جستجو در سایت توسط گوگل

نمایش نتایج 1 تا 2 از 2 مجموع

موضوع: ریزش مو- مصرف استروژن و پروژسترون

  1. #1
    بهارك آفلاین است تازه وارد
    تاریخ عضویت
    Mar 2006
    ارسالها
    5

    پیشفرض ریزش مو- مصرف استروژن و پروژسترون

    دختري 24 ساله هستم كه به دليل اختلالات هرموني ونامنظمي پريود مدتي كه از قرصهاي استروژن كونژوگه ومدروكسي پروژسترون استفاده
    مي كنم.ولي دچار ريزش مو شده ام. براي جلوگيري از اين ريزش مو بايد چكار كنم؟
    آخرین ویرایش توسط دکتر نادر در تاریخ 04-Oct-2008 انجام شده است

  2. #2
    دکتر نادر آفلاین است مدیر کل انجمن ها
    تاریخ عضویت
    Nov 2004
    موقعیت
    آمریکا
    ارسالها
    38,906

    پیشفرض

    با سلام

    نیاز به اقدامی نیست. پس از قطع مصرف قرص های هورمونی بتدریج موها حالت عادی پیدا خواهند کرد


    * قرص هاي ضدبارداري و ريزش مو

    تعداد خيلي کمي از خانمها در موقع مصرف قرصهاي ضدبارداري ،‌دچار ريزش موقتي مو مي شوند ، اما اغلب اين نوع ريزش مو بعد از قطع مصرف اين قرص ها ايجاد مي شوند . خوردن قرص هاي ضدبارداري در زناني که استعداد نازک شدن موها را دارند ، ممکن است باعث ريزش مو شده و اين بدليل اثرات شديد هورمون مردانه است که بعضي از ترکيبات موجود دراين قرص ها دارند .

    ريزش مو ۲ تا ۳ ماه بعد از قطع مصرف قرص ضدبارداري شروع شده و ممکن است تا ۶ ماه ادامه يابد . معمولاً بعد از ۶ ماه متوقف شده و اغلب ۶ تا ۱۲ ماه بعد از قطع ريزش ، موها به حالت اوليه برمي گردند .

    ریزش موی زنان(اخبار و گزارشات)
    ریزش موی زنان(اخبار و گزارشات)
    ريزش مو در زنان با الگوي مردانه
    ريزش مو در زنان با الگوي مردانه
    عضو تحریریه علمی ایران سلامت

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

قوانین ارسال

  • نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •  
تبلیغات متنی
گیفت کارت
تبلیغات در ایران سلامت