جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: سرفه های شدید

رازدار آفلاین است تازه وارد

پیشفرض سرفه های شدید

با سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان
    من یک برادر زاده دارم دختره الان 6 سالشه . نسبت به سرما خیلی حساسه و خیلی زود سرما می خوره .چند بار که سرما خورده بود دکتر براش کوآموکسی کلاو داده بود بعد از مدتی سرما خوردگیش بهتر شد اما سرفه های خیلی شدید می کرد طوریکه به نظر می رسید سینه اش خلط دارد یکبار دچار نفس تنگی شده بود طوریکه احساس می کرد نمی تونه نفس بکشه و به حالت خفگی افتاده بود دکتر بردنش گفته بود آسم داره و اسپری داده بود بعد از مدتی به یه دکتر دیگه مراجعه کردند اون اظهار کرده بود که آسم نداره و دیگه از اسپری استفاده نکنه از سینوزیت هاش عکسم که گرفتند گفته بودند عفونت داره .الان بعضی مواقع سرفه های خیلی ناجور میکنه به نظر سینش خشک مییاد .سرفه هاش در خواب و به هنگام بازی که بدوبدو می کنه خیلی شدیدتر است به خصوص گاهی از اوقات در خواب سرفه هاش صدای خروس می ده و وقتی بازی می کنه صداش مثل سرماخوردگی می گیره البته در معرض هوای سرد که باشه بدتره .به نظر شما مشکلش چیه و باید براش چکار کرد ؟
    اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    موقعیت
    آمریکا

پیشفرض

سرفه کودکان علل زیادی داره..که شامل عفونت های تنفسی فوقانی - سینه پهلوی ویروسی- سینه پهلوی باکتریال- برونشولیت
    سل- جسم خارجی- آسم- سرخک- نارسائی قلبی- سیاه سرفه و علل دیگه در لینک مخصوص مشکلات تنفسی کودکان در باره اش بیشتر توضیح داده شده است..

اینکه تشخیص چه هست و چه باید کرد..قائدتا باید بیمار معاینه بشه و با توجه به بالین بیمار اظهار نظر کرد.اما اگه بخواهیم
    به همین تر تیب اظهار کنیم.. باید عرض کنم..مشکل این کودک از 3 حال خارج نیست.. یا عفونت خفیف مزمنی داره...
    یا دچار حساسیت هست و یا آسم خفیفی داره که گاهی خیلی شبیه حساسیت هست و معمولا آسم و حساسیت در یک خانواده هستند.
    عفونت دار بودن بچه رو پزشکتون باید بگه.. اما اگر اشاره به آسم شده.. معمولا یکی از علائم خوب تشخیصی آسم کودکان سرفه شبانه هست..و یکی دیگه تحریک علائم به دنبال هوای سرد هست.لذا به نظر من آسم این کودک محتمل هست..
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت