جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: درد قسمت عقب دهان

m_salimi15 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض درد قسمت عقب دهان

من حدود 3 سالي است كه دو سمت بالاي چپ و راست دندانهام ( شايد لثه هام) قسمت عقب درد ميكنه چند تا دندان عصب كشي داشتم پيش چند تا دكتر دندان پزشكي رفتم از دندانهاي عصب كشي شده عكس انداختن گفتن مشكلي ندارد ، پيش دكتر حلق و بيني رفتم بابت سينوزيت كه بعد از عكس گفتن مشكلي ندارم ، پيش يه دكتر داخلي رفتم گفتن ممكن عصب سه قلو باشه يه سري قرص دادن ولي تاثيري نداشت ، چند روز پيش نزد آقاي دكتر رزمي رفتم بعد از گرفتن عكس opg گفتن كه هيچ مشكلي از نظر عصبي و ريشه ندارم كه باعث اين درد شود.
    درد معمولا از يكي از سمتهاي راست يا چپ شروع ميشه بعد از مدتي كل لثه هام دچار يه جور حالت گرفتگي با درد ميشه دچار يه جور حالي ميشم كه نمي دونم چه جوري توصيف كنم . فقط مجبورم قرص ژلوفن بندازم گاهي اوقات همزمان دچار معده درد ميشم با حالت تهوع و خود تهوع
    آقاي دكتر عاجزانه خواهشمندم راهنماييم كنيم ديگه نمي دونم بايد چيكار كنم

DrAbtahi آفلاین است عضو دائمی

پیشفرض

دردی که دندان پزشکان و پزشکان نتوانستند با معاینه دقیق آنرا تشخیص دهند، معمولا به آسانی از طریق شرح حال شما در اینجا قابل تشخیص نیست.
    درد شما چه موقع رخ می دهد؟ چه چیزی آنرا تشدید می کند؟ تند و تیز است یا گنگ؟ با غذا خوردن تشدید می شود یا نه؟
    در توضیحی که دادید، من جای بررسی درد مفصل فک پایین (تی ام جی) را خالی دیدم. ضمن آنکه به خاطر داشته باشید که در مورد برخی بیماری های خاص، مراجعه به مراکز درمانی دانشگاهی مفید می باشد.
    دندانپزشک
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت