جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: کوتاه کردن دندانهای عقب برای کم کردن جزئی فاصله بینی تا چانه

sahel55 آفلاین است عضو دائمی

پیشفرض کوتاه کردن دندانهای عقب برای کم کردن جزئی فاصله بینی تا چانه

سلام ممنونم از زحمات شما مخصوصا زحمات دکتر سجاد ...مدت 1سال و نیم تحت درمان ارتدنسی قرار دارم ..به دلیل رویه هم امدگی بیش از حد دندانها .و شلوغی .2تا دندان خارج شد .و دندانهای فک بالا به سمت بالا برده شدند .و الان فاصله بین دندانی که به دلیل خارج کردن دو دندان بود کاملا پر شده .من خیلی دوست داشتم فاصله بین لب بالا و بینیم کمتر شود ..چندی است که متوجه شدم دکتر من همچنان که دندانهای بالا را به سمت بالا میکشد دندانهای ÷اینن را هم به بالا میکشد و این کار باعث شده که فاصله بینی تا چانه نیز افزایش پیدا کند چون بیشتر هم این کارو کرده ..میخواستم بدونم برای رفع این مشگل به دکتر پیشنهاد بدهم که دندان های فک پایین را تقریبا سر جای خودشان بیاورد و از دندانهای اسیا عقب هم کمی کوتاه کند تا من هم به هدفم برسم هم صورتم بلند نشود چون الان اصلان از این حالت راضی نیستم و صورتم متناسب بود ولی الان با اینکه لبخندم زیبا شده تناسب صورتم داره از بین میره..با توجه به این که این مطالبی که عرض کردم نا محسوس است ولی در کل در فرم صورت کاملا تاثیر دارد و و همینطور بلند بودن تاج دندانهای عقبی ..میتوانم این توصیه را به دکترم بکنم قبلا همچین کارهایی شده؟دکتر خوبی دارم ولی خوب سن کمی دارن و به طبع تجربه کمی..ایا همه ارتدنتیست ها دارای برد زیبایی هم هستند ..چون تو چند مریض دیگه هم این مورد رو دیدم و با زیبا شدن دندانها ولی صورت بلند شده و تناسب های زیبایی به هم خورده ممنونم

DrAbtahi آفلاین است عضو دائمی

پیشفرض

ارتدنتیست برای بهبود زیبایی مجموعه ای از حرکات دندانی و استخوانی را در سه بعد فضا انجام می دهد تا به نتیجه مطلوب برسد که البته خیلی اوقات محدودیتهای زیادی در این حرکات باعث می شود اصلاح یک عیب به بهای باقیماندن یک ایراد دیگر تمام شود و البته ارتدنتیست حاذق کسی است که بتواند بهترین تعادل را بین امکانات و ایده آل ها ایجاد کند.
    از توضیحی که دادید امکان اظهار نظر دقیق وجود ندارد، ولی با توجه به اینکه امکان بسیاری از تغییرات در ارتدنسی وجود دارد و نظر و تفسیر شخص شما در درمان بسیار اهمیت دارد، حتما با ارتدنتسیت خود مشورت کنید و خواست خود را به او بگویید.البته گاهی ممکن است تصور شما از آنچه زیبا تلقی می کنید خیلی صحیح نباشد که در این موارد ارتدنتیست با آگاهی که از نتیجه درمان دارد، شما را آگاه می کند.
    دندانپزشک
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت