جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 6 از 6 مجموع

موضوع: اونم منو دوست داره یا نه؟

ساقي1360 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض اونم منو دوست داره یا نه؟

من یه دختری رو دوست دارم. و میخوام بفهمم که اونم منو دوست داره یا نه؟ البته بعضی رفتارهاش و حرف هاش میتونه نشونگر این باشه که اونم منو دوست داره ولی نمیشه مطمئن شد.
    از شما که روانشناسید میخوام کمکم کنید که چه جوری باید بفهمم که اونم منو دوست داره. اصلا از کدوم رفتارهاش میتونم بفهمم که اونم منو دوست داره ؟

shahy.m آفلاین است عضو دائمی
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

باسلام
    من یک روانشناس نیستم اما به نظر من بهترین کار این است که این موضوع را با او مطرح کنی چون با گفتن این موضوع به اگر او به شما علاقمند باشد در این موضوع مطمئن می شود چون با این وجود که شما هم به او چیزی نگفته اید او هم در وضعیت شما قرار دارد .

پیشفرض

سلام دوست خوبم رمینا. یعنی شما میگید اونم منو دوست داره. درضمن من بنا به دلایلی نمی تونم بهش بگم که دوستش دارم که شاید یکیش غرور باشه آخه چشممون تو چشم هم هستش. اگه اون به من علاقه مند نباشه اون وقت بدجور ضایع میشم. تازه از رفتار هردومون میشه فهمید که بهم علاقمندیم. مثلا هرموقع میبینمش اونم خیلی نگاهم میکنه یا خلیلی مسائل رو از من تقلید میکنه و یا اینکه اگه از اون چیزی بخوام که انجام بده به حرفم کژدار و مریض گوش میکنه. بازم منتظر راهنمایی شما هستم.متشکرم

موقعیت
    تهران

پیشفرض

باسلام
    با توجه به این که من هم خودم دختر هستم فکر می کنم که شما حتما می دانید که دخترها احساساتی هستند و خیلی کم اتفاق می افتد که جواب منفی به دوست داشتن کسی بدهند پیشنهاد من به شما این است که چنین چیزی را در قالب دوستی که دختری را دوست دارد و نمی داند که چطور به او بگوید و اچو چه جوابی خواهد داد ، با او مطرح کنید . با توجه به این که او یک دختر است حتما احساس قلبیش را خواهد گفت .

پیشفرض

سلام. ممنون از راهنمایی تون. ولی خیلی گنگ بود. راستش من هیچ متوجه منظورتون نشدم. لطفا بیشتر توضیح بدین. راستی یه مطلب از اون یه نفره دارم که اگه ایمیلتون رو لطف کنید میخوام براتون اون مطلب رو بفرستم تا نظرتون رو در مورد اون مطلب برام بگید. آخه اینجا عمومیه و می ترسم بفهمه. ممنون

موقعیت
    تهران

پیشفرض

با سلام
    مظور من این بود که به طرق مختلف که مستقیم هم نیست می توان این موضوع را مطرح کرد که مثلا یکی از آنها طرح داستان دوست داشتن در قالب یکی از دو ستانتان است که نمی داند چطور این موضوع را به کسی که دوستش دارد بگوید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت