جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 5 از 5 مجموع

موضوع: احساس لذت در روابط جنسی ندارم

khodabakhsh آفلاین است تازه وارد
    موقعیت
    تبریز

Unhappy احساس لذت در روابط جنسی ندارم

سلام خوبین خسته نباشین من می خواستم کمکم کنین یا اگه بیمارم راهنماییم کنین من 1سال ازدواج کردم تو این مدت نزدیکی داشتیم ولی نمی دونم منم ارضا میشم یا نه اول به موضوع زیاد اهمیت نمی دادم ولی وقتی با دوستام یا مطالب اموزشی می خوندم دیدم تو همشون از هیجان جنسی نوشته که وقتی به ارگاسم می رسی دستو پاهات می لرزه یا به نفس نفس می افتین بدنتون می لرزه و خودتونو خالی میکنین ولی در من هیچ یک از اینا اتفاق نمی یوفته اصلا لذتی برام نداره احساساتی نمی شم اصلا نمی دونم چی هستش همسرم هم کارای مینه که منم حال کنم ولی نمی تونم همسرمو هم دوست دارم . من چکار کنم ایا من بیمارم بگید چکار کنم من؟

farnaz.r65 آفلاین است تازه وارد
    موقعیت
    ایران

Wink

در هر فردی فکر کنم ارضا شدن فرق میکنه

aasemon آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

عزيزم مشکلت بخاطر اينه که به طور کامل معاشقه نمي کني يه سکس موفق بستگي به آماده شدن مناسب داره اگه شريکت ناتوان واسه اماده کردنت يا تحريک کردنت هر کاري که بيشترين تحريک رو برات ايجاد ميکنه به شريکت بگو که برات انجام بده بهش بگو که چي کار کنه اينطوري هم تو تحريک ميشي هم اون ميفهمه که چه جوري حشريت کنه

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

با سلام

در اینمورد ما قبلا صحبت هائی داشتیم به این ترتیب که شما باید با مراحل جنسی و هیجان جنسی آشنا شوید و بعد در باره اینکه چطور هم خودتان به لذت لازم برسید و هم همسرتان اطلاعاتی کسب کنید که در بخش آرشیو این انجمن اطلاعاتی وجود دارد
    آرشیو عناوین مهم بخش آمیزش جنسی
    http://forum.iransalamat.com/showthread.php?t=959

احساس ارضا نشدن در خانمها
    http://forum.iransalamat.com/showthread.php?t=4521
    علایم پاسخ جنسی در بانوان
    http://forum.iransalamat.com/showthread.php?t=173

قائدتا باید روابط زناشوئی خوبی داشته باشید... معاشقه کافی انجام گرفته باشه و به قدر کافی تحریک شده باشید ( با توجه به آشنائی با سلیقه های شخصی همسر). اگر شرایط ذکر شده رعایت شده باشه و شما هنوز ارگاسم را تجربه نکرده اید و یا رضایت ندارید بد نیست با مشاور مشکلات جنسی مشورت کنید تا اطلاعات بیشتری بطور حضوری کسب شود و راهنمائی بهتری صورت گیرد

masoud40 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض احساس لذت در روابط جنسی ندارم

سلام ، عدم لذت در روابط جنسی ممکن است از افسردگی باشد . افسردگی یکی از دلایل کاهش میل جنسی و عدم لذت از مراحل جنسی می باشد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت