جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 4 از 4 مجموع

موضوع: کبودی روی پوست

sa_maral آفلاین است تازه وارد

Question کبودی روی پوست

سلام ، بنده یک دختر 26 ساله ام که سابقه بیماری خاصی ندارم مدتی است که روی کشاله ران و ساق پا
    اثاری از کبودی می بینم بدون این که ضربه ای دیده باشم کبودی ها بعد از چند روز محو می شه و در جای
    دیگه ظاهر می شه . ایا ممکنه مربوط به علائم بیماری خاصی باشه ؟ لطفا راهنمایی کنید .
    جدای از این مساله چندتا خال کوچک قهوه ای رنگ دارم در این مورد هم
    راهنمایی کنید . با تشکر
    آخرین ویرایش توسط دکتر نادر در تاریخ 05-Dec-2008 انجام شده است

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

با سلام

عللی که برای کبود شدن مطرح میشه: مشکلات خونی و پلاکتی - در معرض هوای سرد قرار گرفتن- در معرض آب سرد قرار گرفتن- ارتفاع بالا- بیماری انسدادی ریه بنام copd- سینه پهلوی عفونی- آب آوردن ریه ها- نارسائی قلبی- فشار خون بالای ریه ها- شوک- نارسائی ریه نوزادان- وجود جسم خارجی در ریه ها- حبس نفس- بیماری های قلبی احتقانی-خروسک- التهاب حنجره - آسم- تشنج- افزایش مصرف بعضی داروها مثل داروهای حاوی ترکیبات تریاک, خواب آور ها و ...- غرق شدن و یا نزدیک غرق شدن...

میبینید که علل زیادی برای این مشکل وجود دارد و امکان تشخیص گذاشتن با امکانات اینترنتی وجود ندارد. لذا بهتر است جهت ارزیابی سلامتی تون به پزشک داخلی مراجعه کنید

طبابت کردن در محیط مجازی اینترنت
    http://fablog.iransalamat.com/?file=...ion=show&id=30

تاپیک مرتبط
    http://forum.iransalamat.com/showthread.php?t=5716

وجود خال ارتباطی به کبود شدن بدن ندارد... مگر آنکه چیز دیگری باشد که به عنوان خال برای ما گزارش کرده اید
    به هر حال مراجعه به پزشک داخلی همه چیز را حل خواهد کرد
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

narmin آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام من یک زن25 ساله هستم چند سال پیش یک لکه‌ زیر قفسه سینم پیدا شد به‌ پزشک مراجعه‌ کردم اما فقط یک شامپو دادند اما نتیجه‌ نداشت بعداز ازدواج به‌ مرورو زمان بعد از یک سال زیاد شد و 2 بار در ایران نمونه‌ برداری شد طێ2 سال و فقط گفتند که‌ گلبۆل سفید که‌ در خون هست رفته‌ زیر پوست وبرام پمادهای ترکیبی درست کردند که‌ نتیجه‌ نداد بعد من از ایران امدم ترکیه‌ و در اینجا هم بعد از 2 سال درمان نکردن وقتی که‌ دیدم که‌ تمام دستم پر شده‌ از لکه‌ نگران شدم و در اینجا دوباره‌ نمونه‌ گرفتند که‌ باز همان رو گفتند الان به‌ من یک پمادو قرص دادند که‌ 2 هفته‌ میشه‌ که‌ استفاده‌ میکنم اما هیچ اثری نکرده‌ و در طول3 ماه اخیر به‌ شدت زێاد شده‌ است از نظر خونی هیچ مشکلی ندارم بیماری دیگه‌ هم ندارم

دکتر ملک زاده آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

مشخصه لکه پوستی خود را نگفتید
    آیا پررنگ تر از رنگ پوست شماست
    آیا کمرنگ تر است
    تشخیص قطعی بیماریهای پوستی با بیوپسی و گذارش پاتولوِژیست
    که به گفته شمادو بار یک بار در ایران و یک بار در ترکیه انجام داده اید و نتیجه یکسان بوده است
    پس جای نگرانی نیست
    فقط اگر از نظر زیبایی ناراحت هستید میتوانید از داروهای پوستی که بیشتر موثر است و متخصصین پوست برایتان تجویز کرده اند استفاده کنید خود شما به تجربه متوجه میشوید کدام دارو برای شما مناسب تر است و بهتر به پوست شما میسازد
    در نهایت بیماریهای پوستی درمان طولانی دارند و انتظار پاسخ سریع به دارو را نداشته باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت