جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 3 از 3 مجموع

موضوع: رحم سپتوم دار

rosalinda آفلاین است تازه وارد

پیشفرض رحم سپتوم دار

با سلام و خسته نباشید
    من 3 سال ازدواج کرده ام و دوست دارم بچه دار شوم به دکتر زنان مراجعه کردم و با معاینه متوجه شد من سپتوم دارم و برایم سونوگرافی نوشت و جواب سونوگرافی : تصویر یک سپتوم از قسمت فوندوس تا قسمت تحتانی رحم دیده می شود (septated uterus) هر دو تخمدان ابعادو ساختمان اکوزنیک طبیعی داشته و تصویر کیست یا ضایعه دیگر در آنها دیده نمیشود . ضخامت آندومتر در دو لایه 8mm میباشد. رحم ابعاد و ساختمان اکوزنیک میومتریال طبیعی داشت و در برش میدسازیتال 34*75 اندازه گیری شد. یک فولیکول به قطر 21mm در تخمدان چپ دیده می شود مایع آزاد در کلدوساکها دیده نشد سوال من این است آیا من میتوانم بچه دار شوم بدون اینکه این عمل را انجام بدم و اگر بچه دار شدم میتونم بچه را 9 ماه نگه دارم یا احتمال سقط دارد ؟
    با تشکر فراوان منتظر پاسخ سریع شما هستم .

موقعیت
    Tehran

پیشفرض

با سلام
    اگر به پستهای قبلی در همین سایت مراجعه نمایید این مطلب کاملا مورد بحث قرار گرفته است. در موارد سپتوم رحمی احتمال سقط یا زایمان زودرس به 70% هم میرسد لذا بهتر است قبل از اقدام به حاملگی عمل نمایید ولی خود من بیماری داشته ام که با سپتوم کامل که تا پایین رحم حاملگی ترم داشته است و در هنگام عمل سزارین سپتوم هم برداشته شد ولی این مسئله واقعا به شانس بستگی دارد و در بیشتر موارد همه چیز به این خوبی پیش نمی رود .

موقعیت
    Tehran

پیشفرض بررسی و درمان سپتوم رحمی

بررسی و درمان سپتوم رحمی
    http://zananzayemannazaei.blogsky.com/category/cat-40/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی