جستجو در سایت توسط گوگل

صفحه 1 از 10 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج 1 تا 10 از 98 مجموع

موضوع: چه اختلاف سنی را میان زن و شوهر مناسب می دانید؟(لطفا نظر دهید)

اقاقی آفلاین است تازه وارد

پیشفرض چه اختلاف سنی را میان زن و شوهر مناسب می دانید؟(لطفا نظر دهید)

بعضی ها معتقدند که شوهر حتماً باید از زنش مسن تر باشد، اما عده ای نظر عکس دارند و برخی هم ممکن است همسر همسن خود را ترجیح بدهند. اما آیا اختلاف سنی در زندگی مشترک، اساساً موضوع مهمی است؟

نظر شما درباره اختلاف سنی مناسب میان زن و شوهر چیست؟ آیا اصلاً این اختلاف سنی برای شما اهمیتی دارد؟ فکر می کنید که اختلاف سنی کم یا زیاد میان زن و شوهر در حالت های مختلف می تواند چه تأثیر مثبت یا منفی بر زندگی مشترک آنان داشته باشد؟

عده ای بر این باورند که اختلاف سنی زیاد میان زن ها و شوهرها در نسل های قبلی بیشتر بوده است، اما امروزه نسل جدید کمتر تفاوت سنی زیاد میان دو همسر را می پذیرد.

تجربه شخصی شما در این باره چیست؟ اگر متأهلید، آیا از اختلاف سنی میان خود و همسرتان راضی هستید؟ آیا اختلاف سنی پدر و مادرتان و تجربه زندگی مشترک آنها تأثیری بر شما برای انتخاب همسری با "سن مناسب" داشته است؟
    اگر متأهل نیستید، آیا اختلاف سنی خاصی را با دوست پسر یا دوست دختر خود ترجیح می دهید؟

keramat آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

اختلاف خانمها بين 10 تا 15 سال با اقايان بدلائل ژنتيکی ضروری و رمز موفقيت و دوام رابطه است و خانمها در سن بالا با همسر خود بدون حسادت به رقيب احتمالی جوانتر زندگی ارام و رضايت بخشی را دنبال می کننذ .
    %90 طلاقها در سن بالا به دليل هم سن بودن ذوجين است و ازدواج مردان جوانتر از زنها برجی بدون بی است که فرو می ريزد .
    مطمئنا خانمها اين منطق را قبول دارند اما بايد ديد چه کسی برای ذوجين تصميم می گيرد

farzin2008 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سن در ازدواج زياد مهم نيست ولی اگه سن زوجين بهم نزديکتر باشد بهتر خواهد شد.

Pardis123 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

تاجاییکه تجربه کردم، زنی که سنش کم یعنی جوان باشد از نگاه فکری ومعنوی نمیتواند برابری نماید با زنی که پخته، میان سال و با تجربه است. در روابط زن و شوهری، فهیم بودن زن خیلی مهم است.
    ولی از نگاه فزیکی و جسمی کاملا برعکس آن است.
    من همان دوست دختر خود را که 22 سالش بود و خیلی مست و خندان بود هیچ گاه فراموش نمیکنم.
    ایکاش زن با پا به سن گذاشتن، وضعیت جسمی اش تغیر نمیکرد، ولی مشکل مردان همین است. درژاپن وکره مردان متاهل زنان از 40 به بالای خود را دیگر برای معاشقه مناسب نمیدانند ودنبال دختران جوان.

zoya.a آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

در ازدواج سن مطرح نيست, اصل توافق اخلاقي بين طرفين است..

sara357 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

زنان زودتر به بلوغ فکری ميرسند و اين علت پيشرفتشان در زندگيست. من بلوغ اخلاقی يک مرد 40 ساله را برابر با دختری 18 ساله ميدانم. من و همسرم 2 سال اختلاف داريم هميشه خود را مانند کابوی بر پشت اسب سرکش و وحشی ديدم بالاخره سنش که به 50 رسيد کمي رام شد و آن علتش پيريست. خوشا آنان که با پيرمرد پولداری ازدواج ميکنند و تنها وارث خواهند شد. اين اختلاف سنی ايدهآل برای هر زن است

behnaz620 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

من و همسرم هفده سال تفاوت سنی داریم من بزرگ تر از همسرم هستم اما خانمم مرا از از جانش زیاد تر دوست دارد یعنی مشکل در تفاوت سنی نیست بلکه عشق وعلاقه مهم تر از همه چیز است .از شهر لیور پول انگلیس

elham_sh1364 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

من اختلاف سنی را میان زن و شوهر تا 10 سال مناسب می دانم و مهم هم نيست که ايا زن بزرگتر باشد و يا مرد. اما خيلی مردها کمبود جنسي انها هر چی پيرتر می شوند زيادتر می شود. اما انهای که فکر می کنند، که هر چه جوانتر بهتر، بخاطره کوتاه فکري، هنوز عقده ها نيازهای جنسی خودرا و نياز فکری خودرا برابرده نمی بينند. اما هرانسانی چه مرد و زن که با اختلاف سنی خيلی زياد زندگی کند، به مشکل بر خواهد خورد، البته بستگی دارد، که ايا چيز هم به شخص خيلي جوانتر مي رسد يا نه؟ مثال سرمايه و يا معروف شدن و يا دانا شدن و.

shohre parsa آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

اتفاقا من همين الآن که اين سطور را می نويسم ، با دو نفر آشنا شده ام که هر دو به من علاقه مند شده اند، يکی همسن خودم است، وضع ماليش متوسط و غيرايرانی است. و ديگری 10 سال بزرگتر است،ايرانی است، از شوهر اولش يک پسر دارد و وضع ماليش بهتر از من است. حالا مانده ام با کدام ازدواج کنم. احوال روحيم به دومی می خورد، و از اينکه او از همسر نخست خود فرزندی دارد، شکايتی ندارم ولی دوست داشتم به جای پسر، دختر بود؛ چه هميشه دوست داشته ام اگر با کسی ازدواج کردم ، فقط يک فرزند دختر داشته باشم.آيا تفاوت سن مهم است؟

sazemaan آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

شاید شنیده باشین این ضرب المثلو که زن خوب مثل شراب خوب است که هرچه مسن تر باشد، جا افتاده تر است؟ با اين همه، من گمان می کنم هرچه سن دو طرف به يکديگر نزديکتر باشد، سلايق وعواطف آنها به يکديگر نزديکتر خواهد بود، و اختلافات فی ما بين کمتر؛
    آخرین ویرایش توسط دکتر نادر در تاریخ 08-Jun-2010 انجام شده است

صفحه 1 از 10 123 ... آخرینآخرین

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی