جستجو در سایت توسط گوگل

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج 1 تا 10 از 15 مجموع

موضوع: آشنا شدن با سلیقه های جنسی فرد انتخاب شده برای ازدواج

lordian آفلاین است تازه وارد

پیشفرض آشنا شدن با سلیقه های جنسی فرد انتخاب شده برای ازدواج

با سلام و خسته نباشید
    من می خواهم دختری پیدا کنم که خصوصیات اخلاقی اش اون طوری باشد که من می خواهم تا با او ازدواج کنم.با توجه به اینکه امروزه بسیاری از دختران سردمزاج هستند و خیلی دوست ندارند با پسران رابطه داشته باشند می خواستم ببینم چطوری می تونم این موضوع رو تشخیص بدم چون اصلا دوست ندارم دختری که با او ازدواج می کنم سرد مزاج باشد و دوست دارم او از لحاظ احساسی و عاطفی هم مرا حمایت کند.در ضمن می دونید که برای ازدواج کردن چون خیلی از وقتها مادران برای پسرانشان پیشقدم می شوند و دختر را به پسرشان معرفی مکنند.من خجالت می کشم از دختری که با او آشنا شدم بپرسم که آیا سرد مزاج هست یا خیر.
    بطور خلاصه سوال من این است که هنگامی که پسری با دختری آشنا می شود(با توجه به اینکه هنوز هیچ عقدی صورت نگرفته و فقط دوختر و پسر با هم آشنا شده اند )آیا درست است که از مسائل جنسی او هم سخن به میان آورد مثلا از او بپرسد که آیا او سرد مزاج هست یا خیر چون همانطور که می دانید و خودتان هم در چند تاپیک بحث کردید بسیاری از طلاق ها به خطر این است که دختر نمی تواند شوهرش را خوب ارضا کند و در کل طرفین تفاهم جنسی ندارند و دختر تمایل به رابطه با پسر ندارم .من میخوام قبل از اینکه ازدواج کنم یعنی زمانی که با دختری آشنا شدم این موضوع رو بدونم حال بگید چطورمی تونم حرف از این مسائل به پیش بکشم؟
    در ضمن
    می خواستم از آقای دکتر سجاد سوال کنم میزان تحصیلاتشون چقدر هست چه تخصص و مدرکی دارند و چندسالشون هست و در حال حاضر ساکن کجا هستند؟

بابك1361 آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

آيا شما بيست سالتان شده است؟
    چه كسي به شما گفته كه اكثر دختران سرد مزاج هستند؟
    بسياري از طلاقها هم بخاطر اينست كه مرد از پس نيازهاي همسرش برنمي آيد. و بسياري به خاطر اينكه طرفين هنوز به بلوغ فكري و اجتماعي نرسيده اند.
    صحبت هايي كه كه پيش از ازدواج مي شود بستگي به تربيت و اخلاق طرفين دارد و نمي شود يك راه حل براي همه موارد داد.بايد فرد به جايي برسد كه خودش بتواند در موقعيت خاصش تصميم مناسب بگيرد.

پیشفرض

بله بابک جان من بیست سالم شده. :mrgreen:
    در ضمن اینکه شما گفتی چه کسی به شما گفته باید خدمتت بگم که کسی به من چیزی نگفته بلکه این موضوع رو با توجه به این چیزی که در اجتماع از ظاهر دخترها بر میاد میگم.در ضمن شما اگه یه آماری هم از توتاپیکهای خود همین سایت بگیری تا حدی متوجه حرف من می شوی!در ضمن می خوام بدونم شما که جواب سوالمو دادی خودت ازدواج کردی یا نه که اینقدر خوشبینانه و مطمئن حرف میزنی؟ :?:

پیشفرض

در ضمن این رو هم اضافه کنم که زنها مانند مردها تحریک نمی شوند یعنی حتی خیلی از آنها اصلا نمی دانند تحریک شدن یعنی چه تا چه برسد به اینکه بخواهند به ارگاسم هم برسند این مطلب رو هیچکس نمی تواند انکار کند.بیش از 90 درصد مردها با مشاهده ی اندام خانمها و یا تصور آن به راحتی تحریک می شوند و حتی به راحتی مردها می توانند خودارضائی کنند و به اوج لذت برسندو حتی اینکار را بسیار دوست دارند کمتر مردی هست که دوست نداشته باشه با خانمها رابطه ی جنسی داشته باشه این موضوع نشون میده که ما مردها بسیار سکسی تر از خانمها هستیم در حالیکه خیلی از خانمها هیچ تمایلی به داشتن رابطه ی جنسی با مردها ندارن - و بسیاری از خانومها اگر شوهرشان را خیلی دوست داشته باشند تازه شروع می کنند به فکر کردن درباره ی اینکه چطور می تونن تحریک شن و چطور میتونن رابطه ی جنسی شون را با شوهرشون افزایش بدن و حتی خیلی از خانمها هنگام سکس به ارگاسم نمیرسند و فقط برای آنکه شوهرشان را راضی نگه دارند تظاهر به ارگاسم شدن میکنند من حتی شنیدم خانمهایی هستند که حق داشتن سکس را از همسرشون گرفتن و از سکس لذت نمیبرند و فقط سکس را عاملی برای بچه دارشدن میدانند.بابک جان به خاطر این بود که گفتم دخترها اغلب سردمزاجند یعنی یا کلا خوب تحریک جنسی نمی شوند یا اصلا راه و روش سکس و تحریک شدن رو بلد نیستند و بعد از اینکه ازدواج هم می کنند نهایتا اگر شوهرشان را خیلی دوست داشته باشند سکس را نه برای لذت بردن بلکه فقط به عنوان وظیفه زن بودنشان میدانند.البته یادت باشه که من نگفتم تمام خانمها اینطورند بلکه گفتم اغلب آنها.
    تشکر می کنم اگر دوستانی که نوشته های منو خوندند نظرشون رو در اینباره بگن به خصوص خانمها و همینطور آقای دکترسجاد و آقای دکتر یاور

بابك1361 آفلاین است عضو فعال
    موقعیت
    تهران

پیشفرض

من ازدواج نكرده ام.نفهميدم كجاي حرفم خوشبينانه و مطمعن بود.اتفاقا من ميگويم بدون داشتن اطلاعات كافي نبايد حكم صادر كنيم.تنها چيزي كه مي توان با قاطعيت گفت تفاوت مزاجي و روحي است كه هم بين خانمها و هم آقايان وجود دارد. من واقعا نمي دانم تو چطوري از ظاهر افراد توانسته اي به روحيات جنسي آنها پي ببري.به خصوص در جامعه ما و به خصوص در مورد مزاج خانمها هيچوقت نمي شود از روي ظاهر قضاوت كرد.تو در حرفهايت از كلماتي مثل ((نود در صد- بسياري- اغلب)) و .. استفاده مي كني.اما به نظر من اين ادعا فقط با انجام يك تحقيقات علمي و آمارگيري زير نظر متخصصان مربوطه قابل پذيرش است.بعضي از مردها هم مثل بعضي از زنها راه و روش ارتباط صحيح جنسي را بلد نيستند.اما مشكل مضاعفي كه در مورد زنان وجود دارد اين است كه گاهي مرد مقابلشان اصلا به نيازهاي آنها توجه نمي كند و فقط به فكر كامجويي خودش است. رابطه جنسي صحيح فقط اين نيست كه لذت بيشتري ببريم.بلكه بايد بتوانيم لذت زيادي هم برسانيم.بنابراين بعضي از مشكلات زنان در اين زمينه بر گردن مردان است.

فروزنده آفلاین است عضو فعال

پیشفرض

ضمن تشكر و تاپيد صحبتهاي دوست خوبمون آقاي بابك .به عنوان يك زن بايد بگم اگه خانمها در اين قضيه گرمتر نباشند ميشه گفت سردتر هم نيستند . حتي منابعي هم هستند كه مدعيند خانمها در اين زمينه گوي رقابت رو بردند وپيشتر هستند . اما از همه اين ادعاها گذشته بايد بگيم نحوه ارضا و كيفيت رفتار جنسي در جنس زن و مرد قدري متفاوته اما اين تفاوت به معني نبودن كميت نيروي جنسي در خانمها نيست و همينطور كه آقاي بابك گفتند و تو همين سايت هم به كرات صحبت شده معمولا خانمها به دليل طبيعت زنانه و نوع تربيت جنسيشون كمتر مدعي و طالب سكس هستند و يا كمتر بروز ميدند و اصولا بي سرو صدا تر در اين زمينه رفتار ميكنند .شايد اگه بخواهيم صحيحتر قضاوت كنيم اينه كه بگيم تربيت صحيح جنسي در خانمها از بدو تولد كمتر از آقايونه .هر چند همين تربيت جنسي در آقايون هم خيلي وقتها كاملا غلطه اما آگاهي آقايون از خواست جنسيشون واضحتر -بيشتر و جسورانه تره . ضمنا در يك عمل جنسي نقطه ارضا شونده در آقايون كاملا واضح و خيلي متمركزه .اما در خانمها گسترده تر و پراكندست . اگه همه اين عوامل رو دسته بندي و كنار هم بگذاريد ميتونيم بگيم از لحاظ داشتن خواست و كشش جنسي زن و مرد چندان تفاوتي ندارند اما نحوه ارضا و دفع خواسته جنسيشون بسته به عوامل مختلفيه كه بين زن و مرد متفاوته .

پیشفرض

با تشکر از اینکه خانمی هم در بحثمون شرکت کردند و نظرشون رو در این مورد دادند .
    خانم فروزنده من حرفهای شما را کاملا قبول دارم و نوشته های شما را خوندم و خیلهاشو پذیرفتم.اما چند قسمت از جمله های شما برام واضح نبود و نپذیرفتم:
    یکی اینکه گفتید:(( اگه خانمها در اين قضيه گرمتر نباشند ميشه گفت سردتر هم نيستند.حتي منابعي هم هستند كه مدعيند خانمها در اين زمينه گوي رقابت رو بردند وپيشتر هستند))به نظر من شاید این موضوع درباره خود شما صادق باشه ولی برای اکثریت خانها صادق نیست چون اگه دقت هم کرده باشید من در پستهام نگفتم همه خانمها و گفتم اغلبشون. دوم اینکه این حرفها رو من از خودم در نیاوردم حتی اگه شما به تاپیک های همین سایت هم سری بزنید گفته شده که 30 درصد خانمها سردمزاج و 50 درصدشون نرمال اند .درحالی که اصولا بندرت سردی درآقایون دیده میشود.
    دوم اینکه این موضوع رو که گفتید ((تربيت صحيح جنسي در خانمها از بدو تولد كمتر از آقايونه .هر چند همين تربيت جنسي در آقايون هم خيلي وقتها كاملا غلطه)) این جمله ای رو که گفتید برام واضح نیست اگه ممکنه بیشتر درمورد منظورتون از این جمله توضیح دهید.
    سوم اینکه ما هیچ جنگ و دعواو تعصبات خاصی با هم نداریم فقط میخوایم با صحبتهامون به نتایج و تصمیم گیریهای درست برسیم.
    ممنون میشم اگه دوستان بازهم نظر و راهنمایی هایی در این باب دارند بدهند.

پیشفرض

اول اينكه بايد بگم من ابدا و به هيچ وجه تعصب و ديدگاه قطعي نسبت به هيچ موضوعي ندارم چه برسد به جنگ و دعوا . اصلا اين محيط فراهم شده تا گذشته از راهنماپيهاي علمي و بهره گيري از نظر متخصصان .من و شما و ديگران هم ديدگاه هامون رو مطرح و راجع بهش بحث و بررسي كنيم بنا براين مطمپن باشيد كه بنده نظرم رو كاملا خالي از هر مجادله اي مطرح ميكنم . در مورد تربيت صحيح جنسي شايد يك مثال ساده بهتر منظورم رو بيان كنه دختر بچه ها بيش از پسر بچه ها در معرض سانسور مساپل جنسي قرار ميگيرند به چند دليل اولا اينكه از بچگي به طور مستقيم و يا غير مستقيم به ما ياد ميدند كه دختر خوب نبايد راجع به آلت جنسيش سوال كنه و يا هر چيزي كه مربوط به آلت تناسلي و مساپل جنسي و زناشوپيه نبايد توسط يه دختر خوب مورد كنجكاوي قرار بگيره - يه دختر خوب دست به اونجاش نميزنه - يه دختر خوب نگاه به جاهاپي كه زير لباسه نميندازه و خلاصه يه دختر خوب تقريبا هيچ چيز نبايد راجع به آناتومي بدن خودش بدونه يا بپرسه و كنجكاوي كنه و اگرم جوابي ميگيره مطمپنن ناواضح و ناكافيه و نهايتش بهش ميگن بزرگ شدي خودت ميفهمي . حالا همين دختر خوب وقتي بزرگ شد سوالاتش رو با دخترهاي خوب ديگه مطرح ميكنه و انها هم كه كما بيش چيزي بيشتر از خودش نميدونند مطمپنا جواب سوالاتشون رو از طريق چند تا بزرگتر از خودشون ميگيرند و مسلما اطلاعات چندان به درد بخوري هم دريافت نميكنند تا اينكه اين دختر خوب حالا دختر بالغ و رسيده اي شده كه تمام هم و غمش صرف نگراني و اضطراب راجع به اندام جنسيش و اينكه آيا تونسته اين كرامت اخلاقي رو كه اينهمه همه در داشتنش مصرند رو حفظ كنه يا نه ؟ اگه دقت كرده باشيد تو همين انجمن دخترهاي 20 سال به بالا سوالاتي ميكنند كه فقط بر ميگرده به ناآگاهيشون . مثلا ميپرسند من دختري 23 ساله هستم ديروز رفتم دستشوپي آب با فشار خورد به بدنم آيا من بكارتم رو از دست دادم ؟ و امسال اين جور سوالها . پس ميشه نتيجه گرفت كه يه دختر خوب حتي بايد از فشار آب هم بترسه چه برسه به اينكه بخواد نقاط لذت بخش بدنش رو كشف كنه و با تمرين وممارست اونها رو بيشتر دريابه . نبايد استمنا كنه چون مرتب نگرانه كه مبادا مرتكب گناه كبيره بشه و يا بكارتش لطمه ببينه . هر خوني از اندامش بياد تا قبل از قاعدگي براش كابوسيه كه نميتونه جاي امني مطرحش كنه . پس تقريبا ميشه گفت كه اين دختر خوب از هيچ كانال مجازي اطلاعات دريافت نميكنه مگر از طريق هم سن و سالهاش و زماني كه به سن ازدواج ميرسه تقريبا اطلاعات جنسي درست و حسابي نداره . و منظور من از تربيت جنسي يعني همين . يعني آگاهي در مورد مساپل جنسي و زناشوپي .
    اما در مورد گرم مزاجي و سرد مزاجي ومنظورم از اينكه (خانمها اگه گرمتر نباشند سردتر هم نيستند) يعني اينكه اگه مردي ار لحاظ جنسي نا اميدشون نكنه و به اندازه كافي صبر و حوصله به خرج بده ميتونه هم خودش و هم طرف مقابلش رو رفته رفته به نقطه حظ جنسي برسونه . منتهاي مراتب اشكال اينجاست كه اين خانم مورد نظر همون دختر خوبه داستانه كه براتون تعريف كردم . اولا تا حالا ياد گرفته كه نبايد از اندامش لذت ببره چون خطرناكه بعدشم ياد گرفته كه زن خوب نبايد طالب لذايذ جنسي باشه . پس شما به اين خانم خوب امروز كه همون دختر خوب ديروزه حق بديد كه از اين لحاظ از شما بي تجربه تره و بدنش رو به درستي نميشناسه همين ميشه كه آخرش ميبينيد چند درصدي نا كام ميمونند چون نه خودشون ياد گرفتند كه چه كنند و نه شوهرشون كمكي كرده . در مورد اون چند درصدي هم كه قطعا به هيچ وجهي ارگاسم رو به هيچ شكل تجربه نميكنند بايد بگم شايد به اندازه همون دسته از مرداي سرد مزاج باشند و ضمنا اينو به خاطر داشته باشيد كه وقتي مردي آماده سكس ميشه تقريبا خيلي متمركز به دنبال رفع خواست جنسيشه . اما مرگ خاله ناتني همسايه خانم شما ممكنه باعث شه كه تا يك هفته همسر شما تمايلش رو نسبت به سكس از دست بده .
    پس فراموش نكنيد كه مساپل روحي و عاطفي بيش از اونچه كه تصورش رو بكنيد طبيعت جنسي همسرتون رو دستخوش تغيير ميكنه در حاليكه در شما و دوست مذكرتون چنين اتفاقي كمتر تاثير گذاره (منظورم مرگ خاله ناتني همسايتونه :lol: ).
    اميدوارم تونسته باشم كمكي كنم .

Lord آفلاین است تازه وارد

پیشفرض

فروزنده جان من فکر نمیکنم اینقدرها هم که شما حق به جانب صحبت میکنید باشد.اینکه دخترها از بچگی حق رسیدن به خواسته های جنسیشان را ندارند ربطی به موضوعاتی که شما بیان کردید ندارد اینکه مثلا شما گفتید از بچگی به دختر تحمیل کرده اند که یک دختر خوب نباید به اندام های جنسی اش توجهی داشته باشد به نظر من این موضوع به خود شخص بازمیگردد همانطور که هیچ وقت از بچگی کسی به پسرنمیگوید که فرضا تو حق داری با اندامهای جنسی خود بازی کنی بلکه پسرها ذاتا این موضوع را حق مسلم خود میدانند و در اختفای کامل و بدون اینکه کسی بداند به نیازهای خودشان توجه دارند در حالی که دخترها از سنین پایین حتی راغب هم نیستند که نیازهای جنسیشان را رفع کنند.در کل من منظورم این بود که دلیل اینکه چرا دخترها از بچگی کمتر به دنبال ارضای خواسته های جنسی خود هستند این نیست که جامعه اینطور به آنها تحمیل میکند بلکه دلیل این است که دخترها خودشان چندان تمایلی ندارند تا نیازهای جنسیشان را ارضا کنند . یه جورهایی با ghمهدی هم عقیده ام.باز اگه صحبتی در این موضوع دارید بگید.

پیشفرض

دوست عزيز آقاي لرد شما متوجه منظور من نشديد .طبيعت محتاط زنانه رو فراموش كرديد نشنيديد ميگن پسرا شيرند مثل شمشيرند ؟ دخترا موشند مثل خرگوشند ؟ شايد خنده دار به نظر برسه ولي واقعيت اينه كه همين شعرهاي كوچه بازاري و تربيتهاي توام با تبعيض جنسي كه تقريبا تو خانواده ها به شكلي جاري و حاكمه به شما ياد ميده كه تو پسري و آزادي بيشتري داري و خواهرت دختره و بايد بيشتر مراقب و محتاط باشه شما آلت تناسليت مردانه و مشخصه و اگه دستكاري شه خيلي هم مشكل ساز نيست اما دخترها التشون پنهانه و درش چيزي هست واينقدر بايد مراقب بود كه از بين نره كه حتي تا زفاف كابوس نبودنش يا اشكال داشتنش دست از سر يه دختر بر نمي داره . قبول دارم كه تا حدي اين مساپل داره نزد نسل جديد در خيلي جاها كمرنگ ميشه اما هنوزم كه هنوزه هست .خوب باور بفرماپيد دختري كه ميترسه به اندامش دست بزنه كه مبادا خودشو ناقص كنه چطور ميتونه ياد بگيره كه دقيقا بعد از ازدواج بايد كدوم قسمتهاي بدنش تحريك بشه تا ارگاسم رو تجربه كنه ؟ با وجود همه اينها دخترها هم مثل پسرها استمنا ميكنند و خيليهاشون استمنا رو به داشتن شريك جنسي كه ارضاشون نميكنه ترجيح ميدند . بحث سر اينه كه چرا زنها سرد مزاجند و مردها گرم مزاج و من سعي كردم به دوستمون توضيح بدم كه اولا زنها سرد نيستند فقط شايد به نظرتون سرد مزاج برسند و دليلشم اينه كه يه مقدار برميگرده به اموزه هاي تربيتيشون و يه مقدار هم به عدم اطلاع كافي آقايون از روحيه خانمها و نحوه ابراز درخواستشون . ضمنا بارها توضيح دادم كه من هيچ وقت در هيچ موردي نظر قطعي و صددرصد ندارم و نسبت به عقايدم هيچ تعصبي ندارم . اين نكته رو فراموش نكنيد كه خيلي از رفتارها و خواسته هاي ما برگرفته از نوع شناخت و تربيتيه كه در بچگي داشتيم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
بیمارستان تخصصی بیکن مالزی