جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 6 از 6 مجموع

موضوع: ارتباط جنسي دوران نامزدي

افتاب2 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض ارتباط جنسي دوران نامزدي

سلام خوشحال ميشم منو راهنمايي كنين من تازه دارم نامزدي ميكنم و ميخواستم بدونم داشتن ارتباط جنسي تا چه حد در اين دوران مجازه ؟ ومن احساس ميكنم كه اگر ارتباطي داشته باشيم نتونم خودمو كنترل كنم البته نه در حد زياد
    به من بگين چه كار كنم وچقدر مهمه لطمه اي به زندگي ايندم وارد نميكنه ميدونم كه اقايون بهتر ميتونن جواب بدن ولي هر كي چيزي ميدونه بگه ممنونم

miri56 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام. به نظر من ما ايرانيها هر چه زودتر با سکس درست (بر مبنای دوست داشتن دوطرفه و تعهد) ارتباط برقرار کنيم و با خودمون آشتی کنيم و کمی سعی کنيم تا مثل مردم ديگر نقاط دنيا آزادانه و بی پروا به اين مسئله طبيعی و حياتی نگاه کنيم و حتی سعی کنيم تا جواب سوالاتمون رو از درون خودمون پيدا کنيم تا افکار ديگران, خيلی زودتر از شر ناهنجاريهايي که از کودکی در درونمون مثل خاکستر روی آتش مونده و خودمونم ازش خبر نداريم! خلاص ميشيم. اميدوارم يه روز بشه که مسئله بغرنج سکس برای ما ايرانيها به درستی حل بشه. ان شاء ا...

fariba625 آفلاین است عضو دائمی

پیشفرض

سلام عزیزم تبریک می گم
    این مسله بستگی به خودت و خانواده ات دارد بعضی ها فکر می کنند بهتر از همه لحاظ قبل از عقد با خصوصیات هم اشنا بشند ( اما خیلی از افراد هم روی رابطه جنسی که خانم قبل از عقد داره نظر مثبتی ندارند نمی خوام خدای ناکرده ناراحتت کنم اما دوران نامزدی بیشتر برای اشنا شدن با خلق وخوی طرف و خانواده اش و این را در نظر بگیر که اگه (خدای ناکرده )به هر دلیل این رابطه به هم بخوره شاید از ان به تو لطمه بخوره ) منظورم اینکه بعضی از خانواده ها هنوز رابطه جنسی را منحصرا برای بعد از ازدواج یا انهایی که امروزی ترند برای بعد از عقد ....
    البته نا گفته نماند به نظر من هم اگه الان بیشتر روی اخلاقش متمرکز بشی بهتر چون برای این رابطه ها دوران عقد لذت یخش تر (( یه چیزی هم در گوشی بهت بگم هر چه طرفت تشنه تر باشه هم برای تو وهم ان لذت بیشتری خواهد داشت به خصوص ان ))
    امیدوارم همیشه شاد باشی

yasamin20 آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

برقراری یا عدم برقراری رابطه جنسی و مقاربت یا عدم آن در دوران عقد، کاملا بستگی به عرف فرهنگی خانواده شما دارد. در صورتی که از نظر خانواده ها مشکلی نباشد می توانید رابطه جنسی کاملی داشته باشید ولی در صورتی که فرهنگتان شما از این کار منع میکند، می توانید به رابطه جنسی در حد معاشقه بپردازید. این معاشقه ها و بازی های جنسی قبل از ازدواج کمک فروانی به شما خواهد کرد تا هم به بودن با هم بیشتر عادت کنید تا هنگام ازدواجتان راحت تر با هم کنار بیایید و هم نقاط حساس بدن هر کدام از شما را برای دیگری روشن خواهد کرد که این مطلب هم برای مقاربت موفق بسیار لازم است.

آرمان گلداری آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام
    شما در حال حاضر نامزد هستید دوران نامزدی برای ما ایرانیان که حسب فرهنگ دوستی پسر و دختر را ناپسند می شمارند بهترین فرصت برای شناخت همدیگر است شما بهتر است از این فرصت برای شناخت نامزدتان استفاده کنید رابطه جنسی علاوه بر اینکه جذابیت جنسی و سکسی شما را پیش نامزدتان کم میکند بلکه اگر به هر علتی این نامزدی بعداً به ازدواج نرسد شما با مشکل بزرگی برخورد می کنید و لطمه روحی می بینید بهتر است وقارتان را نگه دارید مطمئن باشید که پیش نامزدتان با ارزشتر می شوید./

bamdadi آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

سلام .من هم بهتون تبریک میگم.من هم 2 ساله که نامزدم.تجربه رابطه جنسی داشته ام ولی همیشه سعی کرده ایم بنا به ملاحظاتی سکس کامل نداشته باشیم.کمی باید مواظب باشی

می تونید با حفظ تعادل احتیتطهای لازم را نیز انجام دهید.دوران مهم وسرنوشت سازی هست که باید خیلی منطقی بود و خوب مدیریت کرد.با مدیریت صحیح روابط می تونید آرامش ذهنی خود وشریکتون رو فراهم سازید

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی