جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: رگه های خون در مدفوع (27ساله)

aylar8 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض رگه های خون در مدفوع (27ساله)

با سلام

دختری 27 ساله هستم وقتی 17 سالم بود یک بار توسط پزشکم آندوسکوپی شدم ایشان گفتند انتهای مری قرمز شده التهاب داره چون دریچه مری به معده ات خوب بسته نمی شه و غذا برگشت داده میشه در مری و مشکل دیگه ای نیست در سال 82 هم چون گاهی در مدفوع رگه های خون می دیدم یک بار باریم انما انجام دادم که روده ها را با باریم شستشو میدهند و...نتیجه آنهم کاملا سالم بود و پزشک گفت هیچ مشکلی نیست.ولی از همان نوجوانی چند بار رگه های خون روی مدفوع می دیدم الان هم اگر هنگام اجابت مزاج یک مقدار سخت باشه و برای خروج مدفوع فشار بیارم باز رگه های نازکی خون قرمز رنگ وروشن روی مدفوع میبینم دکتر الان 3ماه هست که به دلیل برگشت غذا از معده به مری pantosec 40 داده که باز برای 3 ماه آینده هم داده روزی یک عدد قبل صبحانه وگاهی به همراه مدفوع یک مقدار بلغم زرد یا سفید دفع می کنم که گاهی حالت کف آلود داره و اگه در هنگام دفع یک مقدار خروج مدفوع سخت باشه و فشار بیارم باز هم رگه هایی در حد مو خون قرمز تازه روی مدفوع یا توی بلغم میبینم آزمایشات کامل هم یک ماه پیش انجام دادم Parasitology consistency soft, color normal, nature normal, ova of parasite not seen, protozoa cyst not seen, Occult Blood Neg vitamin C cause FALSENEGATIVEO.B بقیه آزمایشات هم نرمال بودند از قبیل Blood Biochemistry Urinalysis وشمارش گلبول های خون ولی Lym 42.4 MPV 11.7 یک بار هم نمونه مدفوع گرفتند سوالی که داشتم در مورد خون مخفی در مدفوع اول نوشته Occult Blood Neg ولی توی پرانتز نوشته vitamin C cause FALSE NEGATIVE O.B منظور از نوشته توی پرانتز چیست؟ وبه نظر شما مشکلی هست که نگران باشم یا خیر؟واین رگه های خون قرمز روشن چیست؟قدم 162 و وزنم 50 هست غذا هم خوب می خورم.

دکتر سید حمید سجاد آفلاین است مدیر کل سایت
    موقعیت
    تهران
    Blog Entries
    3

پیشفرض

داروی پنتا پرازول 40 برای شما درست تجویز شده ولی مسئله خون در مدفوع باید عرض کنم احتمالا شما مبتلا به شقاق مقعد هستید و باید پس از معاینه تحت درمان قرار گیرید

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت