جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 3 از 3 مجموع

موضوع: خمير دندان مناسب

amir55 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض خمير دندان مناسب

سلام من يك مشكل شايد عجيب دارم البته ميدونم مشكل خيلي ها ميتونه باشه ..اينه كه هر نوع خمير دندان كه روش نوشته باشه داراي سفيد كننده بهترين نوع خارجي كه از خود امريكا امده يا همين ايرانيهاي خودمون حتي دهان شويه سفيد كنند ايرشا خودمون اگر استفاده كنم دندونم بعد از دو .. سه روز بد رنگ و زرد ميشه دندونهاي خودم سفيده..الان حتي خمير دندان پونه دورنگ هم زدم كه سفيد كننده هم مثلا نداره همونطور شده:( ماشالا كشورمون پيشرفته داره ميشه نميدونم براي رقابت توي اين هم دارن چيزي ميريزن ..البته همه ميزنن مشكل ندارن روز بروزم دندوناشون سفيد ميشه من بيچاره اينطوري ميشم ...لطفا بگين من از چه خمير دندان استفاده كنم لطفا اسمش رو هم بگيد الان از داروگر استفاده كردم دوباره سفيد شده ولي چه بايد كرد كه انسان كمال طلبه الان فهميدم كه هرچي ارزون تر باشه بيشتر به من ميسازه لطفا مشكلم رو بگين و يه خمير دندون كه روي دندونهاي من هم اثر بهتر داشته باشه بهم بگين ممنونم نظر تون راجع به خمير دندان آردن چيه همونطور نميشم ؟ ..شاد باشيد :lol:

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

مسواك يا خميردندان : کدامشان موثر ترند
    http://www.iransalamat.com/index.php...n=show&id=1420
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

استفاده از خمير دندانهاي داراي پوشش فلزي باعث خرابي دندانها مي شود

تغذيه با مواد غذايي مغذي و مفيد مثل شير و مواد ديگر كلسيم دار بهترين راه پيشگيري از بيماريهاي دندان است. دكتر "زهرا نيك ضمير" دندانپزشك در گفت و گو با ايسنا در خصوص رعايت بهداشت دندان گفت: تميز كردن دندان از خورده هاي غذايي، استفاده نكردن از ماده هاي غذايي چسبنده و حذف برخي عادتهاي دهاني مثل جويدن آدامس هاي شيرين و شكستن تنقلات، از مراحل اوليه درخصوص سلامت دندانها است.

وي با تاكيد بر مصرف خمير دندانهاي حاوي فلورايد افزود: استفاده از خمير دندانهايي كه داراي پوشش فلزي هستند براي سلامت دندانها مضر است؛ زيرا فلورايد درون اين خمير دندانها با فلز جلد آن واكنش شيميايي انجام داده و تركيب حاصله باعث ايجاد آثار نامطلوبي در ميناي دندان مي شود. دكتر نيك ضمير با اشاره به لزوم توجه افراد به تاريخ انقضاي مندرج در پوشش خمير دندانها افزود: چنانچه خمير دندان در مدت تعيين شده مصرف نشود، فلورايد حاوي آن آزاد شده و هيچ اثري در حفظ و بهداشت دندانها نخواهد داشت.

www.salamat.ir
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت