جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: علت تمايل برخي پسران جوان به زنان مسن و شوهر دار؟

jafari.s آفلاین است تازه وارد
    موقعیت
    تبریز

پیشفرض علت تمايل برخي پسران جوان به زنان مسن و شوهر دار؟

چرا برخي پسران جوان به سمت زنان مسن تر از خودشون كه حتي گاهي هم سن وادرهاشان هستند كشيده مي شوند و دختران جوان را از خودشان مي رانند؟

فروزنده آفلاین است عضو فعال

پیشفرض

به نظر من چون فكر ميكنند زني كه از خودشون مسن تر هستش احساس اعتماد به نفس كمتري نسبت به اوني كه همسن يا جوانتر از خودشونه داره بنا بر اين احساس برتري ميكنند نسبت به اون زن .و اون محبتي رو كه از جانب اوناپي كه ميخواستند ببينند و نديدند بي شاپبه از جانب زن مسنتر از خودشون بدون هيچ چشمداشتي دريافت ميكنند در صورتيكه اگه اون خانم مجرد بود براي رسيدن به هدف نهاپيشون كه اكثرا سكس توام با محبت يا حتي بي محبت هستش نيازي به صرف زمان و پول و انرژي دارند ولي با اين شرايط راحت تر و سريعتر به خواستشون ميرسند گذشته از اينكه هميشه اين مسيله تو ذهنشون هست كه چون من جوانتر هستم بنابراين محقتر هستم .البته شايدم يكي ديگه از دلايلش اينه كه خانم مسنتر و شوهردار تجربه بيشتري در اون زمينه هايي كه مد نظرشونه داره و براشون جالبه با كسي كه از خودشون با تجربه تر هستش باشند ولي در كل هر چي هست اينه كه نهايتا همش به خاطر مسايل جنسي و رسيدن به خواست جسماني چنين ارتباطي از سوي پسرها برقرار ميشه .

ali-t آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

دلايل فروزنده درسته اما گاهي وقتا هم بدون هيچ كدوم اين دلايل اين احساس وجود داره

درست مثل اينكه بعضي آقايون ، خانمهاي بلوند رو به مو مشكي ترجيح مي دهند
    مثل وقتي كه بدون هيچ دليل خاصي چشم رنگي رو به چشم مشكي ترجيح مي دهند
    بعضي وقتا هم خانم هاي مسن رو به جوان ترجيح مي دهند . من دليلش رو نمي دونم و فكر نمي كنم دليل خاصي هم داشته باشه . بنظرم بهتره توي فاروم روانشناسي بنويسي تا پزشك ها كمكت كنند اما بعيد مي دونم جزء انحرافات اخلاقي حساب بشود .

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

یک تحقیق خارجی:

تا یک سوم زنان 69-40 ساله با مردان جوانتر از خودشون معاشقه(dating) میکنن که بطور متوسط , اون مردا 10 سال از خودشون جوانتر هستند.

مقاله ای جالبی هست که در بار ه علل این گرایش زنان صحبت میکنه که چرا دوست دارن با مردان جوانتر خودشون معاشقه و یا حتی ازدواج کنند. البته منظور زنان شوهر دار و بحث خیانت و کار های پنهانی نیست.. بلکه منظورش اینکه خیلی از زنان اون سنین.. اگر بخوان مردی رو برای زندگی مشتزک انتخاب کنن .. ترجیح میدن از خودشون جوانتر باشه. ای کاش وقت بود که کل مقاله رو ترجمه میکردم. از کاربران گرامی.. اگر فردی داوطلب ترجمه این مقاله بشه.. سپاسگزار خواهیم بود.
    http://www.webmd.com/content/article/77/95426.htm
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت