آن توجه كنيد.وي به تميز بودن خود اهميت ميدهد، آرايش مي كند و نمي گذارد موهاي زائد بدنش رشد كنند. وي بخوبي مي داند كه تمامي كرمها و وسايل آرايشي براي وي تهيه شده و در خدمت وي قرار گرفته است تا براحتي از آنها استفاده كند و خود را زيباتر سازد. وي پوست لطيف و عاري از مشكل دارد. وي همواره هر از گاهي رنگ موهايش را عوض مي كند تا مبادا گرفتار يكنواختي چهره گردد، وي لباسهاي مختلفي را با هم ست مي كند و از آنها در جهت زيباتر كردن خود به استادي استفاده مي كند، مد و لباسهاي گران اگر به وي نيايد آنها را استفاده نمي كند و چيزي را مي پسندد كه به رنگ پوست وي و فرم اندام و چهره وي همخواهني دارد. وي هميشه عطر بخصوصي دارد و هرگاه كه وي را بغل كنيد عطر وي سراسر جانتان را فرا خواهد گرفت، خستگي اجازه نمي دهد كه وي بخواهد تنبلي كند و لباسهاي عرق كرده و يا اتو نشده بپوشد. وي همواره قبل از سكس حمام مي كند و يا هميشه قبل از شروع سكس خود را به حمام رسانده و جهاز جنسي خود را مي شويد تا مبادا زمانيكه شما قصد اورال سكس يا همان سكس دهاني را داشته باشيد احساس كنيد كه جهاز وي بوي نامناسبي مي دهد.وي همينطور همواره موهاي زائد خود را كوتاه مي كند كه هرگز عرق بدن باعث نا مطبوبي جهاز نگردد. چنين فردي هميشه براي شما جذاب و تازه خواهد بود.انگار كه هر لحظه كه وي را مي بينيد او از حمام بيرون آمده است. چنين چيزي هميشه شما را داغ و تازه و سراسر شهوت نگه خواهد داشت.

  2-در سکس دهاني وي هميشه تك خال است.
  اين نكته مهم ديگريست.اينكه وي براي شما ادا اصول در نمي آورد و به قول معروف طاقچه بالا نمی گذارد! وي هر زمان كه لازم باشد از سكس دهاني لذت مي برد و آن را مي پذيرد. شما نيز در آن لحظه احساس نمي كنيد كه وي اينكار را براي شما انجام مي دهد بلكه حس مي كنيد وي نيز در حال لذت بردن مي باشد. وي سعي مي كند كه براي شما تحريكها و تكنيكهاي زباني ديگري را هم بكار برد كه شما هرگز احساس يكنواختي نكنيد. وي به چشمان شما خيره مي گردد و تمام تلاشش را براي لذت بخشيدن بشما انجام خواهد داد و باعث خواهد شد كه دنيا دور سرتان بچرخد. همينطور وي گاهي بدون اشاره شما ناگهان بشما پيشنهاد سكس دهاني مي دهد و هميشه شما را شاداب نگه مي دارد.

  3-همسر شما هميشه براي پاسخگويي به خيالهاي جنسي شما آماده است.
  اين واقعا مهم است. شما هرگز با زيباترين و بهترين زن دنيا راحت نخواهيد بود اگر وي نتواند پاسخ ديوانگي هاي جنسي و خواستهاي عجيب شما را بدهد! وي بسرعت رابطه را مكانيكي كرده و همه چيز را تكراري خواهد كرد. هر چقدر هم كه وي هماهنگ باشد اگر حاضر به انجام كاري كه شما مي خواهيد نباشد شما را شديدا اذيت خواهد كرد.
  ذهن شما بطور مداوم تحت چكش تبليغات و تجريبيات جديد جنسي خواهد بود. شما فتيش خواهيد داشت و خواستهاي پنهاني، اين خواسته ها همه چيز مي تواند باشد. از بازي هاي جنسي مثل آقا و برده، از لباسهاي گوناگون،از اورال سکس(سکس دهانی)، از حرفهاي بدون حد و مرز در طول رابطه، ماساژ آنال براي شما و داشتن سكس های جور واجور در پوزیشن های متفاوت و از همه چيزهاي عجيب و غريبي كه در معرض آن هستيد و دوست داريد آن را حداقل يكبار تجربه كنيد. وي البته به شرط اينكه پيشنهادات شما منصفانه باشد حاضر است كه آنها را امتحان كند بدون اينكه بر سر شما منت بگذارد. وي به شما اجازه مي دهد كه تا هر كجا كه مي خواهيد بتازيد. وي چراغ سبز را نشان مي دهد تا تمامي عقده هاي جنسي شما را خالي كند. آن را از شما بگيرد و احساس به شما بر گرداند. شما در صورت چنين امري به كجا خواهيد رفت؟
  آيا جاي ديگري زني نشسته كه اينگونه براي شما ايثار كند؟
  آیا اگر مردی چنین همسری داشته باشد دیگر به دنبال زن دیگری میرود؟
  مسلما در چنین شرایطی خانه لذت بخشترین جای دنیا برای مردان است.
  چه بسا که بسیاری از مردان که نمیتوانند با همسر خود سکس دلخواه را داشته باشند به زنان دیگر روی میاورند و خواسته های خود را در بیرون از خانه جستجو میکنند

  4-همسرشما خود را براي سكس بروز مي كند و در آن پیش قدم می شود
  بر عكس حالت بالا وي نيز با شما همراهي مي كند. وي مقالات و اطلاعات روز جنسي و بهداشتي را مي خواند. وي به شما مي فهماند كه وي مي داند سكس براي وي نيز هست و فقط يك وظيفه نيست. او نمي خواهد كه سكس با شما فقط در يك كليشه بگذرد. وي حالتها و چيزهاي جديد را به شما پيشنهاد مي دهد و از شما مي خواهد كه آن را انجام دهيد.
  وي زني است كه مانند شما عقده هاي جنسي خود را خالي مي كند. از سكس براي شما حرف مي زند و در مورد كاستي ها و نقاط خوب آن اظهار نظر مي كند. وي با شما كاملا راحت است و به شما اطمينان دارد. اين تنها نتيجه اي است كه مي توانيد بگيريد از اينكه يك زن خود را بروز مي كند و در مورد خواسته هاي پنهان ذهنش با شما صحبت مي كند. در غير اين صورت وي ناخواسته خود را سركوب مي كند. چه هدیه ای برای مرد با ارزشتر از این است که ببينيد همسرش پیشنهاد کننده سکس به شوهرش است, وي سكس را بشما پيشنهاد مي كند و در مورد نكته، تكنيك، كار، جسم، حالت يا هر چيز جديدي در سكس از شما نظر مي خواهد و يا پيشنهاد انجام آن را مي دهد.

  5-وي اندامي ورزيده و سالم و رشد كرده دارد.
  همه ما مي دانيم كه زيبايي چيز نسبي مي باشد. فردي آن را ندارد ولي در مقابل ديگري آن را دارا مي باشد. اما همه ما همينطور اعتقاد داريم كه اندامهاي فرد بايد بطور كامل رشد كرده باشند. تمامي مردان مي دانند كه اهميت سينه و نقش آن در بدن يك فرد و نحوه نمايش آن در پشت لباس چه گونه مي تواند مغز يك مرد را يه بيابان بفرستد! لبهاي سالم و سينه ها و شكم بدون چربي و صاف همينطور باسن جا افتاده تماما يك زن را سكسي نشان مي دهد. اينكه وي چگونه لباس بپوشد كه آيا اگر معايبي دارد تا حدودي برطرف گردد و اگر حسن دارد چگونه نمايان گردد نيز باز يكي از عوامل دلفريبي در زنان است كه مي تواند هميشه شما را به اصطلاح High نگه دارد!
  از طرفي زني كه آمادگي بدني نسبتا خوبي دارد و مي تواند براحتي بدود و همينطور انعطاف بدني خوبي را دارا مي باشد هميشه باعث خواهد شد كه بتواند مكمل خوبي در اجراي صحيح يك حركت جنسي باشد و دايره جنسي بازتري دارد. مردان از اندامهاي شل و آويزان زنان خوششان نمي آيد. يكي از حرفهايي كه ساديسميهاي روابط با كوچكترها وبچه ها مي زنند اشاره به سفت بودن اندام دختران جوان مي كنند و اين نكته اي است كه مي توان از آن براي يك رابطه طولاني مدت بهره برداري كرد.

  6-با وي شما تحت فشار نيستيد.
  آيا تا بحال برايتان پيش آمده كه در مقابل يك دختر سوپر مدل قرار بگيريد؟ ديده ايد كه عموما دانستن اين مهم كه وي زيبا و احتمالا گران قيمت است چنان اعتماد بنفسي به آن دختر داده است كه شما نيز مجبوريد خود را مدام نگه داريد و با شخصيت باشيد؟. آيا تا بحال دوست دختري داشته ايد كه از ترس از دست دادن وي مجبور بوديد شخصيتي غير از خود باشيد؟ آيا شده براي بودن با كسي و يا بدست آوردن كسي مجبور باشيد كه نقش فردي را بازي كنيد كه نيستيد؟ مدام در تلاش براي ارائه كلاس و شخصيت و ارزشي باشيد كه مي دانيد مربوط به ژنتيك شما نيست اما بايد آنگونه باشيد تا وي را بدست بياوريد يا در وي تاثير گذار باشيد؟. به تجربه بگويم كه هرگاه ديديد خود نيستيد رابطه را خاتمه بدهيد. با شريك جنسي مناسب، شما آرام هستيد. شما لازم نيست همه چيز خود را زير سوال ببريد و راحت بدون كسر شان از كاستي هاي خود حرف ميزنيد در حاليكه در چشمانش نمي خوانيد كه وي شما را مواخذه مي كند. وي هميشه شما را براي شما مي خواهد.

  هر دوي شما يك خوي حيواني داريد!
  فحش ندهيد لطفا!. قبل از هر چيز بايد بدانيد كه خب لابد توضيح اين مسئله اندكي سخت بوده كه اينطور نوشته ام.
  ببينيد، حيوانات براي جذب يكديگر از يك حس عجيبي استفاده مي كنند، آنها مي دانند كه مثلا اين ماده يا اين نر از نظر ژنتيكي برايشان مناسب است. در انسانها هم همينطور است، افراد بعضي مواقع اصلا حس مي كنند كه ژنتيكي با هم اخت هستند. حالا به چه دليل برايشان مشخص نيست اما كلا زنان قابليت دارند كه تمامي ژن مناسب يك مرد را تخمين بزنند.اين حس باعث مي شود كه ناگهان شديدا نسبت به يك نفر علاقه نشان دهند يا جذب گردند و بدون هيچ دليل آشكار براي ديگران از آشنايي با فردي بظاهر مناسب خودداري كنند.اين تماما از مورد توليد مثل و قدرت موجود ماده در طبيعت نشات مي گيرد كه بدنبال ژنتيك مناسب مي گردد. آمار قابل استنادي نخواهد بود اگر مقايسه كنيم كه توليدمثل ناقص در حيوانات با اين همه گونه كمتر از انسانهاست.اگرچه كه موجود ناقص در حيوانات مثل انسانها نمي تواند زنده بماند و چيزها و عواملي ديگر. در ابتدا گفتم آمار قابل استنادي نيست اما مسلما قابل تفكر است!


  در پايان بايد گفت كه :
  - زيباترين زن دنيا در طول رابطه تنها يك ارتباط است، يك حس است، يك نفس است، يك لمس است. و حالا هر چيز ديگري هم كه مي خواهد روي آن باشد! اما باور كنيد زشت ترين زن دنيا هم دقيقا همانطور است!
  - زيباترين زن دنيا بعد از يك رابطه نافرجام فيزيكي فقط يك زن زيباست .
  - زشت ترين زن دنيا بعد از يك رابطه دلپذير فقط دو چيز را بهمراه خواهد داشت "زيبايي يك لبخند و حسي خوب از بودن و داشتن"

  پس ظاهر آنقدرها هم مهم نیست:idea:

 5. #15
  فروزنده آفلاین است عضو فعال
  تاریخ عضویت
  Nov 2005
  ارسالها
  252

  پیشفرض

  آنچه كه مسلمه زيباپيهاي ظاهري چون در ظاهر افراد نهفته ست در برخوردهاي اوليه بيشتر به چشم خواهد آمد شما اولين چيزي كه از هر كسي ميبينيد ظاهر اون فرد هست و اين ظاهر زيبا در وهله اول كشش و جذابيت ايجاد ميكنه اما اگر بحث رو بخواهيم در يك رابطه عميق و پايدار منعكس كنيم بايد گفت كه اخلاق - خصوصيات و منش يك فرد ميتونه كاملا زيبايي ظاهري اون فرد رو تحت تاثير قرار بده و به اون جلاي بيشتري بده و يا بلعكس كاملا اون رو از جلوه بندازه . مردي كه همسري حوري وش اما شيطان صفت داره اگر همون سال اول آرزوي جداپي نكنه قطعا سالهاي بعد ميكنه . عروسك زيباپي كه رفتارهاي انساني و عشق و صفاي لازمه در زندگي رو نداره فقط براي همون ديدن و نظاره كردن خوبه . اما نميشه منكر شد كه زيباپي نعمت بزرگيه كه داشتنش مزيت محسوب ميشه . جالب اينجاست كه سليقه افراد در انتخاب زيباپي متفاوته و اين خودش باعث ميشه كه زيباپي تعاريف متفاوتي در افراد متفاوت داشته باشه .چيزي كه از نظر شخص شما ممكنه خيلي زيبا باشه از نظر شخص من ممكنه عادي باشه . پس ميتونيم نتيجه بگيريم كه در مجموع در روابط بلند مدت و نرمال صفات دروني تاثير بيشتري نسبت به صفات ظاهري داره .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

 • نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
 • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
 • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
 • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
 •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت