جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: كامپوزيت

سوگل80 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض كامپوزيت

سلام
    من دندانهاي نامرتبي دارم و از انجام ارتودنسي به علت طولاني بودن زمان و سيمها و......خودداري نمودم .هفته قبل دندانهاي فك بالا را با انجام كامپوزيت مرتب كردم سوالي كه دارم در رابطه با مراقبت از دندانهايي است كه كامپوزيت شده اند ؟آيا ميتوان از خميردندانهاي مختلف استفاده كرد ؟استفاده از خمير دندان سفيد كننده ضرر دارد؟درصد پوسيدگي دندانها پس از اينكار بالا ميرود؟چكار كنم تا ديرتر تغيير رنگ بدهند و يا از بين نروند؟اكثر پزشكان براي من انجام ارتودنسي را توصيه كردند و من خودم مايل بودم از اين روش استفاده كنم ممكن است در رابطه با اين روش توضيح دهيد .(با اينكه كار از كار گذشته ولي ممنون ميشم)
    با سپاس فراوان

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

به نقل از دندانپزشک مشاور سایـت:

استفاده از خمیر دندان سفید کننده بطور مرتب توصیه نمی شود.ولی جهت مراقبت بیشتر استفاده مرتب از مسواک و نخ دندان توصیه می شود. سعی کنید در صورت مصرف مواد خوراکی رنگی مانند چای قهوه و شکلات بلافاصله دهان خود را حد اقل با آب ساده شستشو دهید.چون پس از مدتی مکن است کامپوزیت تغییر رنگ بدهد و با اینکار پروسه به تعویق می افتد. به خاطر داشته باشید در صورتی که چند پزشک برای شما درمان خاصی را در نظر میگیرند و با هم توافق دارند شما نباید مخالفت کنید چون آنها با معایب و مزایای طرح درمان آشنا هستند.در هر صورت اگر شلوغی دندانهای شما زیاد بود ممکن است پزشک مجبور شده جهت مرتب شدن دندانهای شما تراش زیادی بدهد. البته تا دندانهای شما معاینه نشود نمی توان چیزی گفت چون موارد مختلف بسیار با هم تفاوت دارند و ممکن است چنین اتفاقی هم نیفتاده باشد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت