جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: چگونگي برخورد با ارتباط تلفني پسر با دختر

fardin42 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض چگونگي برخورد با ارتباط تلفني پسر با دختر

در شهرستان ساكن هستم. پسر من ١٨ سال دارد به تازگي متوجه شدم كه با يك دختر در شهر ديگري ارتباط تلفني دارد و مكالمات طولاني دارند (تلفن همراه هم دارد). ابتدا فكر مي كرديم با يك پسر گفتگو مي كند. به احتمال زياد هنوز همديگر را نديده اند. ظاهرا دختر هم همسن او است.
    البته به پسرم گفته ام كه گفتگوي تلفني كه طولاني باشد معلوم است كه داراي مفسده اي است و حتي خواسته ايم از لحاظ تلفن و موبايل او را محدود كنيم ولي فكر كرديم از تلفن عمومي در شهر استفاده خواهد كرد.
    مطمئن هستم هر طور كه وارد بحث با او شوم قبول نمي كند كه رابطه را قطع كند. و فكر مي كند يك مسئله ساده اي است و عواقب آن را در نظر نخواهد داشت.
    مي گويم ببين دوستات تو را فريب ندهند. مي گويد مگر من بچه هستم.
    حالا فكر مي كنيد پدر و مادرش چه كاري مي توانند بكنند.
    با تشكر فراوان

مهر63 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

1) هر گونه محدوديت از جانب شما حس لجبازي پسرتون رو تقويت ميكنه
    2)كمي منطقي باشيد و نگراني هاي بي مورد كه الان چه خطر بزرگي پسرتون رو تهديد ميكنه رو به ذهنتون راه نديد
    3)به پسرتون بگيد كه مخالف رابطه اش با جنس مخالف نيستيد اما بهتره اون رو به وقت ديگري موكول كنيم (مثلا بعد از دانشگاه و....) و دوستانه وارده عمل بشين
    4)در صورتي كه نتيجه نداد باز برخورد تند نكنيد فقط هزينه تلفن رو به عهده خودش بگذاريد كه هزينه مكالمه شهرستان رو پدرت نميده و اگر مسر هستي خودت بايد هزينه كني و بهش زمان بديد تو اين سن بيشتر بخاطر كنجكاوي دنبال اين قضايا ست و بدونيد كه لازم نيست باهاش بد برخورد كنيد

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت