مردانی هستند که زنان را ابزار جنسی می‌بینند اما این مردان در حداقلند، حداقلی که هنوز مانده تا بزرگ شوند. بیشتر مردها به دنبال همراهی، وفاداری و پیوستگی عمیق با زن زندگیشان هستند، رابطه جنسی در رابطه‌ های جدی معمولاً حرف اول را نمی‌زند. مردان زنانی را دوست دارند که شخصیت و صداقت داشته باشند. تنها زنانی بعنوان ابزار جنسی به آنها نگاه می‌شود که برای این منظور برنامه‌ریزی می‌شوند، چه خواسته و چه ناخواسته.

داغ این ننگ بر مردان زده شده است که نگرششان به زن‌ها کوته‌ فکرانه است. به دلایلی بیشتر زنان تصور می‌کنند که مردها فقط به دنبال رابطه ‌جنسی هستند اما این از واقعیت خیلی دور است. البته درست است که مردهایی هستند که در زنان فقط به دنبال رابطه‌ جنسی می‌گردند نه چیز دیگر، اما اکثریت مردان اینطور نیستند.

مردان درمورد زنانی که باز لباس می‌پوشند چطور فکر می‌کنند؟

وقتی زنی لباس باز و برانگیزاننده می‌پوشد، تنها پیامی که مرد دریافت می‌کند این است که او دنبال رابطه‌ جنسی است. البته دلایلی که ممکن است یک زن لباس جذاب بپوشد می‌تواند کاملاً متفاوت باشد. ممکن است فقط به این دلیل چنین لباسی پوشیده است که تصور می‌کند بسیار روی مُد و زیبا است. اما برای یک مرد، وقتی زن را در لباس‌ تنگ و محرک می‌بیند، به‌طور اتوماتیک ‌وار تصویر زنی برایش نمودار می‌شود که دوست دارد رابطه ‌جنسی داشته باشد. به همین دلیل بعنوان یک ابزار جنسی به او نگاه می‌کند و دیگر قادر نخواهد بود به عنوانی دیگر با او رابطه برقرار کند.

درواقع، زنانی که مردها را بخاطر چشم‌چرانی متهم می‌کنند با پوشیدن لباس‌های باز پیامی کاملاً متفاوت می‌فرستند. یک مرد هرچقدر هم که قوی و مقاوم باشد، نمی‌تواند دربرابر تن برهنه مقاومت کند. وقتی می‌بیند زنی چنین لباسی پوشیده است، تنها نتیجه‌ ای که به ذهنش خطور می‌کند این است که آن زن به دنبال رابطه جنسی است. هیچ مردی در ذهنش استدلال نمی‌کند که ممکن است دلیل پوشیدن چنین لباسی این باشد که به نظر آن زن آن لباس زیبا و مُد روز است. ذهن مرد اینطور کار می‌کند.

اگر زنی به دنبال این است که احترام مردان را جلب کند، باید طوری خود را به آنها نشان دهد که آنها با شخصیت او ارتباط برقرار کنند نه بدن او. زنی که لباس‌های باز و محرک می‌پوشد غیرمستقیم به مردان می‌فهماند که به او بعنوان یک ابزار جنسی نگاه کنند، نه چیز دیگر. مردان هم اینجا مقصر نیستند، آنها مخلوقاتی شدیداً دیداری هستند که فقط به دنبال کوچکترین محرک در جوانب جنسی هستند.

زنان باشخصیت مورد احترام مردان هستند

واقعیت این است که اکثریت مردان به دنبال زنی هستند که شخصیتی قوی با سیستم ارزشی خوب باشند. البته دوست دارند که زنانی که لباس‌های باز و برانگیزاننده می‌پوشند را هم چشم‌چرانی کنند اما هیچوقت همچنین زنی را بعنوان شریک زندگی خود انتخاب نمی‌کنند، آن زن برای آنها فقط یک ابزار برای تخیلات جنسی است.

زنی که متین و موقر لباس می‌پوشد و سعی نمی‌کند توجه مردی را به بدن خود جلب کند، اتوماتیک‌ وار احترام شگرفی برای خود بین مردان ایجاد می‌کند. برای مردان بودن در کنار چنین زنی همواره توام با آرامش است.

تصور زنان از اینکه مردان به زنان فقط به چشم ابزار جنسی نگاه می‌کنند کاملاً اشتباه است.

بیشتر مردان ارزش‌های عمیقی دارند و سعی می‌کنند همان‌ها را در زنان خود پیدا کنند

مردان "خوب" زیادی هستند که زنی را بخاطر آنچه که هست دوست دارند به بخاطر ظاهرش. عشق پاک فقط در حضور معصومیت وجود خواهد داشت، هم مردان و هم زنان به دنبال این پاکی هستند اما به طریقی کاملاً مخالف آن رفتار می‌کنند.

وقار مایه جذابیت زنان است و بیشتر مردان این خصوصیت را در زن رویاهایشان می‌بینند. اما سکس فقط یکجنبه کوچک از زندگی یک انسان است، همه انسان‌ها خیلی بیشتر از تمایلات و تحریمات جسمی به دنبال احترام، عشق و درک هستند.

مردان احترام عمیقی برای زنان قائل هستند، بالاخره همه آنها با مادر و خواهر خود حس پیوستگی عمیقی دارند. همه مردان به طور ذاتی به دنبال یک زن ساده، بی‌آلایش، موقر و محترم هستند که بتواند همراه زندگی آنها باشد. و درست نیست که بگوییم همه مردها زنان را ابزارهای جنسی می‌بینند.

وقتی زنی را به چشم ابزار جنسی ببینید، هیچوقت او را به دست نخواهید آورد.

جای تعجب نیست که زنان شما را طرد کنند. بله متناقض به نظر می‌آید اما بسیاری مردان امروزی را درگیر کرده است.

جنسیت واقعی یک زن یک "ابزار جنسی" نیست. بااینکه ممکن است آنطور به نظر برسد و یا رفتار کند اما این فقط شخصیت اجتماعی اوست.

شخصیت طبیعی او (که احتمالاً هیچوقت ندیده‌اید) جنسیت واقعی او و راه رابطه جنسی برای اوست.

بخشی از درک جنسیت واقعی او این است که واقعاً خیلی به سکس علاقه نداشته ‌باشید و از جنبه‌ها و جوانب دیگری با او ارتباط برقرار کنید.

غیرممکن است؟ به همین دلیل است که شما و خیلی مردان دیگر تابحال آن را ندیده‌اند. همه چیزی که شما دیده‌اید، رفتار واقعی او و ظاهر اوست. هیچ شکی نیست که این خیلی واقعی است زیرا "بدن" و "قدرت" او درست جلوی چشمانتان است.

برای زنان، کاملاً مشخص است که شما بعنوان یک مرد از کجا آمده‌اید.

پسران و مردان بیخودی که هیچوقت به آنها توجه نداشته‌اند و اینقدر بی‌شخصیت بوده‌اند که فقط به ظاهر آنها پرداخته‌اند.

به قهرمانان مرد نگاه بیندازید، آنها هیچوقت به زنی بعنوان ابزار جنسی نگاه نمی‌کنند. آنها با او وارد رابطه می‌شوند و عالی رفتار می‌کنند.

مسئله زنان هستند اما نه شخصیت درونی و اجتماعیشان یا پیشرفتشان، که تقریباً همه مردان بالاخره متوجه آن می‌شوند.

درعوض، مسئله دینامیک طبیعی و جنسی آنهاست. و اگر تابحال آن را ندیده‌اید، وقتش است یک درس جدید یاد بگیرید.

دیگر زمان شناخت است.

جنسیت زن بعنوان راهی برای سکس (نه خود سکس) از 15 سالگی که طبیعی‌تر عمل می‌کرد و می‌دانست مردی که دوست دارد را چطور به دست آورد، در او سرکوب می‌شود.

شما بعنوان مردی که این واقعیت را می‌داند، می‌توانید با توجه کردن به آنچه درون آن ظاهر زیبا است، از همان ابتدا زنان را در این وضعیت جذبه قرار دهید.

دیگر زمانش رسیده که به زنان بعنوان ابزار جنسی نگاه نکنید، حتی اگر به نظر برسد که واقعاً هستند. دیگر زمانش رسیده که به قدرت و شخصیت آنها توجه کنید و ارزشی که به دنبالش هستند را به آنها بدهید. و این درعوض شما را به آنچه می‌خواهید خواهد رساند.

www.mardoman.net