جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 6 از 6 مجموع

موضوع: ماينوكسيديل-ريش

taghavi.t آفلاین است تازه وارد

پیشفرض ماينوكسيديل-ريش

با سلام من نيما هستم 21 سال سن دارم و بعلت ريزش مو از 16 سالكي فيناسترايد مصرف كردم كه واقعا موثر بوده ولي مشكل من اين هست كه ريشام نصفه در اومده وفكر ميكنم از عوارض هين دارو باشه
    چند وقت قبل از ماينوكسيديل 7٪ واسه ريشام استفاده كردم كه با اين روش تمام صورت وگوشهام وحتي پيشونيم پر از مو شد ولي به خاطر ريزش مو مجبور شدم موهامو از ته بزنم ودر عرض 4 ماه ريشم پر شد ولي حالا كه 6 ماه ميشه مصرفو قطع كردم تمام ريشام از بين رفته و حلا من يك سوال دارم اونم اين كه اكه با مصرف ماينوكسيديل ريشم در اومده ميشه نتيجه كرفت كوسه نيستم دوم اينكه حالا كه دوباره مصرف ماينوكسيديل رو شروع كردم(واسه ريشام) موهام دوباره ريزش وحشتناكي رو شروع كرده روزي 400 عدد در صورتي كه قبل از مصرف ماينوكسيديل اصلا ريزش نداشت چرا هر سري كه من ماينوكسيديل مصرف ميكنم اين ريزش وحشت ناك سراغم مياد؟ در ضمن چيكار بايد بكنم كه ريش هاي در اومده از مصرف ماينوكسيديل با قطع در مان از بين نرن ومن نيز هر بار مجبور نشم اين دورهي درد اور ريزش موهام رو به خاطر شروع مجدد ماينوكسيديل شروع كنم در ظمن در 100 نسل كذشته هم كوسه نداشتيم خانوادهي مادريم ريشهاي پر پشت وموهاي پر پشتي دارند وپدر پدرم هم موها وريش پري داشتند ولي موهاي پدرم كم ميباشد ولي ريش پري دارد

سحر.ميم Guest

پیشفرض

ماينوكسيديل 7٪ از كجا گير اوردي ؟ دادي ساختن ؟

پیشفرض

من دوعدد ماينوكسيديل 5٪ روباهم قاطي ميكنم وحرارت ميدم مقداري از الكل بخار ميشه وماينوكسيديل غليظ تر ميشود

سحر.ميم Guest

پیشفرض

اي بابا ... شما مگه دارو سازي ؟ مي دوني حرارت روي ماينوكسيديل تاثير داره يا نه ؟ يا اصلا چه ميزان حرارتي لازمه ؟ ... اگر بخواي مي توني با درصد بالا بدي بسازن برات

پیشفرض

من مجبور شدم باز دوباره موهامو كوتاه كنم از بس كه ميريخت من دو روز پيش حمام بودم امروز كه رفتم حمام 500 عدد كف وان بود 180 عدد هم در حين شونه كردن ريخت من نمي دونم چرا ماينوكسيديل براي من بر عكس عمل مكنه خواهش مكنم من را راهنمايي كنيد

فروزنده آفلاین است عضو فعال

پیشفرض

دوست عزيز بهتره براي تاثير بيشتر دارو مداومت كار رو در نظر بگيري نه غلظت دارو اون هم سر از خود .اينكه ماينوكسيدل در جلوگيري از ريزش مو موثره دليل بر اين نميشه كه شما خودتون مخلوط غليظي با فرمول غير علمي بسازي و استفاده كني اگر اينطور بود ميگفتند 10 تاشو با هم قاطي كنيد و غليظ كنيد و به سرتون بماليد تا اثر ششماه رو در مثلا يك ماه ببينيد . ممكنه علت ريزش بيش از حد يا غير عاديتون به خاطر همين داروي ساخت خودتون باشه .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات در ایران سلامت