جستجو در سایت توسط گوگل

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج 1 تا 10 از 15 مجموع

موضوع: تاثير چهره در سكس

SAYE آفلاین است تازه وارد

پیشفرض تاثير چهره در سكس

سلام . با عرض خسته نباشيد خدمت مديريت محترم سايت و همه ي دست اندركاران محترم
    من اولين باره كه مي خوام يك موضوع جديد رو مطرح كنم :roll: تا قبل از اينا بيشتر يه نظاره گر بودم و از اطلاعات سايت استفاده كردم . البته از اقاي دكتر معذرت مي خوام كه سوال من زياد جنبه ي علمي نداره . بيشتر مي خواستم از خانم هاي محترم بپرسم كه قيافه ي ما پسرا توي سكس چقدر براشون مهمه؟ چون براي اقايوون زيبايي خانم ها خيلي مهمه . لااقل براي من كه خيلي مهمه .
    ممنونم اگه جوابمو زود بدين .

kamelia23 آفلاین است عضو دائمی

پیشفرض

سلام:
    من يك دخترم و از زماني كه با همسرم به مدت 2 سال دوست بوديم سكس داشتيم.باور كن اون اصلا پسر زيبايي نيست زشت هم نيست ولي قيافه اون اصلا براي من مهم نيست. براي من اين اهميت داره كه كسي رو كه دوستش دارم در اغوشش هستم.براي من كه اصلا قيافه همسرم مهم نيست....و شما هم اشتباه نكن .براي خيلي از پسرا قيافه مهم نيست.حالا من نميدونم شما چه سني داري.شايد براي بچه سن ها خيلي مهم باشه كه طبيعي هم هست ولي براي كسي كه اين دوران رو گذرونده زياد شكل و قيافه مهم نيست. حالا نه اينكه طرف اونقدر زشت باشه كه نشه نگاش كرد ولي در حد عادي و معمولي....خيلي از مردان اطرافيان من چه برادرم چه شوهر خواهرم چه برادر هاي شوهرم..براي اونا هم اصلا قيافه اهميت نداره و بيشتر دنبال كسي هستن كه بتونن1 عمر كنارشون زندگي كنن..من ميدونم كه سن شما هم كم هست....اره براي شما طبيعي كه خيلي مهم باشه.

پیشفرض

مرسي از جوابتون . اره من 20 سالمه . شايد بشه گفت سنم كمه . ولي تو خانواده ي ما حتي براي بزرگتراي من قيافه خيلي مهمه :oops: . درسته كه دوست داشتن ملاك اصلي مي تونه باشه ولي بنظر من قيافه زيبا مي تونه امتياز مهمي باشه . من منظورم ازدواج نبود . يعني مي خوان بگين كه براي مثلا پسرا اصلا چهره ي زيبا ملاك نيست (توي سكس) . ولي اخه يه كم غير طبيعيه . :roll:
    مرسي از اظهار نظرتوون .
    خوشحال ميشم هنوز بدونم .

reza.m54 آفلاین است عضو دائمی
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

چهره زيبا و جذاب تو سكس براي هر دو طرف محرك خوبيه و نقش مهمي داره.اين به لحاظ رواني انكار نا پذير هستش ولي چيزي رو كه گفتن:
    براي من اين اهميت داره كه كسي رو كه دوستش دارم در اغوشش هستم.
    من هم تجربه كردم و تاييد مي كنم كه بيشتر دختر ها اين براشون مهمه.

mehdi_m43 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض نقش چهره در سکس

سلام دوست عزیز. در فلسفه عبارتی هست که گفته میشه " تعرف الاشیاء باضدادها " یعنی ماهیت هر چیز با ضد اون نمایان میشه اگر سفیدی نبود سیاهی معنایی نداشت . اگر تاریکی نبود نورانیت جایگاهی نداشت و اگر به اصطلاح زشتی نبود زیبایی معنایی نداشت.البته چون خداوند زیباست لذا هیچ چیزی را زشت نمی آفریند همه چیز و همه کس زیباست ولی این ما هستیم که در عالم مقایسه نسبیت فکر میکنیم زشت است . کلاغ زیباست. جغد زیباست.لاک پشت زیباست . میممون زیباست.کرکدن زیباست .و..........زیبایند و نیز طاووس و آهو و بلبل و ....زیباهستند. نباید طاووس را در کنار کلاغ گذاشت و مقایسه نمود کلاغ در هیبت کلاغ زیباست. اگر سفری به چین یا کره یا آفریقا بکنید زیبایی انسانها را چگونه تعریف خواهید کرد.آن زن سیاهپوست با لبهای درشت آویزان و بینی پهن و ..... که ماها فکر میکنیم هر چه زشتی در اوست. همین زن در خطه خودش زیباست و شاید دهها خاطر خواه هم داشته باشد و یا آن دختر چینی جشم ریز و زرد چهره و .....نیز به همین منوال و شوهرانشان کمال لذت جنسی هم آز آنها میبرند. و اما در کشور و نژاد خودمان: اصولا طبق تحقیقات انجام شده و سوابق تاریخی موجود عشق و دوست داشتن هیچ ارتباطی با زیبایی ندارد و اصولا خانمها وقتی احساس لذت جنسی میبرند که با طرف ارتباط عاطفی و احساسی داشته باشند و اصلا قیافه مطرح نیست. در آقایان نیز اندام و تناسب آن و ظرافت و هارمونی اندامها به اضافه حالات خاص زنانگی ( مانند طنازی و عشوه گری . معاشقه و معانقه ) و اضافه آشنایی به فنون علمی سکس در واقع حرف اول را میزند و هیچ ارتباطی با زیبایی چهره ندارد. اگر غیر از این بود باید تمام کسانی که زن زیبا دارند بایستی کمال حظ جنسی را برده باشند در صورتیکه اینچنین نیست و بسیارند مردان و یا زنانی که همسران بسیار زیبا دارند ولی همیشه از عدم ارضاء و عدم ارکاسم مینالند و شاید کارشان به جدایی هم برسد.
    نتیجه گیری اینکه در این کون زشتی وجود ندارد همه زیباییم و همه چیز زیباست بشرط اینکه اندیشه زشت را از خود برهانیم و به پالایش روحمان بیش از جسممان بپردازیم. و این موضوع را از اشعار مولانا و عطار و سعدی و حافظ درک کنیم . با تشکر و احترام

پیشفرض

در آقایان نیز اندام و تناسب آن و ظرافت و هارمونی اندامها به اضافه حالات خاص زنانگی ( مانند طنازی و عشوه گری
    منظورتون از اندام وتناسب آن براي خانمهاست يا براي آقايون كه البته فكر كنم اين جمله برگرده به خانم ها آره؟

reza.m54 آفلاین است عضو دائمی
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

شما كه فلسفه ميدوني منطقي برات بگم.؛ميدوني كه ( اثبات شي في ما ادا نمي كند).قبول كه موارد زيادي از نارضايتي همراه با زيبايي هر دو طرف هست ولي اين دليل نمي شه كه بگيم:
    اصولا طبق تحقیقات انجام شده و سوابق تاریخی موجود عشق و دوست داشتن هیچ ...
    شما بيشتر به شعر ها استناد مي كنيد خودتون بهتر مي دونين كه اونا حالات تمثيلي و كمال گرايانه دارند و زيبايي هم كه نسبي هست قبوله... بگذريم

پیشفرض

نقل قول ارسالی توسط SAYE
    در آقایان نیز اندام و تناسب آن و ظرافت و هارمونی اندامها به اضافه حالات خاص زنانگی ( مانند طنازی و عشوه گری
    منظورتون از اندام وتناسب آن براي خانمهاست يا براي آقايون كه البته فكر كنم اين جمله برگرده به خانم ها آره؟
    دوست عزيزمان " سایه"بله منظور اندام خانمهاست.

پیشفرض نقش چهره در سکس

دوست عزیزمان platinum سلام من منظور شما را از عبارتی که در پرانتز مرقوم فرموده اید "(اثبات شی فی ما ادا نمی کند)" را متوجه نمیشوم ضمنا من اصلا فلسفه نمیدونم و اهل فلسفه هم نیستم.ولی احساس میکنم استفاده از عبارت " شما که فلسفه میدونی منطقی برات بگم....." در فضایی که اظهارنظرها دیدگاه شخصی و دوستانه است چندان خوشایند نیست و بار منفی و موضع گیرانه ای دارد که امیدوارم از این حالات پرهیز شود و کلمات و الفاظی را استفاده کنیم که مخاطب خودش را مغضوب طرف دیگر نبیند. دوست عزیز من اصلا به شعر ها اسناد نکردم بلکه گفته ام برای درک بیشتر این موضوع مطروحه مراجعه به اشعار مولانا و حافظ و ... در خصوص زشتی و زیبایی ما را یاری میکند موفق و موءید باشید

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

از همه دوستانی که در این مورد اظهار نظر کردن تشکر میکنم. اگه اجازه بدین من هم نظر خودمو بنویسم..

به نظر من وقتی یک نفر فرد دیگه رو دوست داره .. قیافه ظاهری فقط یک جزء کوچکی از ابعادی هست که باعث علاقه مندی و جذب یک نفر به نفر دیگه میشه.چه بسیار مردانی که اصلا قیافه ندارن ولی همسرشون عاشق رفتار و کردار و خصوصیات خوب اون مرد هست و به همین دلیل گاهی با کمال رضایت به هر جور اظهار تمایل همسرش برای ارضاء جنسی پاسخ میده... حتی اگه گاهی خودش هم ارضاء نشه...چون شوهرشو دوست داره. از اون طرف هم مردان زیادی هستند که شیفته مهربانی.. اخلاق خوش و خصوصیات همسرشون هستند و اگه همسرشون زیبا نیست ناراحت نیستند و به همین قدر که همسرشون نازیبا نباشه قناعت می کنند... برای اینکه خوشحال هستند از اینکه اگه صاحب یک فاکتور خوب توی زندگی نیستند.. اما شریکی دارن که به خوبی می تونه اونها رو کمک کنه و مشکلاتشون رو حل کنه و غمخوار و دوست واقعی اونها در زندگی باشه.رسیدن به اوج هیجان جنسی و یا همان ارگاسم ممکنه با صورت زیبا و یا اندام جذاب یک زن تامین بشه و مرد رو تحریک کنه که میل جنسی اش بالا بره و یا ارگاسم بهتری داشته باشه... اما این حرفا برای یک کسی که می خواد زندگی با دوامی داشته باشه چندان معنی و مفهومی نداره...چون اگه اون خانم فقط ظاهر داشته باشه و از خصوصیات یک همراه واقعی در زندگی برخوردار نباشه این زیبائی ظاهری کمک چندانی به اون مرد نمیکنه... مگر مردانی که به مسائل اخلاقی پایبند نیستند و مخصوصا تنوع طلب هستند. این مردان اگه با زیباترین زنان دنیا هم باشن زود خسته میشن و به سراغ زنان جدید دیگه میرن...همان طور که بطور مکرر دیده میشه که زنان زیبای هنرپیشه هالیوودی معمولا زندگی های مشترک کوتاهی دارن.. زنانی که شاید میلیونها مرد آرزوی همسری اونها را در سر داشته باشن...

اگه سوال این آقا اینه که چرا تمایلی به مقاربت با اون خانم ندارن.. چون ظاهر زیبائی ندارن... باید عرض کنم طبیعت ازدواج همین طوره.. برای اینکه هر چقدر هم که زن و یا شوهر و یا هردو زیبا باشن... این زیبائی ظاهری خیلی زود رنگ می بازه و کاملا عادی میشه...حالا این زمان برای بعضی ها زودتره... برای بعضی ها دیرتر.. ولی بیشتر از یک سال نیست..

از اون طرف 2 هفته هم گزارش شده... یعنی حتی 2 هفته بعد از مقاربت با زیبا ترین زنان هم ممکنه مرد از اون خانم زده بشه.بنابر این ,این خستگی و عدم تمایل به شریک جنسی برای همه مرد ها اتفاق می افته... برای درصد کمی از مردان هم اتفاق نمی افته.این مردان یا به مسائل اخلاقی پایبندی زیادی دارن... یا به مسائل مذهبی خیلی مقید هستند و یا از همه بهتر اینکه عاشق رفتار همسرشون هستندو زیبائی ظاهری هیچ جذابیتی برای اونها نداره...برای اینکه دلشون به این خوشه که همسرشون از هر نظر به مرد وفادار هست...در مسائل مالی رعایت همسرشو می کنه... مادر خیلی خوبی هست... پرستار خیلی خوبی برای همسر و بچه ها و حتی پدر و مادر خودش و شوهرش هست.. و هزار تا چیز دیگه. مسئله آخر اینکه اگه تمایل به مقاربت وجود داشته باشه اما اگه اون خانم احیانا صورت زیبائی نداشته باشه و یا احیانا هیکل خوبی هم نداشته باشه فکر نکنم به ارگاسم رسیدن اون آقا توسط خودشون بوسیله اندام اون خانم کار مشکلی باشه...مخصوصا بر اینکه گاهی بعضی از زنان خودشون هم فعالانه تلاش می کنند همسرشون رو بهتر به ار گاسم برسونن

آیا عشق جاودانه میان دو نفر امکان ناپذیر است؟
    http://www.iransalamat.com/?file=art...bsectionId=564
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت